Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (673) Komentarų: (0) (09.12.2017 - 18:57)

Skiepų žala: 25 priežastys atsisakyti skiepų!

Aš neskiepijau savo vaiko! Kad suprastume, kokį pavojų kelia vakcinos, pakanka paminėti faktą, kad per dešimt metų nė vienas gydytojas ar JAV farmacijos kompanijų vadovas neįsidrąsino išgerti standartinio mišinio iš medžiagų, esančių daugumoje vakcinų, kurį, pagal JAV Susirgimų profilaktikos ir kontrolės centro rekomendacijas, paskelbtas 2000 metais, gauna šešerių metų amžiaus vaikas. Ir tai nežiūrint į pažadėtą 100 000 dolerių apdovanojimą.

vakcina, skiepai, skiepų žala, vakcinacija

Jeigu šis faktas jūsų neįtikino, štai jums dar žiupsnelis:

1. Vieno mėnesio amžiaus vaikas, sveriantis penkis kilogramus, gauna tą pačią dozę skiepų, kaip ir penkerių metų amžiaus vaikas, sveriantis 18 kilogramų. Naujagimiai su dar neišsivysčiusia imunine sistema gauna penkis kartus didesnę dozę (skaičiuojant pagal kūno masę) nei vyresni vaikai.

2. Tarptautiniai tyrimai rodo, kad skiepai yra viena iš staigių ir netikėtų vaikų mirčių sindromo priežasčių.

3. Praktiškai visada vaikiškos infekcinės ligos yra gerybinės ir praeina pačios savaime. Be to, jų dėka visam gyvenimui į priekį susiformuoja imunitetas. Tuo tarpu skiepytų vaikų imunitetas yra laikinas, dėl to egzistuoja pakartotinė vakcinacija.

4. Visam gyvenimui susiformavęs imunitetas vėliau persiduoda iš motinos per placentą jos dar negimusiam vaikui. Vakcinų suformuotas imunitetas per placentą nepersiduoda.

5. Nėra mokslinių tyrimų, kurie mėgintų nustatyti, ar iš tikrųjų skiepai užkerta kelią ligoms. Sergamumo grafikai greičiau demonstruoja, kad skiepai buvo įvesti epidemijoms besibaigiant, kai liga jau buvo paskutinėje stadijoje.

6. Nėra ilgalaikių vakcinų saugumo tyrimų. Vykdomi tik trumpalaikiai patikrinimai, kur skiepyti bandomieji lyginami su grupe, kuriai įvedė kitos rūšies skiepus. Iš tikrųjų reikia lyginti skiepytus ir neskiepytus žmones.

7. Nepriklausomų privačių tyrimų (olandų ir vokiečių) metu buvo pastebėta, kad skiepyti vaikai serga gerokai daugiau, nei neskiepyti bendraamžiai. Kai skiepijimas nutraukiamas, vaikų sveikata pastebimai pagerėja.

8. Vaikas gauna ne vieną, o daug skiepų. Neegzistuoja testai, kurie tirtų kombinuotų skiepų poveikį.

9. Vakcinacijos pirmeiviai, kurie rekomendavo laikytis didelio atsargumo, prieš imantis gyventojų skiepijimo, niekada nepropagavo masinio skiepijimo.

10. Vaikai skiepijami vien dėl to, kad buvo įbauginti jų tėvai. Vaikų skiepijimas – pats pelningiausias verslas tiek skiepų gamintojams, tiek gydytojams.

11. Vaikams, kurie maitinasi vien motinos pienu, suleidžia galingų skiepų toksinus, kas prieštarauja bet kokiai logikai ir mokslui.

12. Vakcinose esama sunkiųjų metalų (gyvsidabris, aliuminis), kancerogenų, nuodingų chemikalų, gyvų ir genetiškai modifikuotų virusų, ekstrakto, kuriame esama gyvūnų virusų, nepaprastai nuodingų dekontaminatų ir pagalbinių medžiagų, nepatikrintų antibiotikų, nė vienas iš kurių negali būti suleistas be žalos organizmui.

13. Vakcinose esama ne tik šimpanzių, bet ir kitų beždžionių, o taip pat karvių, kiaulių, vištų, arklių kraujo serumo ir netgi žmogaus kraujo bei audinių, paimtų iš abortuotų embrionų, serumo.

14. Mirtys ir stabilus nedarbingumas, kuriuos sukelia skiepai – labai paplitęs reiškinys, ir tą puikiai žino medicinos bendrija. Vyriausybė neleidžia medikams viešai sieti tokius atvejus su skiepais.

15. Dauguma vaikiškų infekcinių susirgimų turi labai nedaug rimtų pasekmių šiuolaikiniame pasaulyje. Didžioji infekcinių susirgimų dalis ne tik retai būna pavojingi, bet ir gali suvaidinti gyvybiškai svarbų vaidmenį vystantis stipriai ir sveikai imuninei sistemai. Žmonės, kurie nepersirgo tymais, labiau linkę sirgti kai kuriomis odos, degeneratyvinėmis kaulų ligomis, kai kurios rūšies augliais, kai tuo tarpu tie, kurie nepersirgo kiaulyte, turi daugiau šansų susilaukti auglio kiaušidėse.

16. Daugelis medikų tvirtina, kad vaikiškos ligos reikalingos imuninės sistemos treniravimui. Slopindami šias ligas, mes neleidžiame imuninei sistemai išsivystyti ir provokuojame įvairių autoimuninių sutrikimų, tokių kaip diabetas ir artritas, kurie šiandien įgavo epidemijos mastą, atsiradimą.

17. Amerikoje skiepų sukeltos komplikacijos yra registruojamos ir vyriausybė išmoka aukoms milijonus dolerių kompensacijų. Mūsų šalyje jums niekas nieko nekompensuos, teks patiems lakstyti pas daktarus ir gydyti komplikacijas, perkant brangius vaistus.

18. Vakcina nuo džiovos Amerikoje ir Europoje pripažinta visiškai neefektyvia ir nuo jos atsisakyta.

19. Oralinė pliovakcina sukelia vaikams poliomelitą ir kitus neurologinius bei skrandžio-žarnyno sutrikimus.

20. Vakcina nuo hepatito B, kuri pradėta naudoti visai neseniai, apskritai skirta ne vaikams, tai skiepai nuo susirgimo, kuris persiduoda lytiniu būdu ir gali būti skirti tiktai suaugusiems, gyvenantiems netvarkingą seksualinį gyvenimą.

21. Serume nuo stabligės esama tiek aliuminio, tiek gyvsidabrio, o taip pat stabligės anatoksino – bet kuris iš šių komponentų gali padaryti nebeatitaisomą žalą organizmui.

22. Vakcina nuo tymų reguliariai sukelia rimtų komplikacijų po skiepijimo.

23. Įvairių nepriklausomų tyrimų, kurių metu buvo lyginami skiepyti ir neskiepyti vaikai, rezultatai rodo, kad skiepyti vaikai turi polinkį į astmą, dermatitą, alergijas, hiperaktyvumą ir t.t.

24. Vakcinų poveikis besivystančios vaiko smegenims yra labai didelis ir gali sukelti kalbos bei elgesio sutrikimus ir netgi silpnaprotystę. Didžioji atliktų tyrimų dalis akivaizdžiai parodė, kad vaikų skiepijimo praktika gali baigtis rimtais smegenų pažeidimais. Kadangi vaiko smegenys vystosi labai sparčiai laikotarpyje tarp trečio nėštumo trimestro ir dviejų metukų amžiaus, jos patiria iš skiepų pusė labai didelę grėsmę.

25. Skiepų gamyba yra pats pelningiausias farmacininkų verslas.

Jei vis dėlto nutarėte skiepyti vaiką, tai darykite tai kiek įmanoma vėliau, kadangi:

· Per visą maitinimo krūtimi laikotarpį vaiką apsaugo antikūniai, persiduodantys su motinos pienu. Ir tik po pusės metų nuo paskutinio žindymo šita apsauga išnyksta. Tada galima padaryti imunologinę kraujo analizę ir patikrinti vienus ar kitus antikūnius ir tik po to galima skiepyti nuo tų ligų, kurių antikūnių organizme nebuvo aptikta.

· Vaiko imunitetas galutinai susiformuoja tiktai šeštais gyvenimo metais. Ir bet koks įsikišimas, ypač toks grubus kaip vakcinacija, į šį natūralų procesą gali baigtis nebeatitaisomomis pasekmėmis ir padaryti įtaką visam likusiam gyvenimui. Jeigu jūs vis dėlto nusprendėte vaiką skiepyti, tai geriau darykite tai, kai jam sukaks 5-6 metukai.

Turite naujienų, nutikimų, mistinių istorijų, sveikatos patarimų, receptų, pasveikimo istorijų? Pasidalinkite su skaitytojais... Rašykite blog‛e! Kaip galite tai padaryti.

reklama
ŽYMĖS: skiepai, eugenika, Nuodai, vaikai, vakcinacija, skiepų žala, sveikata, medicina

Jei radote tekste klaidų, išskirkite ją ir paspauskite Ctrl + Enter Sistema Orphus

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Facebook komentarai

reklama

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Nemokami skelbimai » Paranormal skelbimai...

Kiti meno ir antikvariniai dirbiniai
Помощь биоэнергетика в любой жизненной пробл...

Помогу в самых сложных и безнадежных ситуациях. Уникальные сильные заговоры помогли многим в...

Nešaldyta švieži žuvis
upėtakiai...

Dabartiniu metu parduodame vaivorykštinius upėtakius tvenkinių įžuvinimui. Turime žuvyčių nuo 1...

//Medicina, Ligos, Mutacijos, Liaudies medicina » Liaudies medicinos naujienos


Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Veiksmingas gelis, kuris pašalina raukšles, dėmes, stri...

Mes visi žinome didelę naudą sveikatai kokosų aliejaus ir alavijo, tačiau tik nedaugelis žmonių žino, kad jų bendras derinys yra...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Jaučiuosi 5 metais jaunesnė - paakių kremas iš 3 ingred...

Smulkios raukšlelės, kurios atsiranda aplink mūsų akis, tai senėjimo procesas. Ir didelė problema kiekvienai moteriai. Mūsų o...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Šios sultys gali sustabdyti astmos priepuolius...

Jei jūs sergate astma, šis straipsnis gali palengvinti jūsų sveikatos būklę. Astma sukelia lėtinis uždegimas ir bronchų susto...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip atsikratyti pilvo pūtimo per 60 sekundžių!...

Diskomfortas susijęs su pilvo pūtimu gali būti gana nepakeliamas. Kas blogiausia - išspręsti šią problemą per trumpą laiką yr...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Drėkinamoji varškės ir medaus kaukė...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Receptai lieknėjantiems (šunobelės, mėtų)...
Užsienio spauda / Paranormal news
Hunting cancer on a bird caught on video...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Žolelių nuoviro kaukė...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicinos receptai
Medetkos gydo širdies, kraujagyslių ligas...
Užsienio spauda / Paranormal news
Moore was one of the foremost UFO-sceptics...
00:01:39

Mėnulyje aptiktas ateivių laivas? Alien Ship on the Lunar Su... 0

00:03:40

Kaukazo kalnuose buvo nufilmuota milžiniška «medūza» 1

00:00:59

Kanados miške girdimi baisūs garsai 1