Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2017 » Kovo » 23

Skiepai bakteriologinis ginklas, sumažinti gyventojų skaičių?

2013 metais į Europą iš JAV buvo pristatytas bakteriologinis ginklas – įprasti skiepai prieš gripą, tiksliau prieš paukščių gripo rūšį, itin pavojingą žmogui. Vakcinos prieš gripą – tai atskira, savarankiška, labai stambaus masto afera.

Tačiau tai, kad šita bevertė vakcina dar ir pasirodė esanti apkrėsta pačiu pavojingiausiu mūsų dienomis bakteriologiniu ginklu, patvirtina prielaidas apie nesveiką užjūrio demokratų troškimą smarkiai praretinti Europos šalių gyventojus. Kai kuriose pasaulio šalyse žiniasklaida labai atidžiai nagrinėjo šią problemą. Pačioje demokratiškoje Amerikoje tvyro kapų tyla, kaip ir Anglijoje, kuri amžinai velkasi amerikiečių uodegoje. Ir tai nekelia nuostabos, juk ketinta viską padaryti patyliukais, atseit, niekas dėl to nekaltas, tai atseit mutacija, sukelta kažkur nukritusio meteorito ar kažkaip panašiai.

Tačiau labai stebina draugiškas, atkaklus „laisvosios“ mūsų žiniasklaidos tylėjimas. Tos žiniasklaidos, kuri tiesiog užbombarduoja mus naujienomis, kai kalba eina apie demokratiškus beginklių šalių bombardavimus ar kitokias panašaus pobūdžio bendražmogiškas vertybes. Įdomu būtų sužinoti specialistų nuomonę apie tokių veiksmų klasifikaciją – kaip juos teisingiau būtų pavadinti: ar tiesiog kaip absoliutų neprofesionalumą, ar kaip talkininkavimą piktadariams ir tėvynės išdavimą?

Klaida ar diversija?

Antroje 2009 metų vasario pusėje austrų kompanija, vaisto „Orta“ distribiutorė, pasiuntė į Čekiją, Slovėniją ir Vokietiją partiją skiepų nuo gripo, kurią pagamino amerikiečių tarptautinė farmacijos kompanija „Bakster“. Čekų farmacijos firmos „Biotest“ laborantas išbandė gautus amerikietiškus skiepus ant laboratorinių šeškų. Netrukus po injekcijų gyvūnai nudvėsė.

Detaliau išanalizavus vakciną, paaiškėjo, kad joje esama gyvo, aktyvaus paukščių gripo H5N1 ir žmogiško – H3N2. Atlikus detalesnius tyrimus Kanados chemijos laboratorijoje paaiškėjo, kad komponentas H5N1 yra vienas pavojingiausių biologinių agentų planetoje, užregistruotas kaip potencialus bakteriologinis ginklas. Mirtingumo koeficientas, kai jį naudoja žmonės, siekia 60%.

Kanados žurnalistai pateikė užklausą kompanijai Baxter Pharmaseutical International, Inc. Iš Dirfildo, Ilinoiso valstijoje. Kompanija paneigė savo ryšį su incidentu ir atsisakė komentuoti įvykį. Tačiau spaudžiant Europos vyriausybėms, dalyvaujančioms tarptautiniame tyrime, o taip pat PSO Anglijos filialo, kompanija visgi prisipažino, kad vakcina H5N1 buvo sukurta jos laboratorijoje ir perduota kompanijai AVIR, kad ši išsiųstų ją į Austriją.

Kompanijos „Bakster“ atstovas spaudai pareiškė vis dėlto, kad vakcinos apkrėtimas virusu H5N1 jos laboratorijoje galėjo būti atsitiktinė klaida, bet ne tyčiniu veiksmu. Toks paaiškinimas nekelia pasitikėjimo nė vienai iš 18 šalių, kurios gavo šią vakciną. Kaip pareiškė danų medicinos ekspertė iš Kopenhagos Roberta Andrageti, atsitiktinumas sumaišant bioagentus H5N1 ir H3N2 kompanijos laboratorijoje neįmanomas, kadangi darbai su paukščių gripu priskiriami trečiam biologinio saugumo lygmeniui Biosafety level-3 (BSL-3).

Andrageti pareiškimą patvirtino analogiškas „Bakster“ atstovo pareiškimas. Trečiojo lygio eksperimentai vykdomi izoliuotose laboratorijose, patekimas į kurias griežtai ribojamas, o darbai vykdomi esant daugiasluoksnei administracijos, mokslininkų ir apsaugos darbuotojų kontrolei. Dauguma Europos ir Kanados žiniasklaidos priemonių vienbalsiai kelia vieną ir tą patį klausimą: „Ar galėjo tai būti paprastas nusikalstamas aplaidumas?“

Į paviršių išplaukė analogiški praeities faktai, vykę tiek JAV, tiek už jos ribų. 2002 metais raupų vakcina buvo skleidžiama iš JAV karinių oro pajėgų lėktuvų, iš dviejų kilometrų aukščio virš Sent Luiso miesto Teksase. Taip pat ji buvo išpurkšta virš JAV karinio laivyno laivų grupės. Daryta tai buvo paslapčia, neinformuojant piliečių.

Tais pačiais metais kai kurie biologinių tyrimų centrai už užmokestį siūlė amerikiečiams dalyvauti eksperimentuose su raupų vakcina. Viskas baigėsi keliomis dešimtimis mirčių, kas sukėlė didelį triukšmą žiniasklaidoje.

Šį kartą Amerika atkakliai tyli. Informacija apie kompanijos „Bakster“ „klaidą“ nebuvo paskelbta nė viename JAV laikraštyje. Nė viena Amerikos TV kompanija netgi probėgšomis neužsiminė apie įvykį. O vyriausybė, kuri dar prieš tris savaites privalėjo uždaryti „Bakster“ kol baigsis tyrimas, apsimeta, kad nieko neįvyko.

Prisiminkime, kaip laiškus su juodligės milteliais gaudavo atskiri JAV piliečiai. Tada Amerikos žiniasklaida du tokius atvejus nagrinėjo daugiau kaip metus laiko, nežiūrint į tai, kad vienas iš tų faktų nepasitvirtino.

„Baksterio“ gi atveju kalba eina apie potencialią grėsmę 18 (!) Europos šalių gyventojams. Toks Amerikos valdžios inertiškumas tiktai sustiprina įtarimus dėl galimos diversijos, kurią užsakyti galėjo „pačiame viršuje“.

Galbūt atsiras žmonių, kurie sakys, kad Amerikos šita žinia nepasiekė. Tačiau naujiena Ameriką pasiekė. Radijo stoties 590AM vyriausiasis redaktorius, žurnalistas Aleksas Džonsas jau daugiau kaip savaitę skambina pavojaus varpais JAV radijo eteryje, jis taip pat paėmė interviu iš radijo stoties Coast to Coast žurnalisto Džordžo Nuri. Tačiau abi stotys nekelia pasitikėjimo amerikiečių vartotojui, kadangi vyriausybė ir specialiosios tarnybos pakrikštijo jas „išprotėjusiomis skandalistėmis“.

Abu žurnalistai, deja, politiškai nekorektiški ir amerikiečių tautai su jais ne pakeliui. Kaip mano dauguma amerikiečių, tiems bepročiams visur vaidenasi sąmokslo teorijos. Dar daugiau – kuriems galams jaudintis, jeigu incidentas įvyko už Amerikos ribų?

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.05.2022 laikas 10:35 Atsiprašome tėvų: Nauji tyrimai rodo, kad kūdikių verksmas nesibaigia po 6 savaičių
Jei esate tėvai, tikriausiai žinote, kad internete ieškote paaiškinimų apie viską - nuo miego režimo iki keistų bėrimų - ir viena iš užklausų, kurias galbūt esate paleidę per paieškos sistemą, yra "Kada kūdikiai nustoja taip verkti?"....

Skaityti daugiau

29.05.2022 laikas 10:10 Kinijoje rasta daugiau nei 2000 metų senumo krosnis, skirta didelio stiprumo geležies lydymui
Kinijos centriniame regione archeologai aptiko krosnį, kuri Kariaujančių valstybių laikotarpiu (475 m. pr. m. e. - 221 m. pr. m. e.) buvo naudojama didelio stiprumo geležies lydymui. Apie tai šeštadienį pranešė naujienų agentūra "Xinhua"....

Skaityti daugiau

29.05.2022 laikas 10:03 Šunys po prijaukinimo padvigubėjo
Nuo akmens amžiaus iki geležies amžiaus šunys vis dažniau įsitraukdavo į europiečių namų ūkius, todėl jų masė vidutiniškai padidėjo pusantro-dukart.

Skaityti daugiau

29.05.2022 laikas 09:58 Palenkėje rastas paslaptingas moters su pailga kaukole palaidojimas
Meksikos nacionalinio antropologijos ir istorijos instituto (INAH) archeologai, tyrinėdami senovės majų miestą Palenkė, rado ikiispanišką palaidojimą, kuriame tikriausiai buvo palaidota aukšto socialinio statuso moteris....

Skaityti daugiau

29.05.2022 laikas 09:51 Sukūrę šeimą babuinai palieka savo draugus. Ar jis toks pat kaip žmonės?

Kas nežino apie šias situacijas: gyvenimas - jis yra beždžionės gyvenimas. Tačiau kas būtent verčia žinduolius pamiršti savo partnerius, kai tik jie susilaukia partnerio ir vaikų?

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau