Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 23

Skiepai bakteriologinis ginklas, sumažinti gyventojų skaičių?

2013 metais į Europą iš JAV buvo pristatytas bakteriologinis ginklas – įprasti skiepai prieš gripą, tiksliau prieš paukščių gripo rūšį, itin pavojingą žmogui. Vakcinos prieš gripą – tai atskira, savarankiška, labai stambaus masto afera.

Tačiau tai, kad šita bevertė vakcina dar ir pasirodė esanti apkrėsta pačiu pavojingiausiu mūsų dienomis bakteriologiniu ginklu, patvirtina prielaidas apie nesveiką užjūrio demokratų troškimą smarkiai praretinti Europos šalių gyventojus. Kai kuriose pasaulio šalyse žiniasklaida labai atidžiai nagrinėjo šią problemą. Pačioje demokratiškoje Amerikoje tvyro kapų tyla, kaip ir Anglijoje, kuri amžinai velkasi amerikiečių uodegoje. Ir tai nekelia nuostabos, juk ketinta viską padaryti patyliukais, atseit, niekas dėl to nekaltas, tai atseit mutacija, sukelta kažkur nukritusio meteorito ar kažkaip panašiai.

Tačiau labai stebina draugiškas, atkaklus „laisvosios“ mūsų žiniasklaidos tylėjimas. Tos žiniasklaidos, kuri tiesiog užbombarduoja mus naujienomis, kai kalba eina apie demokratiškus beginklių šalių bombardavimus ar kitokias panašaus pobūdžio bendražmogiškas vertybes. Įdomu būtų sužinoti specialistų nuomonę apie tokių veiksmų klasifikaciją – kaip juos teisingiau būtų pavadinti: ar tiesiog kaip absoliutų neprofesionalumą, ar kaip talkininkavimą piktadariams ir tėvynės išdavimą?

Klaida ar diversija?

Antroje 2009 metų vasario pusėje austrų kompanija, vaisto „Orta“ distribiutorė, pasiuntė į Čekiją, Slovėniją ir Vokietiją partiją skiepų nuo gripo, kurią pagamino amerikiečių tarptautinė farmacijos kompanija „Bakster“. Čekų farmacijos firmos „Biotest“ laborantas išbandė gautus amerikietiškus skiepus ant laboratorinių šeškų. Netrukus po injekcijų gyvūnai nudvėsė.

Detaliau išanalizavus vakciną, paaiškėjo, kad joje esama gyvo, aktyvaus paukščių gripo H5N1 ir žmogiško – H3N2. Atlikus detalesnius tyrimus Kanados chemijos laboratorijoje paaiškėjo, kad komponentas H5N1 yra vienas pavojingiausių biologinių agentų planetoje, užregistruotas kaip potencialus bakteriologinis ginklas. Mirtingumo koeficientas, kai jį naudoja žmonės, siekia 60%.

Kanados žurnalistai pateikė užklausą kompanijai Baxter Pharmaseutical International, Inc. Iš Dirfildo, Ilinoiso valstijoje. Kompanija paneigė savo ryšį su incidentu ir atsisakė komentuoti įvykį. Tačiau spaudžiant Europos vyriausybėms, dalyvaujančioms tarptautiniame tyrime, o taip pat PSO Anglijos filialo, kompanija visgi prisipažino, kad vakcina H5N1 buvo sukurta jos laboratorijoje ir perduota kompanijai AVIR, kad ši išsiųstų ją į Austriją.

Kompanijos „Bakster“ atstovas spaudai pareiškė vis dėlto, kad vakcinos apkrėtimas virusu H5N1 jos laboratorijoje galėjo būti atsitiktinė klaida, bet ne tyčiniu veiksmu. Toks paaiškinimas nekelia pasitikėjimo nė vienai iš 18 šalių, kurios gavo šią vakciną. Kaip pareiškė danų medicinos ekspertė iš Kopenhagos Roberta Andrageti, atsitiktinumas sumaišant bioagentus H5N1 ir H3N2 kompanijos laboratorijoje neįmanomas, kadangi darbai su paukščių gripu priskiriami trečiam biologinio saugumo lygmeniui Biosafety level-3 (BSL-3).

Andrageti pareiškimą patvirtino analogiškas „Bakster“ atstovo pareiškimas. Trečiojo lygio eksperimentai vykdomi izoliuotose laboratorijose, patekimas į kurias griežtai ribojamas, o darbai vykdomi esant daugiasluoksnei administracijos, mokslininkų ir apsaugos darbuotojų kontrolei. Dauguma Europos ir Kanados žiniasklaidos priemonių vienbalsiai kelia vieną ir tą patį klausimą: „Ar galėjo tai būti paprastas nusikalstamas aplaidumas?“

Į paviršių išplaukė analogiški praeities faktai, vykę tiek JAV, tiek už jos ribų. 2002 metais raupų vakcina buvo skleidžiama iš JAV karinių oro pajėgų lėktuvų, iš dviejų kilometrų aukščio virš Sent Luiso miesto Teksase. Taip pat ji buvo išpurkšta virš JAV karinio laivyno laivų grupės. Daryta tai buvo paslapčia, neinformuojant piliečių.

Tais pačiais metais kai kurie biologinių tyrimų centrai už užmokestį siūlė amerikiečiams dalyvauti eksperimentuose su raupų vakcina. Viskas baigėsi keliomis dešimtimis mirčių, kas sukėlė didelį triukšmą žiniasklaidoje.

Šį kartą Amerika atkakliai tyli. Informacija apie kompanijos „Bakster“ „klaidą“ nebuvo paskelbta nė viename JAV laikraštyje. Nė viena Amerikos TV kompanija netgi probėgšomis neužsiminė apie įvykį. O vyriausybė, kuri dar prieš tris savaites privalėjo uždaryti „Bakster“ kol baigsis tyrimas, apsimeta, kad nieko neįvyko.

Prisiminkime, kaip laiškus su juodligės milteliais gaudavo atskiri JAV piliečiai. Tada Amerikos žiniasklaida du tokius atvejus nagrinėjo daugiau kaip metus laiko, nežiūrint į tai, kad vienas iš tų faktų nepasitvirtino.

„Baksterio“ gi atveju kalba eina apie potencialią grėsmę 18 (!) Europos šalių gyventojams. Toks Amerikos valdžios inertiškumas tiktai sustiprina įtarimus dėl galimos diversijos, kurią užsakyti galėjo „pačiame viršuje“.

Galbūt atsiras žmonių, kurie sakys, kad Amerikos šita žinia nepasiekė. Tačiau naujiena Ameriką pasiekė. Radijo stoties 590AM vyriausiasis redaktorius, žurnalistas Aleksas Džonsas jau daugiau kaip savaitę skambina pavojaus varpais JAV radijo eteryje, jis taip pat paėmė interviu iš radijo stoties Coast to Coast žurnalisto Džordžo Nuri. Tačiau abi stotys nekelia pasitikėjimo amerikiečių vartotojui, kadangi vyriausybė ir specialiosios tarnybos pakrikštijo jas „išprotėjusiomis skandalistėmis“.

Abu žurnalistai, deja, politiškai nekorektiški ir amerikiečių tautai su jais ne pakeliui. Kaip mano dauguma amerikiečių, tiems bepročiams visur vaidenasi sąmokslo teorijos. Dar daugiau – kuriems galams jaudintis, jeigu incidentas įvyko už Amerikos ribų?

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau