Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2022 » Lapkričio » 4

Laimingi fengšui skaičiai, kurie atneš klestėjimą

Adresai, telefono numeriai, pastatų aukštai, kambariai, banko sąskaitos – skaičiai mus supa visur. Kinijoje gyventojai mano, kad būtent skaičiai daro įtaką mūsų gyvenimams, nes vieni kažkodėl būna laimingi, o kitiems vis nesiseka. Verta žinoti kinų laimingus skaičius – galbūt jie atneš gerovę ir klestėjimą.

Laimingi skaičiai ir ką jie reiškia

2 – lengvas tikslo pasiekimas, likimo palankumas, tiesus kelias į karjerą ir gerovės užtikrinimas.

3 – gyvenimas ir gimimas.

6 – ilgaamžiškumas. Šeši pritraukia turtus, materialines gėrybes, pašalina kliūtis ir apribojimus, siekiant tikslo.

8 – gerovė, ypač finansinė, ekonominė sėkmė, geri darbai ir turtas. Aštuoni taip pat laikomas begalybės simboliu.

9 – ilgaamžiškumas ir klestintis gyvenimas, pripažinimas artimųjų akyse visą likusį gyvenimą. Devyni taip pat išreiškia dangaus ir žemės vienybę.

18 – galima sėkmė.

Nelaimingi skaičiai Kinijoje

Šių skaičių geriau vengti.

1 – laikomas nesėkmingu dėl savo keistumo ir neatitikimo visatos dvilypumo principams. Tačiau galima turėti ir teigiamą aspektą – tai nauja pradžia, vedanti į pergalę.

3 – laikomas nelyginiu skaitmeniu, kai pasirodo vienas arba su kitu nelyginiu skaitmeniu. Teigiama, kad trys gali simbolizuoti atgimimą ir judėjimą, ir netgi pritraukti netikėtos pagalbos iš išorės.

4 – tai gali atnešti nelaimę. Jis turi nelaimingą reikšmę, nes tariamas panašiai kaip žodis mirtis. Vadinasi, kinai keturis siejo su rūpesčiais.

11 – laikomas nesėkmingu skaičiumi. Neseniai Kinijos spauda rašė apie teisėjus, kurie reikalavo pertvarkytu teismo rūmus laiptus vien dėl to, kad juose buvo 11 pakopų. Tai įvyko Šendžene, laikomame moderniausiu Kinijos miestu.

14 – tai neigiamos vieneto ir keturių įtakos derinys ir reiškia „tam tikra mirtis”.

Daugiaženkliai skaičiai padaugina sėkmes ir nesėkmes

Fengšui specialistai mano, kad daugiaženkliai skaičiai yra galingiausi. Vieno skaitmens energija yra silpna, ji gali reikšti izoliaciją. Daugiaženkliai skaičiai nebuvo laikomi kaip skaičių suma, bet interpretuojamas kiekvieno sujungto skaitmens reikšmės. Štai keletas tokių derinių:

10 – pasitikėjimas tikslo siekimu.

28 – du yra lengva pasiekti, o aštuoni – turtas, todėl 28 reiškia „lengva tapti turtingu”.

36 – materialinis skatinimas, finansinės investicijos.

88 – dviguba finansinė sėkmė padeda atgauti energijos balansą. Dvigubas aštuntukas rekomenduojamas kaip priemonė prastai suprojektuotiems namams.

102 – reiškia, kad reikia pasitikėti sėkme.

104 – tam tikrų dalykų pabaiga.

744 – nelaimių diagrama. Manoma, kad paskutinis skaitmuo yra svarbiausias daugiaženkliams skaičiams.

164 – amžino gyvenimo skaičius.

8222 – labai lengva būti sėkmingu.

Pasikartojantys skaičiai yra laimingi

Kinai vertina tokius pasikartojimus kaip 2828 ar 3838, taip pat skaičius su veidrodiniu atspindžiu: 63 ir 36. Skaičių sekos arba veidrodinio principo naudojimas esą sustiprina jų simbolinę prasmę. Todėl ir šiandien jų ieškoma, pavyzdžiui, registruojant naują automobilį ar nustatant prekės kainą. Dažnai nustatoma tokia kaina, kuri būtų energetiškai palanki, pavyzdžiui, 88 eurai ir 99 centai. Verslininkai noriai keičia, kelia ir kartais net sumažina kainas, kad juose tik nebūtų nelaimingų skaičių. Gana dažnai pardavėjui gali tekti parduoti išpakuotas prekes, jei pakuotėse bus ne po 8 ar po 4 prekes!

Europoje ir JAV yra viešbučių, kuriuose nėra 13 kambario ar net aukšto. Tai retenybė, tačiau Taivano, Honkongo ar Kinijos rajonuose tokiu numeriu paženklinto namo ar gatvės tikrai nebus. Vienintelis išsigelbėjimas – apibraukti tokius skaičius apskritimais arba užrašyti lotyniškais skaitmenimis. Jeigu namas turi teigiamą skaičių, jį galima papildomai dekoruoti. Tai bus palanku asmeniniam tobulėjimui.

priekavos.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau