Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 18

PABUSK! Kanados bankas išleido kredito kortelę, kuria galima sekti anglies dvideginio išmetimą

Kanados bankas išleido kredito kortelę, kuria galima sekti kliento išmetamo anglies dioksido kiekį.

"Vancity" siūlo kredito kortelę, kuri susieja pirkinius su išmetamo anglies dioksido kiekiu ir leidžia klientams palyginti savo mėnesio anglies dioksido pėdsaką su šalies vidurkiu.

Šis žingsnis susijęs su nuogąstavimais, kad tokia schema vieną dieną gali būti naudojama pirkiniams riboti, tačiau "Vancity" teigia, kad tai yra kredito unijos pastangos parodyti savo įsipareigojimą "klimato kaitos veiksmams".

Summit News praneša: Bankas taip pat konsultuos klientus, kaip sumažinti savo anglies dioksido pėdsaką.

"Žinome, kad daugelis "Vancity" narių ieško būdų, kaip sumažinti savo daromą poveikį aplinkai, ypač kai kalbama apie klimato kaitą sukeliančias emisijas, - sakė "Vancity" vyriausiasis išorinių ryšių pareigūnas Džonatanas Faulis (Jonathan Fowlie).

"Kaip nariams priklausantis finansinis kooperatyvas, manome, kad mūsų pareiga yra padaryti viską, ką galime, kad padėtume, ypač kai kalbama apie sprendimus, kuriuos žmonės priima su savo pinigais. Ši priemonė suteiks "Vancity Visa" kredito kortelių turėtojams vertingos informacijos apie jų pirkinius ir leis jiems susieti savo kasdienius sprendimus dėl išlaidų su pokyčiais, kuriuos jie nori matyti pasaulyje."

Remiantis "Visa" atlikto tyrimo duomenimis, daugiau nei 50 proc. kanadiečių domisi savo anglies pėdsako stebėsena.

Kaip jau anksčiau atkreipėme dėmesį, spalio mėn. apie panašią schemą paskelbė ir Australijos bankas "Commonwealth Bank" (CBA), suteikiantis klientui galimybę "mokėti mokestį" už savo anglies pėdsako kompensavimą, kurio vidurkis nurodomas 1280 kilogramų, t. y. toli gražu ne "tvarus" 200 kilogramų rodiklis.

Technokratai nori pasinaudoti klimato kaitos isterija, kad padidintų asmenų finansinę kontrolę.

Tokį pasiūlymą, kaip priemonę sumažinti pasaulinį anglies dioksido išmetimą, mokslo žurnale "Nature" pateikė keturi aplinkosaugos "ekspertai".

Kiekvienam žmogui būtų išduodama "anglies dioksido leidimų kortelė", "pagal kurią visi suaugusieji gautų vienodus parduodamus anglies dioksido leidimus, kurie laikui bėgant mažėtų pagal nacionalinius [anglies dioksido] tikslus".

Autoriai aiškiai nurodo, kad ši programa būtų "privaloma nacionalinė politika".

Anglies dioksido vienetai būtų "išskaičiuojami iš asmeninio biudžeto su kiekvienu mokėjimu už transporto degalus, namų šildymo kurą ir sąskaitas už elektrą", o kiekvienas, viršijantis limitą, būtų priverstas įsigyti papildomų vienetų asmeninėje anglies dioksido rinkoje iš tų, kurie turi perteklinių vienetų, kuriuos gali parduoti".

Tai, žinoma, neigiamai paveiktų tik skurdžiau gyvenančius žmones, nes turtingieji galėtų įsigyti daug anglies dioksido kreditų ir toliau mėgautis savo prabangiu, aplinkai nekenksmingu ir turtingu gyvenimo būdu.

O tuo tarpu G20 šalių vadovai siekia kontroliuoti žmonės:

O tuo tarpu Lietuvoje:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau