Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Balandžio » 30

Europos Parlamento narė Christine Anderson paaiškina, kodėl elitas nori, kad būtumėte įkalinti 15 minučių miestuose

Christine Anderson paaiškina, kodėl elitas nori, kad būtumėte įkalinti

Vokietijos europarlamentarė Christine Anderson (Christine Anderson) įspėja, kad globalistai planuoja priversti mases gyventi 15 minučių miestuose, kurie iš esmės bus kontroliuojamų gyventojų kalėjimai.

Pasak K. Anderson, kuri yra partijos "Alternatyva Vokietijai" narė, "Covid" vakcinos pasas buvo tik bandomasis socialinės kredito sistemos, kuri bus integruota į šiuos vadinamuosius 15 minučių miestus, bandymas.

"Klimato užraktai", anot jos, yra "kitas žingsnis" Pasaulio ekonomikos forumo Didžiojo persitvarkymo plane.

Andersonas sakė laikraščiui "The Epoch Times": "COVID" leidimas buvo bandomasis balionėlis, kad žmonės turėtų pateikti tam tikrą QR kodą. Tiesiog pripratinti žmones prie to".

"Dabar jie slampinėja su šiais 15 minučių trukmės miestais. Nesuklyskite, tai nėra susiję su jūsų patogumu. Tai ne tai, kad jie nori, jog jūs galėtumėte turėti visas šias vietas, į kurias jums reikia nuvykti, labai arti. Ir, beje, tai taip pat nėra susiję su planetos išsaugojimu. 15 minučių miestai turės turėti [QR kodus], kad galėtų jus užrakinti".

Andersonas teigė, kad 15 minučių miestai yra būtini, kad gyventojai būtų tinkamai užrakinti, ir paminėjo naują Jungtinės Karalystės įstatymą, kuriuo nustatomi "klimato užrakinimo" pagrindai, kaip "kitą žingsnį" Pasaulio ekonomikos forumo Didžiojo persitvarkymo plane.

"Tam jie turės turėti šiuos 15 minučių miestus", - sakė ji ir pridūrė, kad vėliau globalistai apmokestins gyventojus už galimybę laisvai keliauti.

"Taigi neturtingi žmonės bus palikti šiuose 15 minučių miestuose, o tie, kuriems sekasi geriau, galės keliauti, kur nori", - pridūrė ji.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau