Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (11.9K) Komentarų: (0) (14.03.2017 - 18:53)

Išvalykite plaučius nuo gleivių ir stiprink imuninę sistemą

Gerk šį gėrimą ir pamiršk apie peršalimą ir kosulį! Nuostabus gėrimas valo plaučius nuo gleivių ir stiprina imuninę sistemą.

Gleivės paprastai atsiranda nosyje ir gali trukdyti kvėpavimui. Galų gale, tai turi įtakos ir plaučiams. Todėl, būtina jas pašalinti, kad plaučiai tinkamai dirbtu.

Yra, paprastas, bet naudingas gėrimas, kuris gali padėti jums atsikratyti susikaupusias gleives, bei padidins imuninę sistemą.

Išvalykite plaučius nuo gleivių ir stiprink imuninę sistemą

Norint pasigaminti šį gėrimą, jums reikės tik avižų, medaus ir vandens. Pirma, praplaukite avižas ir užmerkite šiltame vandenyje 3-4 valandom. Tada, įpilkite dar vieną stiklinę vandens.

Užvirinkite mišinį kelioms minutėms ir leiskite pastovėti per naktį. Kita dieną perkoškite gėrimą, įdėkite 100 ml natūralaus medaus. Laikykite gėrimą šaldytuve ir gerkite kiekvieną rytą.

Šis gėrimas turėtų būti vartojamas anksti ryte, prieš pradedant valgyti. Gerti reikėtų 30 ml kas dieną, 40 dienų. Po to, padarykite 15 dienų pertrauką ir vėl tęskite 40 dienų. Atminkite turite gerti kiekvieną rytą šį gėrimą 40 dienų.

Šis gėrimas yra rekomenduojamas visų amžiaus grupių žmonėms, įskaitant ir vaikus. Tai padės sustiprinti imuninę sistemą ir parengs imunitetą kovoti su virusais ir bakterijomis. Taip pat, pašalins iš organizmo gleives.

Paranormal.lt

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: Žarnynas, toksinai, gleivės, liaudies receptas, imunitė sistema, plaučiai, Skrandis, sveikatos patarimai, imunitetas, liaudies medicina

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar