Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Žmonės » 2022 » Liepos » 23

Ilinojaus valstijos rinkimų valdybos duomenimis, Michelle Obama 1994 m. užsiregistravo balsuoti kaip vyras

Buvusi pirmoji JAV ponia Michelle Obama 1994-2008 m. buvo registruota balsuoti kaip vyras, rodo oficialūs dokumentai, gauti iš Ilinojaus valstijos rinkimų valdybos. Iš oficialių dokumentų taip pat matyti, kad M. Obama 2008 m., tais pačiais metais, kai jos vyras kandidatavo į prezidento postą, oficialiai pakeitė lytį į moterišką.

Šiame straipsnyje gali būti teiginiu, kurie atspindi autoriaus nuomone

Oficialius dokumentus iš Ilinojaus valstijos gavo dokumentinių filmų režisierius Džoelis Gilbertas (Joel Gilbert), kuris aiškina, kad nusprendė "rimtai pažvelgti" į Mišelės Obamos (Michelle) praeitį, nes pagrindinė žiniasklaida atsisako paliesti šią temą.

Tačiau jis nesitikėjo rasti įrodymų, kad keturiolika metų ji registravosi balsuoti kaip vyras.

Gilbertas buvo apstulbintas, kai gavo oficialias 1994 ir 2008 m. Michelle Obamos rinkėjų registracijos korteles. Aprašydamas Michelle Obamos "besikeičiančios seksualinės tapatybės" išaiškinimo procesą, Gilbertas rašo:

"Neseniai gavęs oficialius dokumentus iš Ilinojaus valstijos, galiu tvirtai pasakyti štai ką: Oficialiuose dokumentuose radau įrodymų, kad 1994 m. Michelle Obama užsiregistravo balsuoti kaip vyras. Taip pat turiu oficialų įrodymą, kad po 14 metų balsavimo kaip vyras Mišelė Obama 2008 m. pakeitė lytį iš vyriškos į moterišką. Tai ne socialinės žiniasklaidos kvailystės, tai faktas. Dokumentus iš Ilinojaus valstijos rinkimų valdybos gavau tik praėjusią savaitę. Štai oficiali Mišelės Obamos 1994 m. rinkėjo registracijos kortelė, kai ji užsiregistravo balsuoti kaip vyras. Raidė M yra apvesta ties lytimi".

Ilinojaus valstijos rinkimų valdybos duomenimis, Michelle Obama 1994 m

"Tada, 2008 m. liepos 14 d., kai jos vyrą demokratai netrukus iškėlė į prezidento postą, ji pakeitė lytį iš vyro į moterį."

Ilinojaus valstijos rinkimų valdybos duomenimis, Michelle Obama 1994 m

Nuostabus laikas, esu tikras, kad sutiksite?

Ir prieš kaltindami Džoelį Gilbertą (Joel Gilbert) sąmokslu apkaltinti Mišelę Obamą (Michelle Obama) ir melagingai apšmeižti ją kaip transseksualę, turėtumėte nepamiršti vieno fakto. Nepaisant to, kad išsiaiškino, jog Mišelė Obama 1994 m. užsiregistravo balsuoti kaip vyras, Gilbertas vis dar netiki, kad ji gimė vyru. Jis labdaringai mano, kad ji tikriausiai "pažymėjo ne tą langelį" ir atsitiktinai užsiregistravo balsuoti kaip vyras. Jis aiškina:

"Tikėtina, kad jos registracija kaip vyro greičiausiai buvo kažkokia kanceliarinė klaida, padaryta Michelle pildant 1994 m. rinkėjų registracijos formą. Ji turėjo tai pastebėti tik 2008 m. ir atitinkamai ištaisyti".

Wow. Kai kurie žmonės tikrai nori tikėti tuo, kas jiems sakoma.

Nuo pat pirmųjų B. Obamos valdymo dienų įvairūs piliečiai tyrinėjo Mišelės Obamos vaizdo įrašus ir nuotraukas ir teigė, kad ji yra vyras.

2014 m. komikė Džoana Rivers (Joan Rivers) pakurstė abu gandus, atsakydama į TMZ žurnalistės nekaltą klausimą, ar JAV kada nors išrinks prezidentą gėjų.

"Mes jau tai padarėme su Obama, tad nusiraminkime", - sakė J. Rivers, o paskui pridūrė: "Jūs žinote, kad Michelle yra transseksualė". Paprašyta patikslinti savo pastabą, ji lėtai ištarė: "Trans-gen-der. Mes visi žinome."

Rivers komentarai paskatino socialiniuose tinkluose skelbti nuotraukas, kuriose teigiama, kad Michelle iš tikrųjų yra vyras, ir sulėtinto vaizdo įrašus, kuriuose stambiu planu užfiksuotas jos šokis Ellen DeGeneres laidoje (The Ellen DeGeneres Show) ir tariamai matyti, kad kažkas slepiasi jos kelnėse.

Praėjus mažiau nei dviem mėnesiams Rivers mirė dėl, kaip manoma, nedidelės gerklės procedūros. Nereikia nė sakyti, kad netikėta jos mirtis pakurstė gandų malūną, o gandus pakurstė net paties Barako Obamos šeima. Socialiniame tinkle "Twitter" Barako vyresnysis brolis Malikas užsiminė, kad žino tiesą.

Ilinojaus valstijos rinkimų valdybos duomenimis, Michelle Obama 1994 m

Prieš tai jis staiga užsičiaupė, ištrynė pirminį tviterio įrašą ir atsisakė patvirtinti arba paneigti įtarimus apie "Didįjį Maiką".

Stebėtina, kad pats Barackas Obama išsisukinėjo ir vadino ją "Maiklu"... vėl ir vėl.

Hmm... Ar kada nors teko sutikti vyrą, kuris netyčia pavadintų savo žmoną vyrišku vardu?

Slaptumas yra Obamų ilgalaikės strategijos pagrindas nuo pat pirmos dienos. Barackas ir jo bendrininkai nuo 2016 m. rengė Michelle kandidatuoti į prezidentus. Kaip pirmą žingsnį valdžios pora pasirašė 65 mln. dolerių vertės pasiūlymą parašyti savo memuarus, kai tik paliks Baltuosius rūmus.

Kita iškalbinga užuomina apie demokratų planus dėl Michelle pasirodė, kai jie skyrė jai trokštamą pagrindinio pranešėjo vaidmenį 2020 m. Demokratų nacionaliniame suvažiavime. Lygiagrečiai Barackas pagrindiniu suvažiavimo pranešėju buvo 2004 m., ketverius metus prieš tai, kai 2008 m. buvo įvardytas kandidatu.

Kai paskutinį kartą buvo tikrinama, Michelle turėjo daugiau nei 18 mln. sekėjų "Facebook", 20 mln. sekėjų "Twitter" ir beveik 50 mln. sekėjų "Instagram". Kai ji rašo tviteryje, dažniausiai su politiniu atspalviu, demokratai jos klausosi.

Tačiau ji bus pažeidžiama kandidatė, nes turi daug ką slėpti. Jos rinkėjų registracijos korteles gavęs režisierius Džo Gilbertas (Joe Gilbert) sako: "Tik tiesa gali ją sustabdyti". Tiesa nėra geriausia Michelle draugė.

Ji apsimetinėja tuo, kuo nėra, nuo tada, kai pirmą kartą pasirodė nacionalinėje scenoje.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto