Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 26

Elonas Muskas pripažįsta, kad ‘kiekviena sąmokslo teorija apie Twitter pasirodė esanti tiesa’

"Twitter" generalinis direktorius Elonas Muskas pripažino, kad "atvirai kalbant, beveik visos sąmokslo teorijos apie "Twitter" pasirodė esančios teisingos" ir dažnai "teisingesnės, nei žmonės manė".

E. Muskas kalbėjo vaizdo įraše po to, kai buvo paskelbta "Twitter Files 9", kurioje atskleista daugiau informacijos apie vyriausybės cenzūrą "Twitter" ir kitose socialinės žiniasklaidos platformose.

Elono Musko per žurnalistą Mattą Taibbi paskelbtoje devintojoje "Twitter Files" failų dalyje, kurią paskelbė Elonas Muskas, teigiama, kad CŽV buvo viena iš daugelio saugumo valstybės agentūrų, įskaitant Valstybės departamentą ir Pentagoną, dalyvavusių cenzūruojant "Twitter".

Po keisto FTB išplatinto pareiškimo, kuriame "Twitter Files" pranešimai vadinami "dezinformacija", skleidžiama "sąmokslo teoretikų", turinčių "vienintelį tikslą diskredituoti agentūrą", Taibbi paskelbė naują "Twitter" vidaus failų tranšėją, atskleidžiančią dar platesnį, nei iki šiol buvo žinoma, vyriausybės dalyvavimą cenzūroje, ir pridūrė: "Kodėl reikia sustoti ties viena [agentūra]?"

Paaiškėjo ne tik vadinamosios sąmokslo teorijos apie "Twitter" ir socialinę žiniasklaidą. Per pastaruosius kelerius metus pasaulinio elito stumiamas naratyvas žlugo, o "sąmokslo teorijų" šalininkų teisybė pasitvirtino dėl ilgo sąrašo temų.

Pavyzdžiui, beveik visos sąmokslo teorijos, kurias visi turėjo apie Kovidą, pasirodė esančios teisingos. Pamenate, kai laboratorijos nutekėjimo teorija buvo griežtai uždrausta socialinėje žiniasklaidoje? Prisimenate, kai už teiginį, kad "Covid" skiepai neapsaugo nuo perdavimo, iškart gaudavote baną?

Atsižvelgiant į elito naratyvo žlugimą, nenuostabu, kad jie intensyvina išpuolius prieš "sąmokslo teorijų šalininkus".

Jungtinės Tautos paskelbė karą sąmokslo teorijoms, apibūdindamos sąmokslo mąstymo plitimą kaip "nerimą keliantį ir pavojingą" ir pateikdamos visuomenei įrankių rinkinį, kad būtų galima "išbadyti" ir "demaskuoti" visus, kurie drįsta užsiminti, kad pasaulio vyriausybės yra ne visiškai sąžiningos, garbingos ir skaidrios.

JT nori, kad žinotumėte, jog įvykiai NĖRA "slapta užkulisiuose manipuliuojami galingų jėgų, turinčių neigiamų ketinimų", ir jei susidursite su kuo nors, kas mano, kad pasaulinis elitas rengia sąmokslą, siekdamas įtvirtinti valdžią ir diktuoti pasaulinius įvykius, turite imtis veiksmų.

Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) taip pat stojo į pirmąsias karo prieš "sąmokslo teorijas", kurios žlugdo jo planus dominuoti pasaulyje, linijas. Šių metų pradžioje WEF paskelbė įdarbinęs šimtus tūkstančių "informacinių karių", kurie kontroliuos internetą, prižiūrės socialinę žiniasklaidą ir forumus, ar juose nėra "dezinformacijos" ir sąmokslo turinio, kuris vėliau bus sistemingai išjungiamas.

Pasak Klauso Švabo WEF, dezinformacija internete yra "infodemija", kuri yra "potencialiai mirtina" ir kurią reikia "gydyti". Dezinformacijos apibrėžimas, pasak WEF, yra viskas, su kuo jie nesutinka. Tai reiškia, kad informaciniai kariai iš esmės užsiims nesutinkančiųjų uždarymu.

Pasaulinio elito vykdoma autoritarinė interneto, žiniasklaidos ir socialinės žiniasklaidos kontrolė turėjo katastrofiškų pasekmių mūsų laisvėms.

Nesutinkančiųjų balsų nutildymas yra katastrofiškas funkcionuojančiai visuomenei.

P komentaras: užsienis rašo, todel tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau