Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2022 » Lapkričio » 15

Visiškai normalu: Brazilijos ir Argentinos televizijos laidų vedėjai griūva tiesioginių transliacijų metu (VIDEO)

Per pastaruosius kelerius metus televizijos reporteriai ir laidų vedėjai staiga griuvo, dažnai tiesioginių transliacijų metu.

Žurnalistai Brazilijoje ir Argentinoje griuvo tiesioginės transliacijos metu.

Televizijos "TV Tribuna", kuri yra "Rede Globo" filialas ir yra įsikūrusi San Paulo pakrantėje, Brazilijoje, reporterė Vanessa Medeiros (Vanessa Medeiro) tiesioginės transliacijos metu prarado sąmonę.

Prieš griūdama Vanessa net pasakė, kad blogai jaučiasi: "Su šiais trimis vyrais buvo paimtos dvi kuprinės su narkotikais... Šis vyras, kuris yra suimtas ir yra ligoninėje... Atsiprašau, vaikinai, aš blogai kažkaip jaučiuosi....", - pasakė ji likus kelioms sekundėms iki griuvimo.

Žiūrėkite vaizdo įrašą:

"Tuoj pat Vanessą Medeiros išgelbėjo kino reporteris Fernando Skillo. Netrukus numetė kamerą, kad padėtų savo kolegei, kuri, pasak Skillo, taip ir nenukrito ant žemės", - pranešė "Ofuxico".

"Jai viskas gerai. Ji atsigavo. Nuvešiu Vanesą į "Unimed", kad pažiūrėtų, koks jos kraujospūdis. Ji net nebuvo atsitrenkusi į žemę. Kai informacija "išbėgo" iš jos galvos, nieko nedariau, bet kai ji užsidengė veidą ranka, "padėjau" kamerą į šoną ir prirėmiau ją prie sienos. Ji net apalpo, bet sugrįžo", - pasakojo operatorius.

Kitas televizijos veikėjas Argentinoje prarado sąmonę per tiesioginę "Buenos Dias América" (BDA) transliaciją.

Vaizdo įrašą žiūrėkite toliau:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite. O, ką jūs manote apie tai? Gal matėte Lietuvoje tokių panašių atvejų? Kaip manote, kodėl tai vyksta?

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau