Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » 2017 » Kovo » 07
07.03.2017, 23:37
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (3469)

Štai jūs nuėjote į pirtį ir sugrojote galutinį akordą. Žinoma, laimingi tie, kas gali tęsti šviežių vaisių dietą dar karta, dar ir taip toliau iki begalybės. Tame nėra jokio pavojaus – tik gryna nauda. Bet daugumai teks pereiti į atkuriamąją fazę. Tai nereiškia, kad tie, kurie liko vaisių fazėje niekada neatsistatys – jie daugiau išsivalys, o reiškia ir atsistatys geriau. Tačiau mes, tie, kurie pabaigėme distanciją, taip pat galime neblogai atstatyti save, nežiūrint į tai, kad pilno apsivalymo nepasiekėme.

Sužinok daugiau ...
07.03.2017, 23:25
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (3934)

Daržovių ir žolelių sulčių badavimo etapas. Toliau seka kitas, trečias etapas – badavimas naudojant daržovių ir žolelių sultis. Po to, kai jūs skrupulingai ir nesukčiaujant įvykdysite visas būtinas dienas, vartodami tik vaisių sultis, arba vaisius, jūs galite papildyti tai daržovių sultimis, kaip morkų, burokų, salierų, krapų, kiaulpienės, arba bulvių, arba be baimės jau valgyti tas daržoves ir žoles, kadangi tuo periodu, kuriuo naudojate vaisių sultis, žarnyno judėjimas jau atsistato.

Sužinok daugiau ...
07.03.2017, 23:06
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (4379)

O ką vartoti badavimo metu išskyrus distiliuotą vandenį? Žinoma geriausia naudoti gyvą vandenį. Tai yra požeminį: šulinio, šaltinio, versmės. Mineraliniame vandenyje per daug druskų, todėl geriausias variantas, prie kurio priėjau bandymų keliu būnant mieste – tai trečdalis, arba pusė mineralinio vandens į puodelį, o likusią dalį, pagal skonį pripilu distiliuoto vandens. Tai geriausia, ką galima gauti gerti mieste. Mineralinis vanduo labai žymiai atgaivina mirusį distiliuotą vandenį.

Sužinok daugiau ...
07.03.2017, 22:03
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (17076)

Siūloma jums knygelė sudaryta iš dviejų dalių. Ryšium su neramumais pasaulyje (2007 kovas), jis nutarė išleisti pirmąją dalį, nes ji vertinga savaime, o antroji bus išleista darbo proceso metu. Pirmoji dalis – tai gydomasis badavimas su vandeniu, kuris dabar ir siūlomas jūsų dėmesiui; o antroji dalis pateiks badavimo būdus su sultimis, žaliavalgyste (termiškai neapdorotu maistu), vartojamo maisto kokybe ir gydomųjų pirties savybių atsižvelgiant į konkrečias ligas. Jis tikisi antrąją dalį atsirasiant ateityje.

Sužinok daugiau ...
07.03.2017, 17:51
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (3965)

Visos moterys, kurios turi antsvorio, svajoja greitai numesti svorio, bet neatsisakant savo mėgstamų maisto produktų. Pasirodo, kad dabar tokia svajonė gali tapti realybe. Vandens dieta yra gera, nes ji nereikalauja mėgstamų maisto produktų atsisakymo.

Sužinok daugiau ...
07.03.2017, 17:29
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (14698)
Karpos yra užkrečiama liga, kuri pasireiškia ant odos atsiradus pilkšvų mazgelių kietu, nelygiu paviršiumi. Virusas plinta per gleivines arba per odą, tiesioginiu ir netiesioginiu būdu.
Sužinok daugiau ...
07.03.2017, 16:05
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina Peržiūrų (9304)
Imunitetas – plačiai vartojama sąvoka. Kad imunitetą reikia stiprinti, turbūt žino ir vaikai. Jo dėka žmonės sveiksta ir kovoja su įvairiomis ligomis: ne tik užkrečiamosiomis, imunitetas nuolat stebi, ar mūsų organizme neatsirado išsigimusių, svetimų, piktų ląstelių ar struktūrų, o joms atsiradus, tuoj pat jas nukenksmina. Kaip imunitetas veikia vėžines ląsteles? Kaip jį tinkamai stiprinti persirgus krūties vėžiu?
Sužinok daugiau ...
07.03.2017, 14:56
Pasąmonės Galios Peržiūrų (3549)
Kiekvienas žmogus bent kartą gyvenime yra patyręs deja vu - jausmą, kad tai, kas šiuo metu vyksta, kažkada jau buvo įvykę. Kokia šio keisto reiškinio priežastis? Tiksliai atsakyti į šį klausymą niekas negali, tačiau kelios hipotezės egzistuoja.
Sužinok daugiau ...