Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Spalio » 22

Kanada oficialiai uždraudė ginklus pagal WEF "Didžiojo persitvarkymo" darbotvarkę

Penktadienį jaunasis pasaulio lyderis Justinas Trudeau (Justin Trudeau) pareiškė, kad nuo šiol Kanadoje neteisėta "pirkti, parduoti ir perduoti rankinius ginklus".

"Mes jau uždraudėme daugiau kaip 1 500 rūšių puolamojo tipo šaunamųjų ginklų", - pridūrė kraštutinių kairiųjų lyderis ir pasigyrė: "Ir toliau darysime viską, kad ginklai nepatektų į mūsų bendruomenes."

Infowars.com praneša: Vienas "Twitter" vartotojas liūdnai pažymėjo, kad naujoji taisyklė reikš, jog "dabar tik gangsteriai ir nusikaltėliai galės pirkti, parduoti ir kontrabanda įvežti į Kanadą rankinius ginklus", nes jie nevykdo įsakymų, kaip įstatymų besilaikantys ginklų savininkai.

Tiesą sakant, Kanadoje jau galiojo itin griežti rankinių ginklų įstatymai, pavyzdžiui, registracija buvo susieta su savininko adresu, buvo reikalaujama saugiai laikyti ir rakinti rankinius ginklus, o piliečiai galėjo treniruotis šaudyti tik RCMP patvirtintose šaudyklose.

Istorija aiškiai rodo, kad nuginkluoti gyventojai beveik visada netrukus tampa valdžios piktnaudžiavimo aukomis, o esant pasauliniam nuosmukiui, energetikos krizei ir galimam pasauliniam karui, Kanados gyventojai neturi jokių galimybių apsiginti nuo nusikaltėlių ar valstybės.

Klausas Švabas (Klaus Schwab) liūdnai perspėjo pasaulį 2020 m. ruoštis "piktesniam pasauliui", nes prasideda jo Didžiojo iš naujo nustatymo darbotvarkė.

Galbūt jaunasis pasaulio lyderis Trudeau tai žino ir užtikrina, kad jo žmonės negalės sukilti, kai nuo jų akių bus nuimta uždanga.


Naivūs amerikiečiai ir toliau tvirtins, kad toks ginklų užgrobimas pas mus niekada neįvyktų, nes "mes turime Antrąją pataisą", tačiau pačių demokratų žodžiai atskleidžia, kad jie mielai konfiskuotų ir uždraustų šaunamuosius ginklus taip, kad nė vienas pilietis negalėtų apsiginti.

Be to, nei demokratai, nei respublikonai iš tikrųjų nebevadovauja, nes jie tiesiog vykdo tų pačių globalistų, kontroliuojančių marionetės, vadinamos Justinu Trudeau, virvutes, nurodymus.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2022 laikas 20:39 Prasideda: Nigerija riboja grynųjų pinigų išėmimą iki 45 JAV dolerių, kad pradėtų veikti WEF patvirtinta ‘visuomenė be grynųjų pinigų’
Stulbinantis skaičius nigeriečių mėgsta bitkoinus, bet nekenčia vyriausybinės kriptovaliutos (CBDC).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 20:22 Geriausias pasaulyje virusologas: Spyglių baltymas sukelia ‘smurtinį širdies sprogimą’
Kovid-19 injekcijų sudėtyje esantys "Spike" baltymai verčia žmonių širdis smarkiai sprogti, neseniai Dr. Drew laidoje pareiškė geriausias virusologas Ryanas Cole'as (Ryan Cole).

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 19:54 DeSantis sako, kad laikys "Pfizer", "Moderna" atsakingais už šalutinį "marmalo" poveikį
Floridos gubernatorius Ronas DeSantis (Ron DeSantis) pareiškė, kad ketina reikalauti vakcinų gamintojų "atsakomybės" už melagingus teiginius apie jų skiepus.

Skaityti daugiau

08.12.2022 laikas 23:55 Receptai | Patiekalai "Kartą suvalgęs kąsnelį, nebegali sustoti": erdvūs pyragėliai (gaminu juos Naujųjų metų išvakarėms)
Šiuos pyragaičius lengva pagaminti, juos tiekiu ir šventėms, ir tiesiog prie arbatos. Švelnus, aromatingas ir labai skanus! Paprastas, visiems prieinamas receptas.

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 19:16 Receptai | Patiekalai "Štai, kaip teisingai pagaminti bandeles su razinomis: purios, minkštos ir lengvai pagaminamos (mano nuomone, tai geriausias receptas)
Minkštos, purios, erdvios ir labai skanios bandelės su razinomis! Jie gaminami paprastai, iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Juos mėgsta visa mano šeima, todėl gaminu dažnai. Man tai yra geriausias receptas!

Skaityti daugiau

05.12.2022 laikas 18:58 Receptai | Patiekalai "Paimu bulves, šiek tiek maltos mėsos ir per 10 minučių pagaminu skanų patiekalą": greitas, sotus ir ekonomiškas.
Šiandien noriu pasidalyti su jumis biudžetui draugišku receptu skaniai pavalgyti! Jį pagaminti greitai ir lengvai, o patiekalas gaunasi sotus ir labai skanus. Visa šeima prašė dar! Jei dar nebandėte - labai rekomenduoju....

Skaityti daugiau