Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 11

PSO vidinis darbuotojas pagautas pripažįstantis, kad iki "vienos pasaulinės vyriausybės" liko ‘keli mėnesiai’

iki

Pasaulinė sveikatos organizacija tapo Jungtinių Tautų ginklu, kuriuo jos siekia perimti pasaulinę kontrolę, nes ši organizacija imasi dviejų krypčių veiksmų, kad sukurtų pagrindą nerinktų globalistų vienai pasaulinei vyriausybei.

Įdomu: PSO planuoja perimti visišką interneto kontrolę ‘žmonijos labui’

Šią savaitę Ženevoje (Šveicarija) vyko slaptos derybos dėl siūlomų PSO Tarptautinių sveikatos priežiūros taisyklių (TSP), kurios laikomos privaloma tarptautinės teisės priemone, pakeitimų. Praėjusį mėnesį vyko panašios derybos dėl naujos PSO pandemijos sutarties projekto.

Ir, pasak vieno PSO informatoriaus, ši globalistinė organizacija yra vos per kelis mėnesius nuo funkcionuojančios Vienos pasaulinės vyriausybės, kurios sutartinės teisės yra viršesnės už valstybių narių įstatymus, įskaitant JAV Konstituciją ir Teisių bilį, sukūrimo.

Kaip jie ketina kurti šią pasaulinę vyriausybę ir ką galime padaryti, kad ją sustabdytume, kol dar nevėlu? Svarbu žinoti, kas yra tie išdavikai, kurie pardavinėja mūsų Dievo suteiktas teises ir laisves.

Dabar paklauskite savęs, kaip Klauso Švabo organizacija WEF ir Rokfelerio, Bilo Geitso bei Didžiosios farmacijos organizacija PSO gavo žodį "pasaulis" savo pavadinime. Vienintelė pasaulinio lygio organizacija yra Jungtinės Tautos. Kaip rodo jos pavadinimas, tai suverenių tautų organizacija. Kalba tautos, o ne pasaulis, juo labiau tokia privati organizacija kaip WEF ir tokia privačiai finansuojama organizacija kaip PSO.

Įdomu: WEF teigia, kad JAV turi įgyvendinti "vieno vaiko politiką" baltųjų šeimoms

Ir, kad būtų aiškiau, didžiausias PSO finansuotojas, pridėjus Billo ir Melindos Geitsų fondą ir GAVI aljansą, yra Bilas Geitsas, niekieno nerinktas pasaulio sveikatos apsaugos caras.

iki

Šie globalistai jau iškrėtė mums pokštą, pasisavindami pavadinimą, kuris leidžia manyti, kad dvi privačios organizacijos - PSO ir WEF - kalba pasaulio vardu. Abi šios organizacijos šiuo metu siekia įgyti šią privačią valdžią žmonijos atžvilgiu.

WEF tai daro jau 53 metus, o PSO - nuo 1948 m., kai ją įkūrė Rokfeleris. Šiais metais PSO labai stengiasi įgyti valdžią kiekvienos šalies sveikatos politikos srityje. Jei PSO pavyks, ši privačiai finansuojama organizacija bus nepriklausoma nuo vyriausybių ir neturės jokios politinės atskaitomybės žmonėms. 

Ta pati organizacija, kuri melavo ir apgaudinėjo patikindama, kad Covid skiepas yra "saugus ir veiksmingas", siekia įgyti galią primesti visame pasaulyje, įskaitant Jungtines Valstijas, bet kokį biosaugos diktatą. 

Kokių nuolatinės biologinės priežiūros pajėgumų siekia PSO?

◦ įgaliojimų paskirstyti sveikatos produktus visame pasaulyje

◦ įgaliojimus rengti reguliavimo gaires, kad būtų galima sparčiai paskirstyti sveikatos produktus

◦ gebėjimo "kovoti su klaidingos ir nepatikimos informacijos skleidimu" apie visuomenės sveikatos įvykius ir pandemines kovos priemones

◦ įgaliojimus kurti pasaulinę sveikatos duomenų bazę, kad būtų galima įgyvendinti vakcinų pasus

Ar jus tai tenkina? 

Tiek WEF, tiek PSO veikia išgalvodamos grėsmes ir kontroliuodamos jų paaiškinimus, pavyzdžiui, žmogaus sukeltą visuotinį atšilimą ir pandemijas, kurių sprendimas yra valdžios centralizavimas ir nacionalinio suvereniteto bei atskaitomybės žmonėms mažinimas.

Įdomu: PSO planuoja perimti visišką interneto kontrolę ‘žmonijos labui’ 

Štai labai simboliška nuotrauka, kuria pasidalijo PSO vadovas Tedrosas, kurioje pavaizduota hinduistų dievybė Šiva - elito mėgstama dievybė, dar vadinama "Naikintoju". Naikindamas Šiva įgalina gilią transformaciją. Tai dera su elito mėgstamiausiu šūkiu: "Tvarka iš chaoso".

iki

O štai iškalbingas faktas: CERN'e taip pat stovi žymi Šivos statula.

iki

Jei norite suprasti, kokią pasaulinę vyriausybę pasiryžusi įvesti PSO, prasminga pažvelgti į pastaruosius kelerius metus.

PSO labai specifiškai tvarkėsi su Kovido pandemija. Tiksliau tariant, kiekvienas jų priimtas sprendimas buvo destruktyvus ir turėjo visiškai neigiamų pasekmių žmonijai.

Įdomu: WEF pareigūnas pripažįsta, kad ‘15 minučių miestai’ įkalins žmoniją ‘amžiname uždarume’

Kai virusas buvo suvaldytas tik Kinijoje, PSO pasmerkė vyriausybes, kurios siekė apriboti keliones iš Kinijos. Nepaisydama sveiko proto, PSO teigė, kad kelionių ribojimas nebus veiksminga priemonė prieš viruso plitimą.

Virusui išplitus po pasaulį, PSO ėmė vykdyti griežčiausią ir labiausiai žmonijos istorijoje slegiančią apribojimų politiką, sukėlusią didžiulį ekonomikos krachą ir visiškai pakeitusią visuomenės struktūrą.

Tada, ištikima savo, kaip Rokfelerių organizacijos, šaknims, PSO ėmėsi blokuoti bet kokį Kovido gydymą, kuris nesusijęs su toksiškos mRNA injekcijomis į ranką.

O PSO turi didžiulę galią pasaulio žiniasklaidai.

iki

Įskaitant socialinę žiniasklaidą ir "Youtube", kuriuos pandemijos metu visiškai kontroliavo PSO.

iki

Šioje nesveikoje aplinkoje PSO siekė ir siekė didžiulės galios užgrobimo, kuris tęsiasi iki šiol. Kartu su Pasaulio ekonomikos forumu ši organizacija dabar siekia kurti aukštųjų technologijų policines valstybes, kartu primygtinai reikalaudama, kad visi ir toliau vartotų vakciną ir nesibaigiančius stiprinamuosius vaistus, nors yra aiškių įrodymų, kad jie neveikia ir daro neišmatuojamą žalą.

Įdomu: WEF komisijos narys pasigyrė apie globalistų planą sekti, ką perkate, valgote ir kur/kaip keliaujate

Pagrindinė žiniasklaida begėdiškai propaguoja jų idėją, bandydama išplauti avių smegenis, kad jos pritartų Didžiajam broliui ir Naujajai pasaulio tvarkai. Štai keletas žurnalų viršelių ir antraščių, kuriose aiškiai naudojama sufabrikuota Kovido grėsmė, kad būtų sudarytos sąlygos Didžiajam broliui.

Štai prancūzų žurnale rašoma: "Ar gali Didysis brolis mus išgelbėti?"

iki

Jungtinėje Karalystėje tai buvo dar aiškiau. Štai protu nesuvokiama antraštė iš "Times".

iki

O Kvebeke taip pat džiūgavo dėl Didžiojo brolio ir maldavo globalistinio elito atimti iš jų teises ir laisves.

iki

Atsižvelgdami į tai, kad Bilas Geitsas (Bill Gates) šiuo metu yra pagrindinis PSO finansuotojas ir kad jis taip pat dalyvauja organizacijoje ID2020, kuri pasisako už vakcinų naudojimą skaitmeniniam asmens tapatybės dokumentui sukurti naudojant tatuiruotę arba mikroschemą, aiškiai matome, kad tikroji PSO darbotvarkė yra įvesti Vienos pasaulinės vyriausybės modelį pagal Kinijos autoritarinę taktiką.

Įdomu: WEF nurodo pasaulio vyriausybėms pradėti ‘griežtai normuoti mėsą ir degalus’

Žiūrėkite:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

avatar
0
1
Lietuvoje pandemija dar nepanaikinta.... Gal todėl tiek ilgai vilkinama. Bus prie to pačio.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 08:13 Šie Zodiako ženklai nemoka meluoti: juos lengva pastebėti
Astrologai pasakoja, kad kai kurie Zodiako ženklai visiškai nemoka apgaudinėti. Po šiais ženklais gimę žmonės nemoka meluoti, juos galima lengvai išvesti iš kantrybės. Kas nesugebės apgauti - skaitykite toliau.

Skaityti daugiau

28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

28.03.2023 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Įpilkite mineralinio vandens į maltos mėsos maltinukus ir būsite nustebinti rezultatais
Putojantis mineralinis vanduo gali padėti išspręsti problemą, su kuria susiduria daugelis virėjų, - per sausus arba kietus kotletus.

Skaityti daugiau

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau