Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (4.9K) Komentarų: (0) (14.03.2017 - 22:09)

Pašalinkite toksinus, išvalykite organizmą liaudiška priemone

Vartokite tai 3 dienas iš eilės vakarienės metu! Jūs nustebsite, kas išeis iš jūsų organizmo! Jūs būsite sukrėsti!

Išlaikyti sveiką svorį yra svarbu, tačiau ne visiems pasisekė turėti subalansuotą svorį, todėl daugelis bando numesti arba priaugti svorio ir pagerinti savo sveikatą.

Deja, tie, kurie bando numesti svorio, nepaisant savo mitybos pokyčių ir gyvenimo būdo, dažnai negali pasiekti norimo rezultato.Taigi, kas galėtų būti problema?

Priežastis gali būti virškinimo sistemos. Problemos su virškinimu, tokios, kaip tingus žarnynas, virškinimo sutrikimas, vidurių užkietėjimas ir t.t. Šios priežastys laikomos pagrindinės kaltininkės dėl nesėkmingo svorio subalansavimo, jie trukdo tinkamai pašalinti toksinus iš organizmo. Esant, normalioms sąlygoms, tuštinimasis įvyksta valandą ar dvi valandas po valgio, arba vieną ar du kartus per dieną.

Pašalinkite toksinus, išvalykite organizmą liaudiška priemone

Jeigu tuštinimas užtrunka 24 valandas ar daugiau, tai gali būti rezultatas tam tikrų vaistų, dehidratacija, ląstelienos trūkumas ir bloga bakterijos žarnyno florą.

Lėtinis vidurių užkietėjimas - būklė, kuriai būdingas kūno nesugebėjimas tuštintis, rezultatas, išmatos sukietėja.

Nevirškinimas arba dispepsija - būklė, kai žmonės patiria skausmą ir diskomfortą skrandyje, dėl blogai virškinamo maisto. Tai gali būti dėl tam tikrų medikamentų, rūgšties refliukso, skrandžio opos, tulžies takų sutrikimo ir t.t.

Šiam tikslui pasigaminkite salotas detoksikacijai, kurios pašalins fekalinius riebalus iš žarnyno, toksinus iš organizmo, suteiks organizmui ląstelienos ir subalansuos pH.

Jums reikės:

  • kopūsto
  • burokėlio
  • morkos
  • citrinų sulčių
  • alyvuogių aliejaus
  • prieskoniai, pagardai (neprivaloma).

Paruošimas:

Sutrinkite 1/3 kopūsto, burokėlio ir morkos, tada sumaišykite viską. Jeigu norite, galite įberti prieskonių, tada užpilkite šiek tiek citrinos sulčių ir alyvuogių aliejaus.

Paranormal.lt


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: dispepsija, vidurių užkietėjimas, toksinų pašalinimas, sveikatos patarimai, liaudies medicina

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar