Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 28

Įpročiai, kurie mums kenkia

Tai, prie ko mes pripratę, ne visada yra tai, kas mums geriausia. Kai kurie mūsų įpročiai mums kenkia, netgi gali kelti pavojų.

Nekokybiški akiniai nuo saulės

Taupydami pinigus gamintojai naudoja pigų plastiką, kuris neapsaugo akių nuo ultravioletinių spindulių, todėl šviečiant ryškiai saulei gali grėsti tinklainės nudegimai. Po tamsiais stiklais vyzdžiai išsiplečia, tad gauna dvigubą ultravioletinių spindulių dozę – žala didesnė, nei vaikštant apskritai be akinių. Per didelis ultravioletinių spindulių kiekis gali sukelti kataraktą, pakenkti akims ar netgi sukelti vėžį.

Gerti per daug vandens

Taip, perskaitėte teisingai: gerti per daug vandens ne visada sveika, kaip ir gerti jo per mažai. Tyrėjai tvirtina, kad kiekvieno organizmo vandens poreikiai yra individualūs. Jei daug judate ir sportuojate, gerkite daugiau, jei sergate inkstų ar širdies ir kraujagyslių ligomis, verčiau gerkite mažiau. Bet kokiu atveju, geriausias būdas suprasti kasdienį poreikį yra troškulys – jei jo nejaučiate, negerkite per prievartą.

Įpročiai, kurie mums kenkia

Skaudamas vietas šildyti šildykle arba buteliu su karštu vandeniu

Skaudamas vietas mes dažniausiai linkę gydyti ir malšinti skausmą šalčiu arba karščiu, tačiau yra daugybė negalavimų, kuriems esant negalima naudoti šildyklės. Pavyzdžiui, kai yra kraujavimas, ūmus pilvo uždegimas (apendicitas, cholecistitas, pankreatitas), taip pat pirmas kelias valandas ar dienas po patempimo ar sužeidimo. Gydymas šiluma taip pat gali pakenkti vėžio atveju.

Gerti liesą pieną

Atrodytų, tai tas pats pienas, tik be riebalų, bet iš tiesų taip nėra. Liesas pienas nė iš tolo neprilygsta paprastam pienui, kalbant apie naudą. Panaikinant riebalus išnyksta ir vitaminai, o juos pakeičia sintetinės medžiagos, kurios kenkia mūsų sveikatai. Daugybė gamintojų „sustiprina“ lieso pieno skonį ir tekstūrą pridėdami pieno miltelių, kurie gali oksiduoti piene esantį cholesterolį. Kol kas nėra surinkta užtektinai svarių įrodymų, bet yra žinoma, kad gyvūnų, kurie vartojo oksiduotą cholesterolį, arterijose susikaupdavo apnašų, kurios gali padidinti širdies smūgio riziką.

Nesirūpinti savo laikysena

Kai laikysena taisyklinga, visi organai išsidėstę simetriškai. Stebėkite savo stuburo padėtį – pritaikykite biuro kėdę, kad sėdėtumėte taisyklingai. Štai į ką reikėtų atkreipti dėmesį: - Kėdės aukštis turėtų sutapti su šlaunies ilgiu, sėdima dalis turėtų būti kieta. - Sėdmenys turėtų užimti ne daugiau nei du trečdalius kėdės. - Kėdės atlošas turi būti pritaikytas jūsų nugarai. - Atsiloškite į kėdę taip, kad stuburas tvirtai priglustų prie atlošo. - Mentikauliai turi būti tiesūs, pečiai vienodame lygyje, pilvas atsipalaidavęs. - Nekryžiuokite kojų – kaip jau buvo minėta, tai kenkia kraujotakai. - Judėkite švelniai, kad stuburas neįsirėžtų į kėdės atlošą. - Sėdėkite taip, kad visas svoris tektų klubams, o galva būtų tiesi, kiek pakelta. Jei jaučiatės nelabai patogiai, neskubėkite keisti pozos. Leiskite raumenims priprasti prie taisyklingos pozos. Ilgainiui dalis jų atsipalaiduos, tokia poza taps įpročiu, tačiau nesitikėkite, kad tai nutiks iš karto.

Miegoti ant šono arba ant pilvo

Dauguma mūsų miega tokioje padėtyje, kokioje lengviausiai užmiega. Tačiau toks įprotis gali sukelti įvairių sveikatos sutrikimų – kai kurie jų gali būti gana rimti, jei laiku nesiimsime jų gydyti. Kai miegame ant šono, vadinamojoje embriono padėtyje, diafragma negali laisvai judėti, ir tai sukelia įvairių sutrikimų, tokių kaip nugaros skausmas ar plaučių problemos. Miegoti ant pilvo dar pavojingiau, nes spaudžiami visi organai, ir ilgainiui gali būti pažeisti nervai, kilti širdies problemų. Belieka miegoti ant nugaros – tokia miego padėtis geriausia iš visų trijų, nes ji natūraliausia. Vienintelis atvejis, kai reikėtų vengti tokios miegojimo pozos – jei jus kankina miego apnėja.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.03.2020 laikas 11:59 Panašu, Kad Naujoji Pasaulio Tvarka Prasideda
Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Gordonas Braunas (Gordon Brown) paragino pasaulio lyderius sukurti laikiną globalios vyriausybės formą, kad būtų įveikta dviguba medicininė ir ekonominė krizė, kurią sukėlė COVID-19 pandemija....

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 07:06 Kovoti Su Virusais Padės Česnakas
Lietuvoje ir kitose valstybėse dėl koronaviruso paskelbta nepaprastoji padėtis. Kad neužsikrėstų ar neužkrėstų kitų, žmonėms gali tekti ištisas savaites praleisti namuose. Todėl reikia apsirūpinti ne tik kruopomis, kitais ilgo galiojimo maisto produktais, bet ir vienu galingiausių prieskonių, saugan...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 23:29 Unikalus Jaunystės Receptas: Visiškas Organizmo Atnaujinimas
Tikriausiai visi girdėjote apie daigintus kviečius. Dygimo dieną vandenyje kviečių gyvybingumas padidėja 100 kartų. Tačiau tik keli žmonės žino apie unikalų sudygusių graikinių riešutų receptą, kurio gyvybingumas per 2 savaites, sudygstant vandenyje, padidėja 1000 kartų!...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 22:09 Ar 5G tinklas veikia, kaip ligų greitintuvas?
Yra susirūpinimas, kad UK gali stipriai nukentėti nuo koronaviruso dėl 5G tinklo dislokavimo, teigia sąmokslo teoretikai. Šiuo metu visoje Britanijoje ir šiaurės Airijoje užregistruoti 3983 patvirtinti COVID-19 atvejai. Liga greitai išplito nuo tada, kai ji pirmą kartą buvo aptikta 2020 m. sausio 31...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 17:44 Operuoti Ar Neoperuoti Sąnarius?

Nėra abejonių, kad, pakeitus osteoartrito pažeistą klubo ar kelio sąnario kremzlę dirbtiniu sąnariu, daugelio senjorų gyvenimas pasikeičia,-jei nesioperuotų, jie taip ir liktų sėdėti neįgaliųjų vežimėlyje.

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 15:30 Japonai sprogdino asteroidą – dabar matomi to padariniai
Beveik prieš metus, 2019-ųjų balandžio 5 dieną, Japonijos zondas Hayabusa2 iššovė kulką į asteroidą Ryugu. Šio manevro tikslas buvo dvejopas: atidengti gilesnius asteroido sluoksnius, kad iš jų būtų galima paimti mėginių pargabenimui į Žemę, ir ištirti asteroido struktūrą....

Skaityti daugiau