Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 19

Kokius moters išvaizdos trūkumus vyrai iš karto pastebi?

Kai vyras pamato moterį, jis iš karto ją įvertina. Moterys tą patį daro su vyrais. Žmogui įvertinti užtenka vos kelių sekundžių. Rasti jo pliusų ir minusų. Tačiau kiekvienas žmogus turi savų privalumų ir trūkumų. Todėl pasistengsiu būti objektyvus dėl minusų. Tuo pat metu pasakysiu, ką manau aš, ką mano dauguma vyrų ir pan. Visada įdomu panagrinėti tokias temas.

Plaukai. Tapo madinga nešioti bet kokius plaukus, jei tik jie nėra ilgi. Tačiau vyrams patinka ilgi plaukai. Juk pasąmonėje atrodo, kad moteris turi sveikatos problemų, jei negali auginti ilgų plaukų. Taigi tai net nėra sąmoningas trūkumas. Vyrai taip galvoja automatiškai.

Taip, kai kuriems žmonėms patinka trumpi plaukai, bet tai mažuma. Dažniau vyras atkreipia dėmesį į storus ir vešlius plaukus, o jei plaukai yra ploni ir trapūs, vyras tai užrašo kaip minusą.

Pirštų nagai. Vyras mato savo nagus, bet paprastai nekreipia į juos dėmesio. Tikriausiai pastebėjote, kad vyrai nekreipia dėmesio į savo nagus. Esmė ta, kad jie pripratę prie normalių ir gerai prižiūrimų nagų. Tačiau jei jūsų nagai yra normalūs, ilgi ir ant jų yra nešvarumų, vyras tai tikrai pastebės.

Gerai prižiūrėtos moterys to neturi, bet aš mačiau, kad kai kurios moterys taip elgiasi. Iš karto aišku, kad jie savimi nesirūpina. Taip pat galite pridėti asmeninių pageidavimų. Vieniems patinka ilgi nagai, kitiems - ilgi nagai. Aš, pavyzdžiui, nemėgstu ilgai, iš karto įrašykite jį į trūkumus.

 Man atrodo, kad moteris per daug laiko ir pinigų skiria savo nagams. Per daug galvoja apie išvaizdą. Man patinka pusiausvyra.

Aprangos stilius. Ir čia įžengiame į visiško subjektyvumo teritoriją. Juk kiekvienas žmogus mėgsta ir nemėgsta tam tikro aprangos stiliaus. Kai kuriems vyrams, pavyzdžiui, man, nepatinka atviras stilius, tačiau daugumai vyrų jis patinka. Pavyzdžiui, man patinka sportinis ar laisvalaikio stilius, bet dauguma vyrų to neįvertins.

Taigi, turite atkreipti dėmesį į tai, kam norite įtikti. Dauguma vyrų? Konkretus vyras? Tiesiog turite su tuo sutikti. Tačiau kartais užtenka vilkėti laisvalaikio, bet tvarkingus drabužius. Retas vyras tai įvardija kaip trūkumą.

Patinka, komentuokite, prenumeruokite. Dėkojame už dėmesį! Tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau