Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2017 » Kovo » 28

28.03.2017, 20:20
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Kraujo skystinimas. Kraujo skystinimui daugelis žmonių vartoja aspiriną, tačiau mažai kas žino, jog jis duoda ne tik naudą bet ir žalą. Prisitvirtinusios prie skrandžio sienelių, aspirino dalelės įsiėda į jas ir sudaro opas. Todėl fizioterapeutai ir liaudies medicina siūlo naudoti vietoje aspirino aviečių ir juodųjų serbentų lapų nuovirą. Salicilo rūgšties taip pat yra daugelyje vaisių ir daržovių, tačiau jos kiekis ten nepakankamais, kad įtakotų kraujo skystėjimo procesus.
Sužinok daugiau ...
28.03.2017, 19:12
Medicinos Naujienos

Autorė nerekomenduoja pateiktais autentiškais pasakojimais remtis kaip patikimais gydymosi nuo vėžio metodais!

Sužinok daugiau ...
28.03.2017, 18:22
Medicinos Naujienos

Remdamasis S.Freud'u, jis teigia, kad kiekviename žmoguje veikia biologiniai gyvybės ir mirties mechanizmai. Mirties instinktas arba noras susinaikinti, apspręstas tam tikrų sąlygų, paskatina biologinių procesų destrukciją. Tai įvyksta dėl glaudžiai susijusių psichinių ir fiziologinių vyksmų.

Sužinok daugiau ...
28.03.2017, 15:08
Medicinos Naujienos

Apgaulė yra tarsi vėžys, apėmęs medicinos srities patį branduolį. Skaičiuojama, kad apie 70 proc. tyrimų medicinoje yra „užkrėsta". Galimi variantai, kad tyrimo santrauka (kuri paprastai būna vienintelė paskelbto tyrimo dalis, kurią kiti skaito) ir tyrimo rezultatai pasakoja visiškai skirtingus dalykus, arba „nepatogūs" duomenys išimti, šitaip pakeičiant tyrimo galutinį rezultatą ir išvadas.

Sužinok daugiau ...
28.03.2017, 08:03
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Kasos vėžys - viena iš labiausiai mirtinų vėžio rūšių. Daugiau nei 85% pacientų miršta per metus po diagnozės nustatymo. Diagnozuoti kasos vėžį ankstyvosiose stadijose yra labai sunku. Dažnai, kai pacientai sužino siaubingą diagnozę, yra sunku gydyti nes organizme atsiradusios metastazės.
Sužinok daugiau ...
28.03.2017, 07:53
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Tai, prie ko mes pripratę, ne visada yra tai, kas mums geriausia. Kai kurie mūsų įpročiai mums kenkia, netgi gali kelti pavojų.
Sužinok daugiau ...