Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 10

Naujasis JK vyriausybės švietimo ministras parodė vidurinį pirštą miniai prie Dauningo gatvės

Naujoji Jungtinės Karalystės vyriausybės švietimo ministrė Andrea Jenkyns sako, kad parodė vidurinį pirštą miniai, kurią pavadino "šėlstančia minia", nes jai baigėsi jėgos.

Socialinėje žiniasklaidoje paskelbtoje filmuotoje medžiagoje matyti, kaip parlamentarė parodė šį nemandagų gestą prieš pat Boriso Džonsono atsistatydinimą ketvirtadienį.

Ji sakė, kad grupė protestuotojų prie vartų "įžeidinėjo parlamento narius..." ir kad ji turėjo parodyti daugiau santūrumo, "bet yra tik žmogus".

Torių ministrai užsipuolė ministrę po to, kai ji buvo nufilmuota rodanti nemandagų gestą

Mail Online praneša: Bendruomenių Rūmų lyderis Markas Spenseris (Mark Spencer) pareiškė, kad M. Jenkyns turi "pateisinti" savo veiksmus, o buvęs mokslo ministras Džordžas Frimanas (George Freeman) jos elgesį pavadino "siaubingu".

M. Spenceris, buvęs vyriausiasis teisininkas, pridūrė, kad jis nemano, jog šis gestas buvo "visiškai teisingas".

Išėjusi iš Dauningo gatvės (Downing Street), J. Jenkyns vėl susidūrė su protestuotojais, šaukdama: "Kas juokiasi paskutinis, tas juokiasi garsiausiai... palaukite ir pamatysite". 

Tačiau jos pašaipą iš esmės užgožė švilpimas ir Benny Hill teminė melodija, kuri didžiąją dienos dalį skambėjo iš žinomo 53 m. protestuotojo prieš "Brexit" Steve'o Bray'aus (Steve Bray) garsiakalbio. 

Anksčiau S. Bray'us daina nutraukė tiesioginę televizijos transliaciją ir vėl išgirdo skambant "Bye Bye Boris", jo modifikuotą "Bay City Rollers" klasikinės dainos "Bye Bye Baby" interpretaciją.  

Paklaustas, ar M. Jenkyns gestas buvo priimtinas, M. Spenceris BBC pusryčiams sakė: "Ne, tiesą sakant, nemanau, kad taip. Visiškai nesiekiu tam pritarti.

"Aš turiu omenyje, kad Andrea turės... pati tai pateisinti. Bet aš suprantu, kad tą dieną emocijos buvo labai stiprios ir žiaurios. Tačiau nemanau, kad tai buvo teisingas poelgis.

Paklaustas, ar ji turėtų išlaikyti ministro pareigas, jis atsakė: "Tai ne mano sprendimas.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto