Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Žmonės » 2022 » Liepos » 2

100 metų senumo apdovanotas veteranas verkia: "Tai nėra ta šalis, už kurią mes kovojome" (VIDEO)

Šimtametis Antrojo pasaulinio karo veteranas Carlas Spurlinas Dekelis (Carl Spurlin Dekel), pasakodamas apie Amerikos būklę, apsipylė ašaromis.

Jis sakė, kad Jungtinės Valstijos "tiesiog nebe tokios" ir kad šalis "eina į pragarą".

"Gyvenau gerą gyvenimą. Turėjau daug meilės ir laimės. Kiekvieną dieną šypsojausi, visiems sakiau, kad viskas gražu. Jei nueičiau į savo bažnyčią ir nemanyčiau, kad viskas gražu, jie manytų, kad esu ligonis. Aš toks nesu. Nuoširdžiai tikiu, kad visame šiame pasaulyje viskas yra gražu. Jei atsibundu ryte ir matau čia augalus ir visas tas gėles, kurios yra čia, ir žalią žolę ant žemės, tai yra gražu. Žmonės nesuvokia, ką jie turi. Jie dėl to dejuoja. Šiais laikais mane taip liūdina, kad tai, ką padarėme, už ką kovojome, ir berniukai, kurie dėl to žuvo, nueina perniek. Mūsų šalis keliauja į pragarą. Mes nebeturime tokios šalies, kokią turėjome, kai buvau užaugęs, anaiptol. Niekas nebeturės tokio malonumo, kokį turėjau aš. Niekas neturės tokių galimybių, kokias turėjau aš. Tai tiesiog ne tas pats. Ne už tai jie mirė. Tiesiog ne tai... Tai tiesiog ne tas pats. Tai ne tai, dėl ko mes kovojome".

Socialiniame tinkle "Twitter" į Dekelio žodžius sureaguota aprašant, kokie jie jaudinantys.

Jaudinantis priminimas, kiek daug praradome.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau