Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 14

Pašalinkite toksinus, išvalykite organizmą liaudiška priemone

Vartokite tai 3 dienas iš eilės vakarienės metu! Jūs nustebsite, kas išeis iš jūsų organizmo! Jūs būsite sukrėsti!

Išlaikyti sveiką svorį yra svarbu, tačiau ne visiems pasisekė turėti subalansuotą svorį, todėl daugelis bando numesti arba priaugti svorio ir pagerinti savo sveikatą.

Deja, tie, kurie bando numesti svorio, nepaisant savo mitybos pokyčių ir gyvenimo būdo, dažnai negali pasiekti norimo rezultato.Taigi, kas galėtų būti problema?

Priežastis gali būti virškinimo sistemos. Problemos su virškinimu, tokios, kaip tingus žarnynas, virškinimo sutrikimas, vidurių užkietėjimas ir t.t. Šios priežastys laikomos pagrindinės kaltininkės dėl nesėkmingo svorio subalansavimo, jie trukdo tinkamai pašalinti toksinus iš organizmo. Esant, normalioms sąlygoms, tuštinimasis įvyksta valandą ar dvi valandas po valgio, arba vieną ar du kartus per dieną.

Pašalinkite toksinus, išvalykite organizmą liaudiška priemone

Jeigu tuštinimas užtrunka 24 valandas ar daugiau, tai gali būti rezultatas tam tikrų vaistų, dehidratacija, ląstelienos trūkumas ir bloga bakterijos žarnyno florą.

Lėtinis vidurių užkietėjimas - būklė, kuriai būdingas kūno nesugebėjimas tuštintis, rezultatas, išmatos sukietėja.

Nevirškinimas arba dispepsija - būklė, kai žmonės patiria skausmą ir diskomfortą skrandyje, dėl blogai virškinamo maisto. Tai gali būti dėl tam tikrų medikamentų, rūgšties refliukso, skrandžio opos, tulžies takų sutrikimo ir t.t.

Šiam tikslui pasigaminkite salotas detoksikacijai, kurios pašalins fekalinius riebalus iš žarnyno, toksinus iš organizmo, suteiks organizmui ląstelienos ir subalansuos pH.

Jums reikės:

  • kopūsto
  • burokėlio
  • morkos
  • citrinų sulčių
  • alyvuogių aliejaus
  • prieskoniai, pagardai (neprivaloma).

Paruošimas:

Sutrinkite 1/3 kopūsto, burokėlio ir morkos, tada sumaišykite viską. Jeigu norite, galite įberti prieskonių, tada užpilkite šiek tiek citrinos sulčių ir alyvuogių aliejaus.

Paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.04.2020 laikas 17:37 M6.5 Žėmės Drebėjimas Aidahe. Kitas gali būti Jeloustounas arba Reinyras

Naktį iš kovo 31 d. į balandžio 1 d. (2020-03-31 23:52:31 (UTC)) JAV, Aidahe, įvyko M6.5 žemės drebėjimas. Seisminio įvykio epicentras buvo 10 km gylyje

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 15:56 Šokiruojantis Vaizdas Iš Niujorko: Niekas Nežino, Kaip Tai Paaiškinti

2020 m. Kovo 31 d. tinkle buvo paskelbtas vaizdo įrašas, padarytas pasak autoriaus Lenox Hill ligoninėje, esančioje 76-ojoje gatvėje ir Park Ave, Manhatano centre, Niujorke.

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 10:02 Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui
Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirt...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:48 Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona
Nedidelė turistų stovykla“Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas trauki...

Skaityti daugiau