Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Technologijos, Mokslas » 2024 » Vasario » 4

Elono Musko "Neuralink" laboratorijoje nužudyta 1 500 gyvūnų, kankintos beždžionės

Elono Musko "Neuralink" laboratorijoje nužudyta 1 500 gyvūnų

Elono Musko laboratorijoje "Neuralink" siekiant sukurti lustą, kuris leistų žmonėms mintimis valdyti prietaisus, buvo nužudyta mažiausiai 1 500 gyvūnų, patyrusių itin dideles kančias.

Siaubingų bandymų su gyvūnais metu beždžionių galvose buvo gręžiamos skylės, o po procedūros jos buvo užpildomos "bioglue".

Šie atskleidimai pasirodė šią savaitę, iškart po to, kai E. Muskas pareiškė, kad pirmą kartą žmogui sėkmingai įdėjo "Neuralink" implantą.

"Mail Online" praneša: Iš Deiviso universiteto Kalifornijoje, kuris bendradarbiavo su "Neuralink" atliekant bandymus trejus metus nuo 2017 iki 2020 m., paskelbtų dokumentų matyti, kad beždžionėms, prieš jas užmigdant, kaukolės buvo operuojamos iki 10 kartų.

Chirurgai išgręžė jų galvas ir prie smegenų buvo pritvirtinti implantai, tačiau jie nebuvo tinkamai pritvirtinti, t. y. išsikišo į išorę, atskleidžiama dosjė.

Mirties ataskaitose nurodoma, kad beždžionėms buvo amputuotos galūnių dalys ir jos buvo užmigdytos po to, kai nuolat vemdavo ir viduriuodavo.

Iš viso "Neuralink", ieškodama lusto, kuris leistų žmonėms mintimis valdyti elektroninius prietaisus, nužudė mažiausiai 1 500 gyvūnų, įskaitant avis ir kiaules.

Dokumentus gavo kampanijos grupė "Gydytojų komitetas už atsakingą mediciną" (Physicians Committee for Responsible Medicine), kuri teigė, kad beždžionės patyrė "nepaprastas kančias", kai buvo "sistemingai nepaisoma" jų gyvybės.

PCRM teigė, kad visuomenė turėtų skeptiškai vertinti E. Musko, "Tesla" ir "SpaceX" įkūrėjo, kuris šią savaitę gyrėsi, teiginius: Įsivaizduokite, kad Stephenas Hawkingas galėtų bendrauti greičiau nei greitoji mašininkė ar aukcionų vedėjas. Toks yra tikslas.

Praėjusį mėnesį jis sakė, kad "Neuralink" ieško jaunesnių nei 40 metų amžiaus keturkojų, kurie galėtų dalyvauti bandymuose su žmonėmis, kurių metu chirurgas pašalintų dalį kaukolės, o po to robotas implantuotų į smegenis 64 siūlus, išklotus elektrodais.

Pareiškime portalui DailyMail.com PCRM teigė, kad E. Muskas "jau seniai klaidina visuomenę apie tariamus "Neuralink" pasiekimus".

Pareiškime sakoma: "Neuralink" turi gerai dokumentuotą istoriją, kai su beždžionėmis, kiaulėmis, avimis ir kitais gyvūnais buvo atliekami nereikalingi, aplaidūs eksperimentai, keliantys rimtą susirūpinimą dėl jos įrenginio saugumo.

Todėl visuomenė turėtų ir toliau skeptiškai vertinti bet kokio "Neuralink" gaminamo prietaiso saugumą ir funkcionalumą.

Pareiškime priduriama, kad "tikrieji Musko ketinimai, susiję su "Neuralink", kelia nerimą".

Jame teigiama: "Jis ne kartą yra sakęs, kad bendrovės tikslas yra "pasiekti simbiozę su dirbtiniu intelektu", o tai nebūtinai atitinka pacientams skirtų gydymo metodų kūrimą".

Elono Musko "Neuralink" laboratorijoje nužudyta 1 500 gyvūnų

Elono Musko "Neuralink" laboratorijoje nužudyta 1 500 gyvūnų

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.02.2018 laikas 11:13 Receptai – Patiekalai Kaip ruošiamos arbatos
Vaistažolių arbatas geriausia ruošti tik tam skirtuose emaliuotuose neįskilusiuose induose. Nerūdijančio plieno visiškai netinka, nes turi kenksmingų priedų. Nenaudokite aliumininių indų, nes iš jų į arbatą patenka metalo jonų....

Skaityti daugiau

15.07.2019 laikas 10:02 Receptai – Patiekalai Kiaulienos muštiniai
Kiaušinius išplakame dubenėlyje. Imame muštą kiaulieną, apvoliojame džiūvėsėliuose, merkiame į kiaušinį ir kepame įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių. Jeigu norite, kad kiaulienos muštiniai būtų storesni, paniruokite du kartus. ...

Skaityti daugiau

04.09.2019 laikas 15:02 Receptai – Patiekalai Nesaldūs varškėčiai su žalumynais ir sūriu. Puikūs pusryčiai, priešpiečiai ar vakarienė!
Gali valgyti juos saugiai, kas laikosi dietos! Puikūs pusryčiai, priešpiečiai ar vakarienė! Norėdami sužinoti daugiau apie pasiruošimą, žiūrėkite vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau