Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 14

Išvalykite plaučius nuo gleivių ir stiprink imuninę sistemą

Gerk šį gėrimą ir pamiršk apie peršalimą ir kosulį! Nuostabus gėrimas valo plaučius nuo gleivių ir stiprina imuninę sistemą.

Gleivės paprastai atsiranda nosyje ir gali trukdyti kvėpavimui. Galų gale, tai turi įtakos ir plaučiams. Todėl, būtina jas pašalinti, kad plaučiai tinkamai dirbtu.

Yra, paprastas, bet naudingas gėrimas, kuris gali padėti jums atsikratyti susikaupusias gleives, bei padidins imuninę sistemą.

Išvalykite plaučius nuo gleivių ir stiprink imuninę sistemą

Norint pasigaminti šį gėrimą, jums reikės tik avižų, medaus ir vandens. Pirma, praplaukite avižas ir užmerkite šiltame vandenyje 3-4 valandom. Tada, įpilkite dar vieną stiklinę vandens.

Užvirinkite mišinį kelioms minutėms ir leiskite pastovėti per naktį. Kita dieną perkoškite gėrimą, įdėkite 100 ml natūralaus medaus. Laikykite gėrimą šaldytuve ir gerkite kiekvieną rytą.

Šis gėrimas turėtų būti vartojamas anksti ryte, prieš pradedant valgyti. Gerti reikėtų 30 ml kas dieną, 40 dienų. Po to, padarykite 15 dienų pertrauką ir vėl tęskite 40 dienų. Atminkite turite gerti kiekvieną rytą šį gėrimą 40 dienų.

Šis gėrimas yra rekomenduojamas visų amžiaus grupių žmonėms, įskaitant ir vaikus. Tai padės sustiprinti imuninę sistemą ir parengs imunitetą kovoti su virusais ir bakterijomis. Taip pat, pašalins iš organizmo gleives.

Paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
02.04.2020 laikas 10:01 COVID-19: Padėtis Italijoje Ir Netrukus, Akivaizdžiai, Visur

Didžioji dalis COVID-19 panešimų į tinklą vaizdo įrašo formatu, tačiau labiausiai informatyvūs dalykai – tai, kaip taisyklė, žmonių garso įrašai, kurie yra atsidūrę epidemijos epicentre

Skaityti daugiau

02.04.2020 laikas 07:49 COVID-19: Atrodo, Kad Pats Baisiausias Jau Ir Įvyko?
Viso pasaulio senkančio COVID-19 pandemiją, dabar dėmesys, daugiausiai nukreiptas Į JAV. Padėtis, kai kuriose vietose yra katastrofiška ir valdžia to neslepia. Tuo tarpu apie COVID-19 yra naujienų, kurios yra daug baisesnės ir yra iš... Ekvadoro....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 17:37 M6.5 Žėmės Drebėjimas Aidahe. Kitas gali būti Jeloustounas arba Reinyras

Naktį iš kovo 31 d. į balandžio 1 d. (2020-03-31 23:52:31 (UTC)) JAV, Aidahe, įvyko M6.5 žemės drebėjimas. Seisminio įvykio epicentras buvo 10 km gylyje

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 15:56 Šokiruojantis Vaizdas Iš Niujorko: Niekas Nežino, Kaip Tai Paaiškinti

2020 m. Kovo 31 d. tinkle buvo paskelbtas vaizdo įrašas, padarytas pasak autoriaus Lenox Hill ligoninėje, esančioje 76-ojoje gatvėje ir Park Ave, Manhatano centre, Niujorke.

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau