Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (884) Komentarų: (0) (25.03.2018 - 14:19)

Natūralus vaistas nuo pilvo pūtimo

Mitybos įpročiai turi didelę įtaką tuštinimuisi ir virškinimo sistemos veiklai. Jeigu patiriate dažną pilvo pūtimą ar skrandžio skausmus, tai gali reikšti, kad neaprūpinate organizmo reikiamu kiekiu būtinų maistinių medžiagų, rašė emedicinehealth.com.

pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas, virškinimo sistemos sutrikimas

Kodėl taip nutinka? Visos kenksmingos medžiagos ir atliekos kaupiasi žarnyne, tad šis organas turi gerai funkcionuoti, kad jas apdorotų virškinimo proceso metu. Sutrikus žarnyno veiklai gali kilti rimtų tuštinimosi bei kitų sveikatos problemų. Dažniausias šio sutrikimo požymis – tai pilvo pūtimas. Šią problemą, toksinų bei atliekų kaupimąsi organizme, galima sutvarkyti natūraliu mišiniu, kurį galima pasigaminti namie.

Ingredientai:

  • 5 puodeliai verdančio vandens;
  • 150 g slyvų;
  • 150 g datulių.

Gaminimas:

  1. Supilkite vandenį į puodą. Kai jis užvirs, sudėkite likusius ingredientus.
  2. Viską pavirinkite 15 minučių, išjunkite viryklę ir palikite, kad mišinys atvėstų.

Vartojimas:

Kas rytą suvalgykite po 1 valgomąjį šaukštą šio mišinio. Tai padės pašalinti susikaupusius toksinus iš organizmo, pagerins virškinimą ir bendrą savijautą.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar