Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 10

WEF teigia, kad JAV turi įgyvendinti "vieno vaiko politiką" baltųjų šeimoms

WEF teigia, kad JAV turi įgyvendinti

Pasaulio ekonomikos forumas paskelbė prieštaringai vertinamą naują politiką, dėl kurios turėtų suklusti visi, kurie nepritaria eugenikos idėjai.

Klauso Švabo vadovaujamas WEF dabar ragina JAV visoms baltųjų šeimoms taikyti griežtą "vieno vaiko politiką", kad būtų skatinama įvairovė, mažinama nelygybė ir prasidėtų nauja "postpolitikos" era, kai niekas visuomenėje nesutaria svarbiausiais politikos klausimais.

Švabo naujajai Amerikai skirtai politikai akivaizdžią įtaką daro Kinijos socialinė politika, ir tai neturėtų stebinti. WEF vadovas neseniai pasirodė Kinijos televizijoje, kur gyrė Kinijos komunistų partijos socialinę politiką ir kartu teigė, kad baltaodžiai Amerikoje nebėra "svarbūs" WEF pasaulinių progresyvių pokyčių planams.

Įdomu: VIP elitas panikuoja, nes Niurnbergo 2.0 teismai dėl "nusikaltimų žmonijai" tampa realybe

Manoma, kad Kinijos "vieno vaiko politika" užkirto kelią daugiau kaip 400 mln. gimimų. Ir tai kenkia Kinijos visuomenei. Dėl Kinijos vieno vaiko politikos dabar mažėja darbo jėgos, kuri galėtų aptarnauti daugiausiai pilkėjančius gyventojus. Tačiau, pasak Švabo, Amerika turi sekti Kinijos reformomis ir įgyvendinti barbarišką vieno vaiko politiką baltųjų šeimose.

Klausas Švabas nori, kad jūs nulemtumėte Amerikos ateitį ir įvestumėte tautai eugenikos politiką, kad sumažėtų baltųjų žmonių skaičius.

Jis nori, kad jūs nieko neturėtumėte ir būtumėte laimingi. Čia, Liaudies balse, mes žinome, kad tai ne laimės, o pavergimo receptas. Mes norime, kad jums priklausytų viskas ir būtumėte laimingi.

WEF, kuris nurodė pagrindinėms žiniasklaidos priemonėms pradėti sėti pasakojimą apie vieną vaiką amerikiečių galvose, nori skubiai įvesti šią politiką JAV.

Leidinys "Quartz" ėmė interviu iš Bowdoin filosofijos profesorės Sarah Conly, kuri teigė, kad JAV ir visos Vakarų šalys turėtų priimti vieno vaiko politiką, nes žmonės kelia didelę grėsmę planetai. S. Conly argumentai kaip reikiant dera prie barbariškos WEF depopuliacijos darbotvarkės.

Įdomu: WEF pareigūnas pripažįsta, kad ‘15 minučių miestai’ įkalins žmoniją ‘amžiname uždarume’

Šiame straipsnyje baugina tai, kad akademiniame elite vis daugėja balsų, kurie jaučia tą patį, ką ir daktaras Conly. Panašus Thomaso Bartletto straipsnis pasirodė "The Chronicle of Higher Education". Nors tai tik du balsai, jie muša į būgną daugelio, manančių, kad Amerikos visuomenė turi sumažinti anglies pėdsaką mažindama pėdų skaičių amerikiečių namuose.

Tačiau jei pastaruoju metu atkreipėte dėmesį į WEF politiką, suprasite, kad iš tikrųjų kalbama ne apie pasaulio gelbėjimą. WEF politika turi vieną bendrą bruožą: ji mus dehumanizuoja, žemina ir tyčiojasi iš mūsų. Jos skirtos panaikinti tautų suverenumą ir padidinti pasaulinio elito galią.

Neturėdama valdžios jėgos, WEF kampanija "Viena Amerika, vienas vaikas" niekada negalės varžytis su Kinijos politikos veiksmingumu. Mitingo šūkis "gelbėti planetą" ir "priimti įvairovę" neturi tokios galios, kokia išauga iš ginklo vamzdžio. Tačiau globalistams reikalaujant griežtesnių aplinkosaugos taisyklių ir federalinio planuojamos tėvystės finansavimo, kiek laiko praeis, kol WEF persmelkta demokratų vyriausybė prisijungs prie barbariškos Klauso Švabo politikos?

Nepamirškite, kad Džo Baidenas (Joe Biden) yra visiškai apmokėtas šio klubo narys.

Tai vadinama eugenika ir buvo pagrindinis nacių Trečiojo reicho tikslas.

Tukeris teisus. Radikalūs demokratai ir WEF siekia eugenikos tikslų ir bando iš naujo sukurti Ameriką, kad galėtų ją geriau kontroliuoti.

Žvilgsnis į istoriją rodo, kad žmonija nuolat atmesdavo depopuliacijos programas, panašias į Trečiojo reicho nacių eugenikos kampaniją. Paprasčiausiu žmogišku lygmeniu suprantame, kad jokia vyriausybė ar globalistinė organizacija neturėtų turėti dieviškos galios kurti ir naikinti žmonių rasę.

Įdomu: WEF komisijos narys pasigyrė apie globalistų planą sekti, ką perkate, valgote ir kur/kaip keliaujate

Bet kas būtų, jei pasakyčiau, kad eugenikos judėjimas iš tikrųjų nemirė, o tiesiog perėjo į pogrindį, kur išliko labai įtakingas elito sluoksniuose, įskaitant Klauso Švabo Pasaulio ekonomikos forumą?

Kaip 1968 m. sakė vienas iš Amerikos Eugenikos draugijos įkūrėjų Frederikas Osbornas, "Eugenikos tikslai greičiausiai bus pasiekti kitu pavadinimu nei eugenika".

Praėjus daugiau nei 60 metų po to, kai Osbornas ištarė šį teiginį, eugenikams pagaliau pavyko pasiekti savo tikslus. Kovido vakcina yra tiesiog eugenika kitu pavadinimu. WEF vieno vaiko politika JAV baltųjų šeimoms, įvesta prisidengiant planetos gelbėjimu, iš tikrųjų yra socialinė eugenika su steroidais.

Ši valdžios trokštanti milijardierių ir politikų grupuotė jau seniai rezga sąmokslą pavergti mases, o dabar imasi veiksmų.

WEF įspėja, kad jei nevykdysime jų reikalavimų, mūsų laukia neabejotina pražūtis. Jie teigia, kad tik atidavę savo laisvę ir savarankiškumą elitui galime tikėtis išvengti horizonte gresiančių nelaimių.

Įdomu: WEF nurodo pasaulio vyriausybėms pradėti ‘griežtai normuoti mėsą ir degalus’

Tačiau vis daugiau žmonių atsisako paklusti tironiškiems WEF reikalavimams. Drąsūs aktyvistai ir maištininkai kyla į kovą su pasauliniu elitu, pasiryžę bet kokia kaina apginti savo suverenumą, pasiryžę apsaugoti savo šeimas ir tuos, kuriuos myli.

Ar prisijungsite prie jų kovoje už laisvę, ar baimės apimti pasiduosite pasaulinio elito reikalavimams? Pasirinkimas priklauso nuo jūsų. Tačiau kad ir ką darytumėte, nenuvertinkite savo pasirinkimo pasekmių.

Žiūrėkite:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau