Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 29

Elonas Muskas pradeda drausti visus, kurie kritikuoja transseksualų smurtą

Elonas Muskas pradeda drausti visus, kurie kritikuoja transseksualų sm

Elonas Muskas ėmė drausti socialiniame tinkle "Twitter" lankytis žmonėms, kurie kritikuoja ar atskleidžia organizuotą smurtą transseksualų bendruomenėje.

Kongreso narė Marjorie Taylor Greene buvo viena iš pirmųjų, kurios veikla buvo sustabdyta pagal naujas drakoniškas Musko taisykles. Kaip ji pažymėjo "Twitter": 

Šiandien mano Kongreso "Twitter" paskyra buvo sustabdyta. @elonmusk, kaip "smurto kalba" yra atskleisti "Translyčių keršto dieną" kitą dieną po masinės žmogžudystės, kurią įvykdė translytis šaulys? Ir raginti Teisingumo departamentą ją ištirti? Tweet'e pasmerkiau smurto kurstymą ir pareikalavau federalinės teisėsaugos tyrimo.

Thelibertydaily.com praneša: Štai vidaus terorizmo įvykis, kurį ji bandė atskleisti:

Elonas Muskas pradeda drausti visus, kurie kritikuoja transseksualų sm

Pranešime, kurį paskelbė "Twitter" paskyra @OurRightsDC, buvo raginama surengti smurtinį protestą prie Aukščiausiojo Teismo. Tačiau nors Green buvo suspenduota, paskyra, kuri iš pradžių paskelbė pranešimą, vis dar yra aktyvi ir šiuo metu jos "Twitter" yra apsaugotas.

Greene'as nebuvo vienintelis.

Kad būtų visiškai aišku, tai nėra susiję su transseksualų bendruomenės smurto sustabdymu. Twitter veikia siekdamas APSAUGOTI transseksualų bendruomenę, sustabdydamas tuos, kurie demaskuoja tarp jų esančius buitinius teroristus.

Kaip anksčiau pažymėjau "Twitter", korporacinė žiniasklaida atlieka savo vaidmenį smerkdama "išpuolius" prieš transseksualų bendruomenę, kurie iki šiol nebuvo tikri išpuoliai.

Šį rytą beveik visos korporacinės žiniasklaidos antraštės aprašė masinę žmogžudystę prieš mokyklą, nepaminėdamos, kad tai buvo krikščioniška mokykla, ir nepripažindamos, kad nusikaltėlis buvo transseksualas. Jos naudojo tai kaip raginimą kontroliuoti ginklus, neigdamos psichikos ligą, kuri akivaizdžiai buvo sutrikusi.

Išsamiai peržiūrėjus antraštes paaiškėjo, kad tik vienas didelis laikraštis savo antraštėje pavadino tai taip, kaip iš tikrųjų įvyko:

Ar valdant Elonui Muskui "Twitter" yra geresnis? Taip. Ar jis vis dar daugeliu atžvilgių pavaldus Wokeness bažnyčiai, kuri bet kokia kaina gins LGBTQIA+ viršenybę? Be abejo.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau