Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Technologijos, Mokslas » 2023 » Kovo » 28

Elono Musko smegenų lustų bendrovė "Neuralink" žengia žingsnį arčiau bandymų su žmonėmis

Elono Musko smegenų lustų bendrovė "Neuralink" žengia žingsnį arčiau

Elono Musko smegenų implantavimo bendrovė "Neuralink" gali būti dar vienu žingsniu arčiau lustų implantavimo į žmonių smegenis.

Pasak "Reuters" pranešimo, E. Musko bendrovė "Neuralink" derasi su Arizonoje įsikūrusiu Barrow neurologijos institutu (Barrow Neurological Institute) - neurologinių ligų gydymo ir mokslinių tyrimų organizacija - kaip su potencialiu partneriu.

Apie tai praneša "Mail Online": Muskas, kuris tiki, kad mikroschemos padės išgydyti tokias sunkiai įveikiamas ligas kaip paralyžius ir aklumas, lapkričio mėn. sakė, kad "Neuralink" ketina per šešis mėnesius atlikti bandymus su žmonėmis.

Ši žinia pasirodė po to, kai kovo 2 d. JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) atmetė "Neuralink" paraišką pradėti bandymus su žmonėmis dėl dešimčių saugos problemų, kurių bendrovė neišsprendė, pranešė "Reuters".

Abejonių kėlė įrenginio ličio baterija, galimybė, kad mažyčiai implanto laidai gali persikelti į kitas smegenų sritis, ir klausimai, ar ir kaip įrenginį galima pašalinti nepažeidžiant smegenų audinio.

Reuters" praneša, kad nuo to laiko "Neuralink" stengiasi išspręsti FDA susirūpinimą keliančius klausimus. Pažanga sprendžiant šiuos klausimus neaiški.

Šaltiniai teigė, kad nors "Neuralink" derasi su Barrow neurologijos institutu, bendrovė taip pat kalbasi su kitais centrais, kurių duomenų patikrinti nepavyko.

DailyMail.com susisiekė su Barrow neurologiniu institutu dėl komentarų.

Šiuo metu "Neuralink" federalinio prokuroro prašymu tiria JAV žemės ūkio departamento (USDA) generalinis inspektorius ir JAV transporto departamentas (DOT) dėl teiginių, kad ji neteisėtai gabeno pavojingus ligų sukėlėjus.

USDA tyrimas atliekamas dėl gyvūnų gerovės pažeidimų, atsižvelgiant į darbuotojų skundus, kad bandymai su gyvūnais atliekami skubotai, todėl be reikalo kenčia ir miršta gyvūnai, rodo "Reuters" atlikta dokumentų apžvalga ir "Reuters" kalbinti su tyrimu ir bendrovės veikla susipažinę šaltiniai.

Remiantis "Reuters" peržiūrėtais dokumentais ir šaltiniais, tiesiogiai susipažinusiais su bendrovės bandymų su gyvūnais operacijomis, nuo 2018 m. bendrovė po eksperimentų nužudė apie 1 500 gyvūnų, įskaitant daugiau kaip 280 avių, kiaulių ir beždžionių.

DailyMail.com kalbėjosi su buvusiu darbuotoju, kuris 2022 m. gruodį sakė, kad "Neuralink" "paaukojo visus su tuo susijusius gyvūnus.

Jiems išsiskyrė vienas atvejis - beždžionė, paaukota anksčiau laiko dėl klaidų, tariamai padarytų operacijos metu. 

DailyMail.com anksčiau gavo "Neuralink" laboratorijos užrašus, kuriuose išsamiai aprašyta, kaip ant chirurginių skylių buvo uždėtas hermetikas, dėl kurio beždžionės smegenys išsipūtė ir pradėjo kraujuoti.

Nebuvo jokios priežasties jį naudoti, - DailyMail.com pasakojo buvęs darbuotojas, dirbęs nekropsijos techniku.

Ir tai padarė vyriausiasis neurochirurgas daktaras Matthew MacDougall iš "Sutter Health" San Franciske, Kalifornijoje.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau