Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2023 » Lapkričio » 12

Globalistų vizija: "15 minučių" kalėjimų miestai ir privačios nuosavybės pabaiga

Paprastai pastebiu, kad kai visuomenė atidžiai analizuoja bet kokią konkrečią vyriausybių ir globalistų propaguojamą darbotvarkę, jos pirmoji reakcija yra pasipiktinimas, panašiai kaip pasielgia narcizas, kai jį pagauna, kai jis kažką blogo sugalvoja.

"Kaip jūs drįstate" abejoti jų ketinimais ir užsiminti, kad jie gali būti niekingi.

Kaip jūs drįstate manyti, kad jie yra kitokie nei mylintys ir geranoriški.

Mūsų "lyderiai" visada norėjo mums tik geriausio, tiesa?

Jie nori tik to, kad mūsų gyvenimas taptų saugesnis, patogesnis ir komfortiškesnis - Štai kas iš tiesų motyvuoja vidutinį elitistą, tiesa?

Akivaizdu, kad istorija pasakoja visai ką kita, ir man protu nesuvokiama, kai kas nors bando įrodinėti, kad šiandien viskas yra kitaip nei prieš 100, 300 ar 1000 metų. Nieko naujo po saule nėra. Visada atsiras tironų, siekiančių įgyti vis daugiau valdžios, ir tie tironai visada meluos visuomenei, tvirtindami, kad jie yra geri žmonės, kuriems rūpi mūsų interesai.

Globalistų vizija: "15 minučių" kalėjimų miestai ir privačios nuosavyb

Kai tai nepadeda ir piliečiai lieka skeptiški, tironai pereina į puolimą, kaltindami visuomenę "sąmokslo teorija". Taip siekiama pasityčioti iš laisvai mąstančių žmonių ir priversti juos tylėti - juk nenorite išsiskirti, tiesa? Kam rizikuoti būti išstumtam iš visuomenės? Kam rizikuoti tapti memu?

Ši taktika grindžiama nuostata, kad korporacinė žiniasklaida ir vyriausybės pareigūnai atstovauja pagrindinei srovei, todėl jie atstovauja daugumai, o dauguma atstovauja tikrovei.  Visa tai, žinoma, nėra nei tiesa, nei svarbu. Svarbūs tik faktai. Sofistika yra beprasmė. Nuomonės neturi jokios reikšmės. Tiesa turėtų būti tikslas, o jei tai nėra kieno nors tikslas, vadinasi, jis turi būti melo skleidėjas ir į jį nereikėtų žiūrėti rimtai. Yra tik du keliai, kuriais galima eiti, tarpinių nėra.

Pripažinsiu, kad kaltinimas "sąmokslo teorija" turi tam tikrą vertę, nes kai tik establišmentas jį vartoja, tai tikras ženklas, kad esate per arti taikinio ir jie ima nervintis. Jie galėtų paprasčiausiai pabandyti išdėstyti visus įrodymus, kuriais galėtų įrodyti, kad jūsų pozicija neteisinga, bet jie to tikrai nedaro. Užuot diskutavę dėl jūsų argumentų ir įrodymų, jie stengiasi sumenkinti jus kaip pagrįstą kritiką ir skiepyti visuomenę nuo jūsų idėjų, kol žmonės dar neturi galimybės jų išgirsti. Taip elgiasi piktadariai, o ne geranoriški ir rūpestingi vadovai.

Šią dinamiką miniu todėl, kad egzistuoja viena darbotvarkė, kuri yra svarbesnė už visas kitas ir kurią agresyviai gina įsitvirtinusi žiniasklaida, o bet kas, kas nors iš tolo suabejoja šia darbotvarke, automatiškai persekiojamas kaip "sąmokslo pamišėlis" arba "neigėjas". Žinoma, kalbu apie klimato kaitos darbotvarkę.

Ankstesniuose straipsniuose nuodugniai paneigiau žmogaus sukeltos klimato kaitos idėją, todėl čia neskirsiu tam laiko.

Vietoj to noriu panagrinėti galutinį klimato kaitos politikos tikslą - Galutinį sprendimą, kuriuo siekiama NE išgelbėti planetą, bet užvaldyti gyventojus.

Klimato kaitos "perkrovimo" pavadinimai skiriasi, tačiau globalistai ir JT jį dažnai vadina Darbotvarke 2030 arba Darnaus vystymosi tikslais. Šios programos prisidengia aplinkosauga, tačiau VISOS jos yra paremtos ekonomika.  Kitaip tariant, visos klimato kaitos pastangos skirtos sunaikinti pramonę ir prekybą bei sukurti vyriausybės ir korporacijų partnerystę, kad būtų galima dominuoti gamyboje.  Klimato kaita yra Trojos arklys autoritarizmui įvesti.

Manau, kad vienas svarbiausių Darbotvarkės 2030 aspektų globalistams yra vadinamasis "15 minučių miestas"; tai projektas, kuriame dalyvauja šimtai miestų merų iš JAV, Europos ir Azijos, glaudžiai bendradarbiaujančių su tokiomis grupėmis kaip Pasaulio ekonomikos forumas. Bet koks šios idėjos paminėjimas neigiamoje šviesoje ir žiniasklaidoje pasipila pyktis bei pašaipos, tarsi tai nebūtų tikra problema, verta diskusijų.

Įstaiga piešia įdomų 15 minučių miestų - utopinės ateities, kurioje viskas, ko jums reikia, yra vos už kelių minučių kelio pėsčiomis, o privatus transportas yra nereikalingas (arba uždraustas), vaizdą. Galbūt net gyvensite megakomplekse, panašiame į milžinišką prekybos centrą, kuriame ir dirbsite. Vienos kvadratinės mylios plote galėtumėte praleisti ištisus mėnesius ir niekada niekur neišvykti.

Ne klaida, kad ši idėja buvo aktyviai stumiama per pandeminius uždarymus. Visuomenė buvo apimta baimės propagandos dėl viruso, kurio išgyvenamumo rodiklis siekė 99,8 %, ir dėl šios baimės neįsivaizduojama idėja visą laiką likti namie staiga tapo įgyvendinama. Žiniasklaidos žinovai ir toliau vadina ryšį tarp kovidinių ir klimato blokadų sąmokslo teorija, tačiau ši idėja atvirai pripažįstama JT ir WEF baltuosiuose dokumentuose.

Kai kurie žmonės teigia, kad dauguma miestų jau dabar yra "15 minučių miestai", kuriuose visi būtiniausi dalykai yra pasiekiami pėsčiomis. Šie žmonės nesupranta, kas iš tikrųjų yra 15 minučių miestas. Kaip pažymima daugelyje šio projekto aprašymų, tai ne tik patogumas ar artima prieiga, bet ir visų mūsų dabartinės gyvenimo filosofijos aspektų keitimas. Tai ne patogumų įgijimas, o daugybė aukų, kad būtų galima nuraminti anglies dvideginio išmetimo dievus.

15 minučių miestas yra labiau panašus į receptą, kuriame yra visi klimato kaitos ir kovidų uždarymo darbotvarkės ingredientai, sudėti į vieną išsamią Orvelo viziją. Ji apima motorinių transporto priemonių pašalinimą, privataus transporto ir kelių panaikinimą, išmaniojo miesto ir dirbtinio intelekto stebėjimą, kaip kiekvienas asmuo naudoja elektros energiją, produktų vartojimo ir "anglies pėdsako" stebėseną, biometrinį stebėjimą kompaktiškame ir sukrautame miestovaizdyje, visuomenės be grynųjų pinigų koncepciją, teisingumo ir įtraukties kultą, gyventojų kontrolę ir t. t.

Tai kulminacija, galutinis žaidimas; didžiulis kalėjimas be grotų. Vieta, kurioje esate pratinami priprasti prie dirbtinių privatumo apribojimų, jokių pilietinių laisvių, jokios privačios nuosavybės, jokių darbo ar judumo galimybių. Esate pririštas prie žemės, o žemė priklauso valstybei (arba korporacijai). Jei norite istorinio palyginimo, artimiausias palyginimas, kurį galiu rasti, yra viduramžių Europos feodalinė sistema.

Šiuose miestuose jūs esate darbo mechanizmas, nieko daugiau. Jums niekada nebus leista turėti savo nuosavybę, taigi ir savo darbo jėgą. Viską, ką turite, jums duoda valstybė ir gali atimti, jei jai pasipriešinsite. Galbūt kurį laiką galėsite palikti kaimą ar bendruomenę, prie kurios esate prisirišę, tačiau tai pasikeis vis labiau ribojant visuomenės judėjimą pagal klimato ideologijos diktatą.

Kol būsite produktyvūs ir paklusnūs, jums bus duodama tai, ko reikia išgyventi, bet niekada - klestėti. Technokratinės feodalinės sistemos atveju neturėsite jokių garantijų, kad valstybei prireiks jūsų paslaugų. Bent jau feodalinėje Europoje valstietis dėl riboto gyventojų skaičiaus buvo laikomas vertingu ištekliumi.  Pasaulyje, kuriame daug žmonių laikoma "gyventojų pertekliumi", jus lengvai galėjo pakeisti ir išvaryti iš miesto, kad numirtumėte iš bado.

2016 m. Pasaulio ekonomikos forumas paskelbė dokumentą "Sveiki atvykę į 2030 metus. Man nieko nepriklauso, neturiu privatumo ir gyvenimas dar niekada nebuvo geresnis". Straipsnis buvo skirtas propaguoti koncepciją, vadinamą "dalijimosi ekonomika", kuri pirmą kartą buvo viešai pateikta spaudai Davose.  Straipsnyje aprašoma "hipotetinė" ateitis, kurioje komunistinė sistema vardan planetos gelbėjimo nuo klimato kaitos panaikino bet kokią privačią nuosavybę. Nauda? Na, kaip ir visose komunistinėse sistemose, didysis melas yra tas, kad teks mažiau dirbti ir dauguma dalykų bus nemokami. Taip kolektyvistiniai idealai buvo pardavinėjami gyventojams ištisas kartas, ir tai NIEKADA neveikia taip, kaip teigia valdžia.

WEF daugelį metų propagavo dalijimosi ekonomiką, bet kai ji tapo populiari ir buvo plačiai kritikuojama kaip distopinė, žiniasklaida vėl įjungė "sąmokslo teorijos" jungiklį ir užsipuolė visus, kurie atskleidė jos pasekmes.

2016 m. kelios platformos paskelbė šį straipsnį, tačiau daugelis jų vėliau jį pašalino (pavyzdžiui, "Forbes", atrodo, ištrynė savo paskelbtą kopiją). Jie apsimeta, tarsi darbotvarkė niekada neegzistavo, tikriausiai todėl, kad straipsnyje yra keletas atskleidžiančių prisipažinimų, įskaitant užuominą apie 15 minučių miesto koncepciją. Iš straipsnio:

"Didžiausią susirūpinimą man kelia visi žmonės, kurie negyvena mūsų mieste. Tie, kuriuos praradome pakeliui. Tie, kurie nusprendė, kad tapo per daug, visos šios technologijos. Tų, kurie pasijuto pasenę ir nereikalingi, kai robotai ir dirbtinis intelektas perėmė didelę dalį mūsų darbo vietų. Tie, kurie nusivylė politine sistema ir pasuko prieš ją. Jie gyvena kitokį gyvenimą už miesto ribų. Kai kurie yra sukūrę nedideles save apsirūpinančias bendruomenes. Kiti tiesiog apsistojo tuščiuose ir apleistuose namuose mažuose XIX a. kaimeliuose.

Kartkartėmis susierzinu dėl to, kad neturiu tikro privatumo. Niekur negaliu nueiti ir nebūti užregistruotas. Žinau, kad kažkur yra užfiksuota viskas, ką darau, ką galvoju ir apie ką svajoju. Tik tikiuosi, kad niekas to nepanaudos prieš mane."

Kitaip tariant, globalistai įsivaizduoja ateitį, kurioje nepatenkinti laisvai mąstantys žmonės ir dirbtinio intelekto pakeisti žmonės yra atstumtieji, draskantys ir skrebenantys beprasmę egzistenciją senojo pasaulio dykvietėse. Norėdami išlikti naujojo pasaulio glėbyje, turėsite atsisakyti bet kokios laisvės, net minties laisvės. Turėkite omenyje, kad šis straipsnis turėtų būti "pozityvus" dalijimosi ekonomikos ir su "15 minučių" susijusių miestų propagavimas. Tačiau ši ištrauka labiau primena grasinimą.

Svarbu suprasti, kad šie kompaktiški miestai nebus sukurti jūsų patogumui.  Jie nebus suprojektuoti taip, kad visus patogumus, kuriuos turite šiandien, galėtumėte turėti arčiau savo rankų, kartu užtikrinant "tvarumą". Taip bando parduoti globalistai, bet taip nebus. Veikiau šie miestai bus suprojektuoti taip, kad geriau jus KONTROLIUOTŲ, kad būtumėte priversti aukoti tai, kas, kaip jie sako, yra būtina tvarumui užtikrinti.

Jie klaidingai reklamuojami kaip "decentralizuotos bendruomenės", tačiau jie yra visiškai priešingi - jie yra visiškai centralizuoti, tarsi žiurkėnų narvas, kuriame jūs esate naminis gyvūnėlis.  Pagrindinė jų filosofija yra priklausomybė.  Jei gyvenate vietoje, kuri specialiai sukurta taip, kad panaikintų jūsų gebėjimą pasirūpinti savimi, esate vergas.  Nors, be abejo, net ir vergiją galima paversti kilnia, jei žmonės įtikinami, kad jų grandinės būtinos planetos labui.

Autorius Brandon Smith iš Alt-Market.us,

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://www.planet-today.com/2023/11/the-globalist-vision-15-minute-prison.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
29.06.2019 laikas 14:24 Receptai Orkaitėje kepti avienos šonkauliukai
Gaminame. Avienos šonkauliukai. Skardą išklojame folija, dedame šonkauliukus ir kepame apie 20-30 minučių iki 220 laipsnių įkaitintoje orkaitėje. Skanumėlis... Skanaus!

Skaityti daugiau

14.11.2017 laikas 13:25 Receptai Svogūnas nuo kosulio
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: svogūnas, pienas.

Skaityti daugiau

19.06.2019 laikas 21:37 Receptai Moliūgų blynai
Gardžių moliūgų blynų receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau

01.11.2024 laikas 20:51 COVID-19 vakcinų ir širdies ligų rizika: nauji tyrimo duomenys
Paskutiniu metu vykstantys tyrimai apie COVID-19 vakcinas atskleidžia nerimą keliančius rezultatus dėl širdies ligų rizikos. Neseniai Pietų Korėjos tyrėjų komanda, analizavusi didelį duomenų kiekį, nustatė, kad asmenims, gavusiems mRNA vakcinas, rizi...

Skaityti daugiau