Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 5

Greta Thunberg ragina "sunaikinti Vakarus", kad ‘išgelbėtų pasaulį’

Greta Thunberg buvo šešiolikmetė moksleivė Švedijoje, kai globalistinis elitas ir jo ryšių su visuomene skyrius - didžioji žiniasklaida - ją iškėlė į pasaulinę žvaigždę.

Isterija dėl Thunberg buvo nevaldoma. Žurnalas "Time" ją išrinko metų žmogumi.

Greta Thunberg, sunaikinti Vakarus, išgelbėtų pasaulį

Viena Švedijos bažnyčios parapija net patepė ją kaip "Kristaus įpėdinę".

O Kenterberio arkivyskupas Rovanas Viljamsas (Rowan Williams) pareiškė, kad Tiunberg yra Biblijos pranašautoja. "Dievas Gretos Thunberg asmenyje prikėlė pranašą taip, kaip niekas negalėjo nuspėti. Ji pasakė dalykus, kurių niekas kitas negalėjo pasakyti. Ačiū Dievui už ją!", - pareiškė arkivyskupas.

Ji tris kartus buvo nominuota Nobelio taikos premijai gauti ir didžioji žiniasklaida buvo įsiutusi, kai premija jai nebuvo paskirta.

O Pasaulio ekonomikos forumas vainikavo ją oficialia Darbotvarkės dalyve. Kyla klausimas - kokia konkrečiai yra jos darbotvarkė?

Nes globalistų elitas negali jos pasigesti. Ji kreipėsi į Prancūzijos nacionalinę asamblėją ir Europos Sąjungą. Ji skaitė paskaitą Jungtinių Tautų generaliniam sekretoriui. Ji kalbėjo Pasaulio ekonomikos forume ir JT aukščiausiojo lygio susitikime klimato klausimais.

Kupina pykčio, apsėsta pražūties, neturinti jokių praktinių sprendimų, skatinama globalistinio elito ir katapultuota į pasaulinę žvaigždę būdama 16 metų.

Keista, bet Thunberg nebuvo tokia įtikinama veikėja, kai neturėjo scenarijaus, pagal kurį galėtų skaityti.

Visai neįtikėtina.

Tokia filmuota medžiaga kelia klausimą, kas rašo Thunberg scenarijus ir kam ji dirba. Kokia tiksliai yra jos darbotvarkė?

Atrodo, kad šiuo metu esame procese, kai tai norime sužinoti.

Sekmadienio vakarą Thunberg nusimetė visą kaukę ir paragino nuversti "visą kapitalistinę sistemą".

Skamba tarsi kažkas tiesiai iš Davoso, Šveicarijoje, salių. Kaip keista.

Sekmadienio vakarą Londono Karališkojoje festivalio salėje pasirodžiusi ir reklamuodama savo naująją "Klimato knygą" Thunberg išsakė ekstremistinius komentarus.

Nicholas Harrisas iš UnHerd buvo ten ir stebėjo, kaip Thunberg išdėstė savo beprotišką manifestą. Jis rašo:

Anksčiau ji pardavinėjo save kaip penkių pėdų žmogaus pavojaus varpą, klimato Kasandrą. Jos vaidmuo buvo įspėti, o ne pamokyti: labiausiai paplitusios jos akimirkos buvo susijusios su politinių lyderių peikimu, o ne bandymu juos pakeisti. Ji atkakliai vengė programinių detalių, sakydama, kad tokie dalykai "su manimi nesusiję". Tačiau dabar, scenoje ir šioje knygoje, ji atrado savo politines kojas, konkrečiai - kairiojo sparno antikapitalizmo ir de-augimo ideologiją.

Tarp įprastų nurodymų apie būtinybę daryti spaudimą politiniams lyderiams jos žinia buvo radikalesnė ir kovingesnė nei anksčiau. Ji mums sakė, kad nėra jokio "grįžimo į normalią padėtį". "Normali" buvo "sistema", kuri mums sukėlė klimato krizę, "kolonializmo, imperializmo, priespaudos, genocido", "rasistinio, engėjiško ekstrakcionizmo" sistema. Klimato teisingumas yra viso teisingumo dalis; negalima turėti vieno teisingumo be kitų.

Kaukėtasis Thunbergas reikalauja visiškai sunaikinti Vakarų pusrutulį, kad "išgelbėtų pasaulį".

Tai neturėtų stebinti. Kaip jau anksčiau rašėme, klimato kaitos darbotvarkė tėra tik radikalus kairuoliškumas, įvilktas į priimtinesnį formatą.

Švarios energijos karalius Bilas Geitsas (Bill Gates) net buvo pagautas prisipažįstantis, kad klimato kaitos darbotvarkė yra milžiniška Naujosios pasaulio tvarkos apgavystė neseniai pasirodžiusiame vaizdo įraše, kuriame jis giriasi, kad terminas "švari energija" "apsuko žmonėms galvas".

Pasak Gateso, kuris 2018 m. kalbėjo savo artimiausio rato auditorijai, vėjo, saulės, akumuliatorių technologijos ir kiti atsinaujinantys energijos šaltiniai gali būti madingi, bet jie NEGALI išspręsti klimato kaitos problemų.

Tai ne tik Gatesas ir Thunbergas. Vienas iš "Extinction Rebellion" ir atšakos "Just Stop Oil" įkūrėjų savo paties žodžiais pripažino, kad jo judėjimas "nėra susijęs su klimatu". Šiuo metu judėjimas "Just Stop Oil" trikdo sporto renginius, naikina meno kūrinius ir blokuoja kelius visame Londone.

2019 m. Stiuartas Basdenas (Stuart Basden) atskleidė tikruosius kraštutinių kairiųjų aplinkosaugos veiksmų grupės tikslus ilgame straipsnyje, paskelbtame portale "Medium".

Basdenas tvirtino, kad bet kokios egzistuojančios klimato problemos negali būti išspręstos ir kad judėjimas turėtų susitelkti į visos Vakarų kapitalizmo sistemos griovimą (Kinija, didžiausia pasaulio teršėja, nė karto nepaminėta).

Skamba pažįstamai, tiesa? Basdenas neabejotinai yra tame pačiame puslapyje kaip ir Thunbergas bei Gatesas.

Toliau jis teigė, kad "Europos civilizacija" kalta dėl to, kad per pastaruosius 600 metų visame pasaulyje išplito "žiaurumas" ir "smurtas", o "kankinimai, genocidas, žudynės ir kančios pasiekė žemės pakraščius".

Po to Basdenas išvardijo daugybę "iliuzijų", kurios kaltos dėl tokios padėties, įskaitant "baltųjų viršenybę", "patriarchatą" ir "klasių hierarchiją" (keista, turint omenyje, kad dauguma "Išnykimo sukilimo" protestuotojų yra aukštesniosios viduriniosios klasės snobai, kurie nedaug ką daro, tik sukelia nepatogumų ir kenkia dirbančiųjų klasei).

"Heteroseksualumo ir heteronormatyvumo iliuzijos propaguoja idėją, kad heteroseksualumas yra "normalus", o kitos lytiškumo apraiškos yra iškrypimas", - rašo Basdenas.

Taigi, štai jums ir viskas, iš žirgo lūpų. Kalbama ne apie klimatą, o apie Vakarų sugriovimą ir visko, ką jie simbolizuoja, pakeitimą košmarišku kraštutinių kairiųjų autoritariniu totalitarizmu, suderintu su WEF.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau