Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Burtai, Magija » Peržiūrų: (413) Komentarų: (0) (04.02.2018 - 22:42)

Magija, pritrauksianti pinigus

Magija, kuri pritraukia pinigus

fengšui, talismanai, finansinė sėkmė, magija, pinigai

Kuris iš mūsų nenori būti turtingas? Žinoma, nori visi, bet tik ne visiems sekasi. Šiuo reikalu pasitelksime parapsichologiją kuri tvirtina: tam, kad pinigai patys "ateitų" pas Jus, o ne atitoltų nuo Jūsų, reikia su jais elgtis pagarbiai ir laikytis pagrindinių taisyklių.

Pačiu seniausiu turto ir suklestėjimo simboliu, laikoma Kinų moneta su kvadratine skylute viduje. Dabar tokias galite įsigyti fengšui parduotuvėse. Jų yra įvairiausių dydžių, metalo bei aukso spalvų. Nors tai ir ne tikros monetos, tačiau jos veikia kaip fengšui simbolis. Jūs galite šias monetas laikyti dekoratyviniame fontane, kuris yra turto zonoje arba jomis papuošti "pinigų medelį", kuris dar vadinamas "laimės medžiu" — tai kambarinis augalas strorokais lapeliais. Taip pat galima naudoti ir dirbtiną medelį su pusbrangiais akmenėliais ir monetomis, kurios simbolizuoja augantį klestėjimą bei turtą.

Medeliai, pritraukiantys finansinę sėkmę

Idealu, jei medelis "puošiasi" ametisto akmenėliais. Kinai mano, kad šis mineralas sugeba pritraukti turtus ir klestėjimą. "Pinigų medelį" su kinietiškomis monetomis iš ametisto lapeliais galima patalpinti "turto zonos" kampe, kuris yra pietryčių pusėje. Tai nustatykite kompaso pagalba, kad žinotumėte, kur Jūsų bute ar kambaryje yra pietryčiai bei išdėliokite išvardintus simbolius. Į šią zoną galite sudėti daiktus, kurie asocijuojasi su Jūsų turtu bei pinigais. Pavyzdžiui, nuotraukas ar paveikslėlius su aukso kalno ar pinigų atvaizdais. Tiks ir kitokie kinietiški simboliai, tokie kaip: auksinis ananasas, auksiniai lydiniai, monetos arba pakabukai.

O kokia turi būti piniginė?

Nesistenkite pirkti pigių piniginių. Jos, pačios savaime, neša skurdo energiją ir dideli pinigai "neturi šansų" jose apsilankyti. Atkreipkite dėmesį į piniginės spalvą ir iš kokios medžiagos ji pagaminta. Tinkamiausios — oda ir zomša, o spalvų, nešančių materialinę gerovę ne tiek ir daug: ruda, raudona, auksinė.

Daugelis žmonių į pinigines deda artimųjų nuotraukas, kurios taip pat yra galingos energijos nešėjos, bet tik ne finansinės! Be to, nuotraukos piniginėse gali apsunkinti pinigų trauką ir, atvirkščiai, pinigų energetika per nuotraukas gali veikti jose pavaizduotus žmones, o svarbiausia, jog nežinoma kryptimi.

Na, o specialias "pinigų taupykles", amuletus patariama nešioti su savimi, pavyzdžiui, turto ir suklestėjimo simbolis — kinietiška moneta su kvadratine skylute viduryje. Padėkite ją piniginės skiltyje, kuri skirta monetoms. Būtų gerai, jei monetų ryšulėliai būtų supakuoti. Tik tokiu būdu jos pasiruošusios išklausyti Jūsų norus bei pageidavimus. Jei įsigijote nesupakuotas, tai "apvalykite" jas labai sūriu vandeniu 3-jų dienų bėgyje. Galite nesibaiminti, jei išorė šiek tiek pakis. Juk svarbiausia nauda, kurią gausite iš paties amuleto buvimo greta Jūsų.

Be visų išvardintų dalykų, būtina atsiminti, jog siekiant materialinės gerovės būtina apsivalyti mintis nuo neigiamų emocijų bei mąstyti pozityviai.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

ŽYMĖS: Talismanai, finansinė sėkmė, pinigai, magija, fengšui
reklama

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama


Skaityti daugiau ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Paprastas būdas tuštintis ir atsikratyti toksinų šiuo m...

Jai maistą kurį jūs suvalgėte prastai virškina, tai gali sukelti gleivių kaupimąsi storoje žarnoje, kuri yra dar viena priežasti...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Mišinys sugrąžins jūsų pažeistus plaukus į gyvenimą, ne...

Štai plaukų kaukė kuri padės sustiprinti pažeistus plaukus. Jis tinka visiems plaukų tipams, o taip pat sumažinti plaukų slin...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Mokslininkai aptiko sėklas, kurios gali išgydyti vėžį...

Vėžys - mūsų laikų maras, mokslininkai leidžia milijonus dolerių bandymams rasti vaistus nuo mirtinos ligos. Šiame straipsnyje ...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Geri patarimai, kaip bėgioti, kad būtumėte sveiki...

2013 metų liepos 18-ąją pradėjęs bėgti nuo gimtųjų namų pietų Anglijoje ir per 621 dienas apibėgęs Žemės rutulį britas Kevinas K...
Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar