Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Technologijos, Mokslas » 2022 » Lapkričio » 20

Donaldo Trumpo užblokuota „Twitter“ paskyra vėl įjunkta

Donaldo Trumpo kadaise užblokuota „Twitter“ paskyra vėl pasirodė platformoje šeštadienį, praėjus kelioms minutėms, kai naujasis tinklo savininkas Elonas Muskas paskelbė, kad panaikina 22 mėnesius trukusį draudimą buvusiam prezidentui naudotis tinklu.

D. Trumpo paskyra, išjungta praėjus kelioms dienoms po 2021 m. sausio 6 d. jo šalininkų surengtų riaušių JAV Kapitolijuje, buvo vėl matoma vartotojams po apklausos šia tema.

Per apklausą balsavo daugiau nei 15 mln. žmonių, nedidelė dauguma - 51,8 proc. - buvo už tai, kad D. Trumpo paskyra būtų atkurta.

Penktadienį E. Muskas paprašė socialinio tinklo vartotojų balsuoti dėl jo sugrąžinimo į platformą.

„Sugrąžinti buvusi prezidentą Trumpą“, – parašė E. Muskas „Twitter“ ir suteikė galimybę balsuoti „taip“ arba „ne“.

1 val. 45 min. Grinvičo (3 val. 45 min. Lietuvos) laiku 59,6 proc. iš beveik dviejų milijonų atsakiusiųjų pasisakė už tai, kad D. Trumpas būtų grąžintas į „Twitter“.

Buvęs Jungtinių Valstijų lyderis šioje platformoje buvo užblokuotas dėl praėjusiais metais įvykusio JAV Kapitolijaus šturmo, kurio kurstymu jis yra kaltinamas.

Nėra jokių ženklų, kad milijardierius priims sprendimą remdamasis šios apklausos rezultatais.

Tačiau penktadienį E. Muskas taip pat paskelbė lotynišką posakį, kuriame teigiama, kad sprendimą priims „Twitter“ vartotojai: „Vox Populi, Vox Dei“ („Tautos balsas – tai Dievo balsas“).

Panašaus pobūdžio apklausų jis yra daręs ir anksčiau. Pernai jis klausė savo sekėjų, ar turėtų parduoti savo elektromobilių bendrovės „Tesla“ akcijas. Po šios apklausos jis pardavė daugiau nei 1 mlrd. JAV dolerių (966,6 mln. eurų) vertės akcijų.

D. Trumpą, kuris „Twitter“ labai aktyviai reiškė savo nuomonę, sekė daugiau nei 88 mln. vartotojų.

D. Trumpas sakė, kad nebegrįš į populiariąją platformą, o liks savo tinkle „Truth Social“, kuris buvo įkurtas po to, kai jam jau buvo uždrausta naudotis „Twitter“.

Donaldo Trumpo užblokuota „Twitter“ paskyra vėl įjunkta

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 19:41 Pasipiktinimas, kai Jungtinės Karalystės "Citizens Advice" liepia darbuotojams nešioti lyties įvardžių ženklelius
Jungtinės Karalystės tarnyba "Citizens Advice" susidūrė su darbuotojų pasipiktinimu po to, kai jiems buvo nurodyta nešioti ženklelius su lyties įvardžiu.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:44 10 dalykų, kuriuos reikia žinoti, jei nusprendėte atleisti neištikimybę
Niekada nemaniau, kad galėčiau susigrąžinti neištikimą vyrą. Visada norėjau būti stipri moteris, galinti pastovėti už save ir išvaryti neištikimą vyrą pro duris. Bet tada atleidau savo buvusiajam, kai jis mane apgavo. Ši patirtis mane daug ko išmokė,...

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau