Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Technologijos, Mokslas » 2024 » Sausio » 30

Pirmasis žmogaus "Neuralink" implantas - sėkmingas, Muskas sako, kad 'pradiniai rezultatai daug žadantys'

Pirmasis žmogaus

Elonas Muskas (Elon Musk) pirmadienį paskelbė, kad jo startuolio "Neuralink" sukurtas smegenų implantas, kuris, pasak Musko, "leidžia valdyti telefoną ar kompiuterį, o per juos - beveik bet kokį prietaisą, tiesiog galvojant", buvo įvestas pirmajam žmogui.

"Įsivaizduokite, jei Stivenas Hokingas (Stephen Hawking) galėtų bendrauti greičiau nei greitoji mašininkė ar aukcionų vedėjas. Toks yra tikslas", - tęsė Muskas.

(Ir įsivaizduokite, kiek dar tariamų orgijų Hawkingas galėtų sudalyvauti!)

Smegenų implantas "Neuralink", pavadintas "Telpathy", buvo sukurtas tam, kad padėtų žmonėms, patyrusiems smegenų traumas, valdyti elektroninius prietaisus tik mintimis. Jis naudoja itin plonus "siūlus", padedančius perduoti signalus. Gegužės mėnesį bendrovė gavo FDA leidimą atlikti tyrimus su žmonėmis, kurių metu naudojant robotą smegenų ir kompiuterio sąsajos (BCI) implantas chirurginiu būdu įdedamas į smegenų sritį, kuri kontroliuoja mūsų gebėjimą judėti. Praėjusių metų pabaigoje bendrovė paskelbė, kad renka pacientus, sergančius kvadriplegija, kurią sukėlė kaklo nugaros smegenų pažeidimas arba šoninė amiotrofinė sklerozė (ALS).

Muskas sakė, kad pirmieji implanto rezultatai "rodo daug žadantį neuronų smaigų aptikimą".

Anot Viskonsino universiteto Viskonsino transliatyviosios neuroinžinerijos instituto (Wisconsin Institute for Translational Neuroengineering) vieno iš direktorių Kipo Liudvigo (Kip Ludwig), "neuronų smaigų aptikimas" reiškia, kad bendrovė gauna duomenis iš paciento smegenų, praneša "Bloomberg" ir priduria, kad beždžionės su šiais implantais galėjo žaisti kompiuterinius žaidimus naudodamos tik savo smegenis.

Jau kelerius metus E. Muskas teigė, kad netrukus bus implantuotas žmogus su jo prietaisu. 2019 m. liepą jis prognozavo, kad operacija žmogaus galvoje bus atlikta iki metų pabaigos. Tuo tarpu kitos bendrovės, tokios kaip "Synchron", žengė į priekį implantuodamos savo prietaisus į žmonių smegenis, todėl "Neuralink" buvo galima įtarti, kad ji atsilieka. Tikėtina, kad pirmadienio naujienos sušvelnins šią kritiką.

Ilgas tvarkaraštis pabrėžia, kokia sunki užduotis laukia "Neuralink". Pradedančiosios įmonės mikroschemos į smegenis bus įterpiamos mažiau nei 2 milimetrų gylyje. Tai vis dar giliau nei daugelis kitų sistemų, pavyzdžiui, "Precision Neuroscience" kuriama sistema, kuri dedama ant smegenų audinio. - Bloomberg

Praėjusių metų birželį "Neuralink" buvo vertinama maždaug 5 mlrd.

Tikėkimės, kad socialistai nesukurs Borgo kolektyvo.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
16.11.2017 laikas 10:36 Receptai Arbata nuo kosulio (alavijas, beržas, liepa)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: medėjančio alavijo lapai, beržo pumpurai, liepos žiedai, medus, alyvuogės.

Skaityti daugiau

16.07.2019 laikas 06:59 Receptai Kaip pasigaminti baltyminio kokteilio mišinį namuose?
Sportininkai bei sveikos gyvensenos propaguotojai puikiai žino įvairių baltyminių kokteilių skonį. Šiuos kokteilius labai paprasta susiplakti, jie puikiai pasotina ir padeda atgauti jėgas po treniruotės, pasitarnauja kaip užkandis...

Skaityti daugiau

25.08.2018 laikas 17:55 Receptai Vaistažolių mišiniai sumušimams gydyti
Sumušimai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai sumušimams gydyti, receptai sumušimams gydyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau