- 07.07.2022
- 5.0 Reitingas
- 726 Peržiūros
- Komentarai
Po to, kai prabangiai perdažė savo butą Dauningo gatvėje, Ministras Pirmininkas Borisas Johnsonas (Boris Johnson) ir jo žmona Carrie dabar rizikuoja likti benamiais ir susiduria su raginimais surasti naują vietą savo vestuvių šventei.
Pora susituokė slaptoje ceremonijoje Londone 2021 m. gegužę, o po to dėl "Covid" apribojimų į sodo vakarėlį Dauningo gatvėje galėjo pakviesti tik 30 svečių.
Jie planavo prašmatnesnį priėmimą Čekerse, premjero užmiesčio rezidencijoje į šiaurės vakarus nuo Londono, liepos 30 d.
Ketvirtadienį paskelbdamas apie savo atsistatydinimą B. Johnsonas sakė, kad liks eiti pareigas, kol artimiausiais mėnesiais bus išrinktas naujas konservatorių lyderis, galbūt iki spalio mėn.
Tačiau laikraščiai "Daily Mirror", "Guardian" ir kiti pranešė, kad šis terminas labiau susijęs su jo noru neprarasti "Chequers" privilegijų prieš pokylį, aiškindami, kad kvietimai jau buvo išsiųsti.
Kritikai teigė, kad B. Johnsonas savo atsistatydinimo kalboje prie Dauningo gatvės 10 turėjo omenyje XVI a. užmiesčio namus, kai vienoje vietoje suklydo dėkodamas "nuostabiam personalui čia, Čekerse".
"Kad ir kaip mes visi norėtume surengti prabangias vestuves mokesčių mokėtojų sąskaita Čekerse, jis negalės to padaryti, nes britų visuomenė tai laikys pasibjaurėtina", - Londono meras Sadiqas Khanas (Sadiq Khan) sakė radijui LBC.
"Ir tie padorūs toriai... nesutiks su situacija, kai siekia likti premjero poste dėl savo asmeninės naudos, o ne dėl nacionalinio intereso", - sakė opozicinių leiboristų politikas.
Apie Čekersą neseniai jau buvo rašyta antraštėse dėl teiginių, kad Džonsonai norėjo ten pastatyti 150 000 svarų sterlingų (180 000 JAV dolerių) vertės namelį ant medžio savo dvejų metų sūnui Vilfui. Jie tai paneigė.
Tačiau per dar vieną iš daugybės skandalų, lydėjusių jo kadenciją, jis turėjo grąžinti dešimtis tūkstančių svarų sterlingų už prabangius tapetus, kuriais jie su Carrie pertvarkė savo vyriausybinį butą virš Dauningo gatvės 10.
Dabar Džonsonai pradeda naujų namų paieškas. Jiems kartu priklauso mažiausiai du nekilnojamojo turto objektai, tačiau vienas iš jų yra nedidelis butas Londone, ir teigiama, kad abu jie yra išnuomoti.
Alastairas Kempbelas (Alastair Campbell), kuris buvo leiboristų premjero Tonio Bleiro (Tony Blair) komunikacijos direktorius, sakė, kad Džonsonai nebeturėtų naudotis jokiomis privilegijomis, įskaitant pasitraukiančio premjero teisę siūlyti valstybės apdovanojimus.
Atrodo, kad jis "pasiryžęs įsikurti užmiesčio namuose, kad galėtų pasikviesti savo oligarchų finansuotojus linksmybėms ir žaidimams bei atsistatydinimo apdovanojimų saloniniams žaidimams", - tviteryje rašė Kempbelas. "Tiesiog eik, sukčiau."
Žymūs konservatoriai, įskaitant buvusį ministrą pirmininką Johną Majorą (John Major), taip pat teigė, kad leisti B. Johnsonui taip ilgai užsisklęsti yra politiškai pavojinga.
"Agence France-Presse" (AFP) yra Prancūzijos valstybinė tarptautinė naujienų agentūra, įsikūrusi Paryžiuje. Tai seniausia pasaulyje naujienų agentūra, įkurta 1835 m. kaip "Havas".
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau