Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 1

Elonas Muskas vadina "korporacinę žurnalistiką" dėl iškreipto jo "Twitter" failų nušvietimo

Elonas Muskas sukritikavo pagrindines žiniasklaidos priemones dėl jų pranešimų apie vadinamąsias "Twitter" bylas.

"Kodėl korporacinė žurnalistika skuba ginti valstybę, o ne žmones?" Muskas gruodžio 27 d. parašė "Twitter", atsakydamas į žurnalisto ir dokumentinių filmų kūrėjo Leitono Vudhauzo (Leighton Woodhouse) tviterio žinutę. Pastarasis dalijosi savo nauju "Substack" įrašu apie tai, kaip korporacinė žiniasklaida skubėjo ginti FTB ir valstybę, užuot juos demaskavusi.

"Hunterio Bideno nešiojamojo kompiuterio istorija rodo, kokiu mastu korporacinė žiniasklaida tapo propagandine valstybės ranka", - rašė L. Woodhouse'as savo "Substack", nurodydamas neseniai paskelbtą septintąją "Twitter" vidaus dokumentų dalį.
Tesla generalinis direktorius Elonas Muskas šypsosi, kreipdamasis į svečius per susitikimą "Offshore Northern Seas 2022" (ONS) Stavangeryje, Norvegijoje, 2022 m. rugpjūčio 29 d. (Carina Johansen/NTB/AFP via Getty Images)

Nepriklausomas autorius Maiklas Šelenbergeris gruodžio 19 d. paskelbė septintąją dalį, kurioje atskleidė, kaip federalinės teisėsaugos agentai "organizuotai stengėsi" diskredituoti 2020 m. Hunterio Bideno nešiojamojo kompiuterio ataskaitą, taikydamiesi į socialinę žiniasklaidą ir naujienų bendroves.

Kitose "Twitter" vidinės komunikacijos dalyse buvo parodyta, kaip žiniasklaidos milžinė įtraukė tam tikrus asmenis į "slaptus juoduosius sąrašus", debatai dėl to, kaip elgtis su buvusio prezidento Donaldo Trumpo paskyra prieš ją sustabdant 2021 m. sausį, ir kaip FTB tariamai žymėjo paskyras ir tviterio žinutes, prieš kurias "Twitter" turėjo imtis veiksmų.

FTB atmetė "Twitterio bylas", teigdamas, kad "sąmokslo teorijų šalininkai" bando diskredituoti biurą.

Vienas "Twitter" naudotojas į Musko klausimą atsakė parašydamas: "Paprasta... tai korporacinė žurnalistika... Ne žurnalistika".

Į tai Muskas atsakė: "Būtent. Kodėl kas nors turėtų pasitikėti korpo žurnalistika?"

Substack

Toje pačioje temoje, atsakydamas į "Wall Street Silver" tviterio pranešimą, E. Muskas taip pat pareiškė, kad yra "atviras idėjai" įsigyti platformą "Substack".

Pastarasis rašė: "Twitter plius Substack iš karto sukuria didžiulę konkurenciją pasenusiai paveldėtai korporacinei žiniasklaidai".

Substack leidžia nepriklausomiems rašytojams ir podkasterių kūrėjams skelbti informaciją tiesiogiai savo auditorijai ir gauti užmokestį per prenumeratą, rašoma platformos interneto svetainėje.

Antradienis buvo ne pirmas kartas, kai Muskas išreiškė susidomėjimą įsigyti "Substack".

Gruodžio 8 d. konservatyvusis komentatorius Deivas Rubinas (Dave Rubin) pradėjo temą teigdamas, kad "Google" ir "YouTube" "manipuliacijos politiniais tikslais yra DABAR blogesnės nei "Twitter".

Vienas "Twitter" naudotojas tęsė temą ir rekomendavo Muskui įsigyti "Substack".

Tas "Twitter" naudotojas rašė: "Su "Twitter" turėtumėte informacinį sluoksnį ir naratyvinį sluoksnį. Tuomet korporacinė žiniasklaida turėtų [specializuotis] pranešimų apie vyriausybinius nutekinimus, gautų iš "su tuo reikalu susipažinusių žmonių", rengime".

"Esu atviras šiai idėjai", - atsakydamas į rekomendaciją parašė E. Muskas.

Reputacija

Gruodžio 28 d. E. Muskas atsakė į CNBC laidos "Squawk Box" paskelbtą "Twitter" įrašą, per kurį "Axios" žurnalistė Hope King sakė, kad naujojo "Twitter" vadovo reputacijai "gresia pavojus".

"Visos makroaplinkos sąlygos yra jam nepalankios. $TSLA rinkos dalis per metus sumažėjo. Jo reputacija su "Twitter" daro įtaką jo reputacijai, kai kalbama apie visas jo įmones", - sakė ji.

Atsakydamas E. Muskas rašė: "Senoji žiniasklaida turėtų susirūpinti savo reputacija. Mes dar tik pradėjome".

Įsigijęs "Twitter" E. Muskas pažadėjo skatinti žodžio laisvę, o jo sprendimas paviešinti bendrovės vidaus dokumentus yra susijęs su jo pažadu.

"Twitter Files" apie žodžio laisvės slopinimą netrukus bus paskelbti pačioje "Twitter". Visuomenė nusipelno žinoti, kas iš tikrųjų įvyko", - gruodžio 28 d. "Twitter" parašė E. Muskas, likus kelioms dienoms iki to, kai nepriklausomas žurnalistas Mattas Taibbi paskelbė pirmąją "Twitter Files" dokumentų partiją.

Pirmoji dalis atskleidė, kaip socialinės žiniasklaidos milžinė stengėsi užgniaužti "New York Post" istoriją apie Hunterio Bideno nešiojamąjį kompiuterį, paskelbtą likus vos kelioms savaitėms iki 2020 m. prezidento rinkimų.

Elektroniniai laiškai iš nešiojamojo kompiuterio kietojo disko ir iždo dokumentai atskleidė, kaip tuometinis viceprezidentas Joe Bidenas, jo brolis Jamesas ir Hunteris Bidenas buvo įsitraukę į įvairias užsienio verslo įmones tokiose šalyse kaip Ukraina, Rusija ir Kinija. Tuo metu daugelis žiniasklaidos priemonių šiuos atskleidimus diskreditavo kaip "Rusijos dezinformaciją", o socialinės žiniasklaidos platformos šias naujienas užblokavo.

Hanteris Baidenas neseniai į savo teisininkų komandą pasamdė aukšto rango advokatą Abbe Lowellą, nes Atstovų Rūmų respublikonai planuoja pradėti tyrimą dėl jo verslo interesų užsienyje.

Kongreso tyrimas

Senatorius Rogeris Wickeris (R-Miss.), Senato Prekybos, mokslo ir transporto komiteto vyriausiasis narys, pareiškė, kad Kongresas turi ištirti "didžiųjų technologijų" bendroves po "Twitter Files" padarytų atskleidimų.

"Šie sprogstantys atskleidimai rodo, kokią didžiulę galią mūsų viešajam diskursui turi saujelė liberalių technologijų vadovų", - rašė R. Wickeris gruodžio 26 d. paskelbtame savaitiniame pranešime.

"Turėtume būti dėkingi, kad naujoji vadovybė pakelia "Twitter" gaubtą, tačiau Kongresas turi tęsti platesnius didžiųjų technologijų bendrovių, įskaitant "Facebook" ir "Google", tyrimus", - sakė jis.

Autorius: Frank Fang iš "The Epoch Times" (patamsinta mūsų)

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau