Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » 2017 » Kovo » 14
14.03.2017, 23:09
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (11547)
Vartokite tai 3 dienas iš eilės vakarienės metu! Jūs nustebsite, kas išeis iš jūsų organizmo! Jūs būsite sukrėsti! Išlaikyti sveiką svorį yra svarbu, tačiau ne visiems pasisekė turėti subalansuotą svorį, todėl daugelis bando numesti arba priaugti svorio ir pagerinti savo sveikatą.
Sužinok daugiau ...
14.03.2017, 19:53
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (18280)

Gerk šį gėrimą ir pamiršk apie peršalimą ir kosulį! Nuostabus gėrimas valo plaučius nuo gleivių ir stiprina imuninę sistemą. Gleivės paprastai atsiranda nosyje ir gali trukdyti kvėpavimui. Galų gale, tai turi įtakos ir plaučiams. Todėl, būtina jas pašalinti, kad plaučiai tinkamai dirbtu.

Sužinok daugiau ...
14.03.2017, 16:06
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (15007)
Atėjo pavasaris (ir ruduo) laikas pasitikrinti ar jūs turite savo organizme kirmėlių (parazitų). O jeigu turite laikas būtų jas naikinti iš mūsų organizmo. Kai kirmelės ilgai tūno kuriame nors organe, taip ji nualina (vaizdžiai tariant), kad mes pradedame sirgti baisiausiomis ligomis; taip pat ir vėžiu... Kaip nustatyti, ar organizme yra parazitų? Kirminų kiaušinėlių paieškos tyrimas neparodo jų buvimo… Ar tai reiškia, kad jų nėra?
Sužinok daugiau ...
14.03.2017, 12:57
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (3863)
Yra sulčių, kurios padeda užkietėjus viduriams, ir tokių, kurias patariama vartoti pagiriomis, – yra net sulčių, kovojančių su celiulitu! Kaip dažnai mūsų organizmui prireikia neatidėliotinos pagalbos? Jei ne kasdien, tai turbūt kas antrą dieną. Dauguma tokiais atvejais skubame į artimiausią vaistinę – ir kartais visai be reikalo. Nes esama ir paprastesnių priemonių įveikti nedideles sveikatos problemas. Viena jų – gydymasis sultimis, kartais galinčiomis padėti ne prasčiau nei vaistai.
Sužinok daugiau ...
14.03.2017, 11:30
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (9041)
Imuninė sistema ne tik apsaugo organizmą nuo kenksmingų bakterijų ir piktybinių ląstelių, bet ir padeda atkurti pažeistas ląsteles įvairiuose organuose, o kai organizmo pasipriešinimas sumenksta, gali vystytis įvairių komplikacijų. Jei imunitetas stiprus, jis padeda įveikti bet kokią ligą, net ir onkologinę.
Sužinok daugiau ...