Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 7

2 dalykai, kurie gali sugriauti net pačius gražiausius santykius

Išgirdę žodį "meilė", žmonės galvoja, kad ji nesunaikinama ir šventa. Su juo pora gali įveikti bet kokią kliūtį. Juk tai abipusiai. Taigi abu bandys.

Tokia logika atrodo teisinga. Kyla keletas klausimų, kokia yra problema? Čia prasideda spąstai, kurie žmones nuveda į aklavietę. Santykiai turėtų būti kuriami visai kitu principu. Tačiau pirmiausia apžvelkime du dalykus, kurie neabejotinai sugriaus jūsų sąjungą:

1. Lūkesčiai

Tai pirmoji įsimylėjimo problema. Ką matome priešais save? Nieko. Mes tiesiog daug fantazuojame ir įsivaizduojame. Visa meilės esmė kaip tik ir yra ta, kad ji nėra tikra. Mus žavi tai, ką patys sugalvojome. Sukuriame įvaizdį, sugalvojame tolesnius įvykius ir t. t.

Bet ar visada tai pasitvirtina? Manau, kad iš savo patirties taip pat prisimenate, jog paprastai viskas būna visiškai kitaip. Taip, iš pradžių, o gal net daugelį metų, jūs gyvenate tiesiog pasakoje. Atrodo, kad jūsų laimei nėra ribų. Tačiau rožiniai akiniai kartais nuobodžiauja. Negalime jų dėvėti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Kai juos nusiimame, suprantame, kad tai visai ne tas žmogus.

Nepriklausomai nuo lyties, mes visuomet dvejojame dėl savęs. Moteris galvoja, kad po pirmųjų dovanų jis ją apipils kiekvieną dieną. Tiesą sakant, jis netrukus taps milijonieriumi, o ji pasirinko jį, kai jis dar buvo neturtingas.

Kita vertus, vyras mano, kad ji yra geriausia pasaulyje šeimininkė, kuri rūpinsis tik juo, kasdien pusryčiaudama į lovą. Juk pirmaisiais mėnesiais ji būtent taip jam ir patiko. O jos grožis? Ji neįtikėtina.

Tačiau gyvenime paaiškėjo, kad visi šie dalykai buvo tik priedas, kad padarytų įspūdį. Taip pat euforijos būsena, kai norisi ką nors daryti. Tačiau esame suaugę žmonės ir suprantame, kad gyvenimas ne visada gali būti toks. Dirbame, bendraujame su draugais, giminaičiais ir turime pomėgių. Grynai fiziškai mes negalėsime viso to išlaikyti.

Ir taip ateina pirmasis mūsų lūkesčių nusivylimas. Pasirodo, kad partneris net nesiekė nieko. Simpatija tuoj pat išnyks ir nebegrįš.

Kiekvienas turi savo laiko tarpą, bet paprastai tai trunka ne ilgiau kaip trejus metus. Tuomet žmogus patiria nušvitimą ir arba susitaiko su tuo, arba išeina.

2. Reikalavimai.

Ir štai antrasis punktas, kuris sklandžiai išplaukia iš pirmojo. Ką darome nusivylę savo lūkesčiais? Teisingai, pradedame keisti partnerį, kad jis mums tiktų. Norite pasakyti, kad nenorite uždirbti daugiau pinigų? Ne, aš ją sugalvojau ir nenoriu jos atsisakyti. Eikite ir dirbkite.

Žmonės tarsi keičiasi. Kai kurie žmonės visiškai nesilaiko savo pažadų, o kiti nesupranta, kad juos davė patys. Šiame santykių etape prasideda tikras chaosas.

Praėjo nemažai laiko ir jau nusivyliau, kad tiesiog nueisiu. Ar teisinga taip elgtis? Jie mano, kad esu kažkoks vėjavaikis. Todėl jie pradeda versti vienas kitą.

Iškart pateikiamas įspūdingas sąrašas, kaip reikėtų elgtis. Pasirodo, jie nebuvo patenkinti niekuo. Visas jų ryšys buvo paremtas abipuse simpatija. Bet kuo, be pirminių instinktų, tai buvo pagrįsta? Natūralu, kad kyla konfliktų. Pasirinkimas - arba kantrybė, arba atsiskyrimas. Apie jokią laimę negali būti nė kalbos.

Kaip nesuklysti?

Tai elementariai paprasta, turite užaugti. Ir ne metai pase, o jūsų galvoje. Supraskite, kad santykiai - tai ne meilė ar aistra, tai kažkas daugiau. Visos emocijos išblėsta, tai mokslinis faktas. Juk jos mums reikia tik vaiko kūrimo ir greito auginimo etape. Gamta negalvoja apie visa kita.

Tačiau taip jau atsitiko, kad mes esame jaučiančios būtybės. Mums nebereikia galvoti tik apie tai. Šeima - tai kažkas, kas turi būti pagrįsta. O koks poros pagrindas, jei juos sieja tik vienas dalykas?

Vedu jus prie svarbiausios išvados. Norėdami sukurti stiprų vienetą, turite atidžiau ieškoti ir analizuoti. Iškart pažvelkite, ar esate tinkami vienas kitam?

Esu įsitikinęs, kad jaučiame užuojautą daugeliui žmonių, net žvaigždėms ar populiariems menininkams. Tačiau aiškiai suprantame, kad tai laiko švaistymas. Mes neturime nieko bendro. Taip turėtų būti ir gyvenime.

Kad pora ilgai gyvuotų, turite patikrinti suderinamumą. Jei moteris rengiasi stilingai, naudoja brangų makiažą ir rūpinasi savo figūra, vargu ar ji susidomės vyru, dėvinčiu išskalbtas kelnes su ištinusiais keliais. Net jei stebuklingai tarp jų įsiplieskia aistra. Jie tiesiog negali susitaikyti. Jie kitaip suvokia pasaulį.

Kitas dalykas, jei pats vyras yra stilingas ir rūpinasi savimi. Net neliečiu finansų temos. Jų pomėgiai ir gyvenimo būdas jau yra tam tikro lygio įsipareigojimas. Todėl jos bus lygios viena kitai. Praradę įsimylėjimo efektą jie nenuobodžiaus. Jie yra vienodi.

Tai vienas iš milijono pavyzdžių. Neprivalote jo tiksliai pakartoti. Supraskite šį principą. Ar esate reiklus? Prisitaikykite! Nieko daugiau. Pažvelkite į save, analizuokite, pasirinkite.

Jei į kūrimo procesą įtrauksite savo smegenis, pradėsite matyti pasaulį kitomis akimis. Žinoma, pagunda užsidėti rožinius akinius yra didelė. Bet ką ji jums duos? Daugiau skausmo ir nusivylimo. Mąstykite dviem žingsniais į priekį. Būkite susižavėję, bet nefantazuokite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau