Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2022 » Lapkričio » 9

Šis tas apie mazgų gydymą

Laikraščiuose ir žurnaluose apie sveikatą galima rasti žmonių pasakojimų, kaip jie gydė skydliaukę. Pavyzdžiui: «Turėjau mazginį gūžį, gydytojai norėjo operuoti, aš atsisakiau, gydžiausi kažkokia žolele ir pasveikau». Bet gūžys gūžiui nelygu. Skydliaukės veiklos sutrikimas pasireiškia jos hipofunkcija arba hiperfunkcija. Mazginis gūžys gali būti, ir esant sumažėjusiai skydliaukės funkcijai (hipotireozė, tireoiditas), ir padidėjusiai (hipertireozė, tireotoksikozė, Bazedovo liga). Ir gydymas abiem atvejais - skirtingas. Čia tas pats, kaip nėra abstrakčios diagnozės «problemos su kraujospūdžiu», o yra hipotonija arba hipertonija.

Papasakosiu, kaip galima gydyti skydliaukės ligas. Gydant mazgus, esant hipotireozei, aš naudoju vaistažolių mišinius, į kurių sudėtį įeina vidinės graikinių riešutų pertvarėlės. Gydant mazgus, esant hipertireozei, naudoju mišinius, kurių sudėtyje yra vilkakojų. Ir bet kokiu atveju pacientų gydymui naudoju baltąją sidabražolę (reikalinga būtent baltoji sidabražolė: ne tikroji sidabražolė, ne miškinė sidabražolė ir ne kitos sidabražolių rūšys).

Ne kartą pasitaikė visiško pagijimo atvejų.

Paprasčiausias hipotireozės gydymo metodas

1 stiklinę džiovintų smulkintų vidinių graikinių riešutų pertvarėlių užpilti 0,5 I šiltos degtinės, laikyti 3 savaites, nukošti, pripilti vandens iki pirminio tūrio. Vartoti po 1 arbatinį šaukštelį (sumaišius su 1/4 stiklinės šilto vandens) 3 kartus per dieną po valgio. Gydymo trukmė - 1 mėnuo. Paskui gydytis sidabražolėmis.

Jei gydytojas išrašė vaistą (paprastai tai L-tiroksinas), reikia jį vartoti.

Jodo turinčius preparatus vartoti galima, bet nebūtina. Geriausia valgyti daug jodo turinčius produktus. Visų pirma, tai amerikinė aka (pakanka 2 uogų per dieną) ir jūros kopūstai.

Sudėtingesnis (ir efektyvesnis) mazgų gydymo, esant sumazė|usiai skydliaukės funkcijai, receptas

50 g džiovinto smulkinto paprastojo dagišiaus augalo užpilti 0,5 I degtinės, laikyti 3 savaites, nukošti. Dar pripilti vandens iki pirminio tūrio. Vartoti po 1 arbatinį šaukštelį (sumaišius su 1/4 stiklinės

šilto vandens) 1 kartą per dieną (ryte) tuščiu skrandžiu, likus pusvalandžiui iki valgio. O per pietus ir vakare vartoti graikinių riešutų pertvarėlių trauktinę.

Šis tas apie mazgų gydymą

Paprasčiausias hipertireozės (Bazedovo ligos) gydymo metodas

1 stiklinę džiovintos smulkintos paprastųjų vilkakojų žolės užpilti 0,5 I degtinės, laikyti 3 savaites, nukošti, pripilti vandens iki pirminio tūrio. Šią trauktinę vartoti lašais su 1/4 stiklinės šilto vandens 3 kartus per dieną, likus 20-30 minučių iki valgio. Pradėti nuo 5 lašų, pridėti po 1 lašą kiekvieną kartą vartojant. Galima pasiekti iki 25 lašų. Ši priemonė - nenuodinga ir netoksiška, tiesiog kiekvienam žmogui gydomoji dozė yra skirtinga. Kaip suprasti, kad rasta būtent tavo dozė?

Pagal savijautą. Vilkakojės pasižymi pastebimu raminamuoju poveikiu, todėl jei jūs pradėjote nuolat norėti miego, reiškia, kad savo dozę «peršokote» pora lašų. Gydymo trukmė - 1 mėnuo. Paskui gydytis sidabražolėmis.

Sudėtingesnis (ir efektyvesnis) mazgų gydymo, esant padidėjusiai skydliaukės funkcijai, taip pat difuzinio toksinio gūžio gydymo, receptas

Paimti 3 dalis vilkakojų žolės, 2 dalis sukatžolių žolės, 2 dalis raudonėlių žolės, 1 dalį varnalėšų šaknų ir 1 dalį dagišių. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti 1 stikline verdančio vandens, palaikyti 1 valandą, nukošti. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną tuščiu skrandžiu. Valgyti ne anksčiau, kaip po 30 minučių.

Jei gydytojas išrašė vaistų (paprastai tai merkazolis), tai būtinai vartokite. Jodo turinčių preparatų, sergant skydliaukės hiperfunkcija, jokiu būdu negalima vartoti!

Baltosios sidabražolės vartojamos, sergant visomis mazginio gūžio formomis - esant skydliaukės ir hipofunkcijai, ir hiperfunkcijai

200 g smulkintų baltųjų sidabražolių šaknų užpilti 1 I degtinės, laikyti 3 savaites, nukošti. Dar pripilti vandens iki pirminio tūrio. Vartoti po 1 arbatinį šaukštelį (sumaišius su 1/4 stiklinės šilto vandens) 3 kartus per dieną tuščiu skrandžiu, likus pusvalandžiui iki valgio. Gydymo trukmė - keli mėnesiai (pagal savijautą).

Beje, atkreipkite dėmesio į vieną momentą. Skydliaukės ligomis dažniausiai serga moterys. Ir skydliaukės ligos praktiškai visada eina kartu su ginekologiniais susirgimais. Todėl skydliaukės susirgimą reikia gydyti kartu su ginekologine problema.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau