Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Lapkričio » 21

Vaizdo įrašas: Ukrainiečiai šaltakraujiškai sušaudė 11 rusų karo belaisvių

Panašu, kad vaizdo įrašuose užfiksuota, kaip Ukrainos pasieniečiai įvykdė egzekuciją 11 rusų karo belaisvių.

Socialiniuose tinkluose plintančiuose vaizdo įrašuose, regis, užfiksuota, kaip Ukrainos pajėgos įvykdo egzekuciją 11 rusų karo belaisvių. Šiuos vaizdo įrašus patvirtino "New York Times". JT žmogaus teisių stebėtojas Ukrainoje kalbėjo apie "patikimus įtarimus, kad Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kariai įvykdė ... mirties bausmę be teismo sprendimo".

JAV režimo kontroliuojama žiniasklaida visada vaizduoja rusus kaip žiaurius agresorius, o ukrainiečius - kaip kilnius gynėjus. Kiekvienas, kuris bent kiek laiko praleidžia tirdamas, kas vyksta Ukrainoje, supranta vieną dalyką: viskas nėra taip paprasta. "Pirmiausia Amerika" patriotai, tokie kaip Tuckeris Carlsonas (Tucker Carlson) ir Steve'as Bannonas (Steve Bannon), karą Ukrainoje linkę vertinti kaip "pasienio konfliktą" tarp dviejų tolimų Rytų Europos šalių, su kuriuo Amerika neturi nieko bendra.

Dabartiniai vaizdo įrašai neabejotinai įkaitins šias diskusijas.

Vaizdo įrašuose iš Makiejevkos kaimo šiaurinėje Luhansko srityje esą matyti 11 ant žemės gulinčių į nelaisvę paimtų Rusijos karių. Akivaizdu, kad vėliau belaisviams buvo įvykdyta mirties bausmė. Ukrainos šaltiniai kaltina, kad atsirado 12-asis rusas ir pradėjo šaudyti, dėl to kilo kruvinos skerdynės.

"Vaizdo įrašai, kurių patikimumą nustatėme, yra reta galimybė pamatyti kai kurias siaubingas karo situacijas, tačiau jie neparodo, kodėl buvo nužudyti rusų kariai", - rašė "New York Times". Sprendžiant iš vaizdo įrašo, "mažiausiai 11 rusų žuvo iš arti po to, kai vienas iš jų bendražygių atidengė ugnį į netoliese stovėjusius ukrainiečių karius".

Ukrainiečių pasieniečiai, kurie nušovė pasieniečius, buvo identifikuoti kaip Arturas Bortničius (Artur Bortnichuk) ir Michailovskis Nazaras (Mikhailovsky Nazar). Telegramo kanalo TrackAMerc duomenimis, vaizdo įrašuose dalyvavo JAV pėstininkų veteranas Chrisas Naganuma (Chris Naganuma) iš Arvados (Kolorado valstija): "Prieš aštuonias dienas į Ukrainą atvyko Chrisas Naganuma iš Arvados, Kolorado valstijoje, JAV. Jis atvyko pas JAV samdinių komandą, vadinamą FOG - Task Force 31, ir dabar ten dirba koviniu žurnalistu. Naganuma yra buvęs JAV pėstininkas ir šiuo metu fotografuoja bei treniruojasi su šia JAV samdinių komanda".

Rusijos atstovo prie JT pavaduotojas Dmitrijus Polianskis (Dmitry Polyansky) parašė laišką JT generaliniam sekretoriui Antonio Guterresui (Antonio Guterres) su "naujais įrodymais apie Ukrainos netinkamą elgesį su rusų karo belaisviais ir prašymu Antonio Guterresui sustabdyti Kijevo vykdomus tarptautinės humanitarinės teisės pažeidimus".

Lapkričio 15 d. JT žmogaus teisių stebėjimo misijos Ukrainoje vadovė Matilda Bogner (Matilda Bogner) paskelbė ataskaitą, kurioje skundžiamasi, kad abi karo Ukrainoje pusės masiškai pažeidinėja žmogaus teises. Nors ataskaitoje Rusijos pajėgos kaltinamos dėl "kankinimų ir netinkamo elgesio" su ukrainiečių karo belaisviais, kurių mažiausiai 9 žuvo, JT ataskaitoje taip pat išsamiai aprašomi "patikimi įtarimai dėl greitų egzekucijų, įvykdytų asmenims "hors de combat", ir keli kankinimų bei netinkamo elgesio atvejai, kuriuos, kaip pranešama, įvykdė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų nariai".

"Keliais atvejais karo belaisviai buvo subadyti peiliu arba elektros šoku kariniu telefonu "TAPik", kurį naudojo juos saugantys Ukrainos teisėsaugos pareigūnai arba kariškiai. Vienas karo belaisvis prisiminė: "Labiausiai bijojome karinio telefono. Jausmas buvo siaubingas. Visas kūnas sustingdavo, o tada krisdavai ant šono". 

Daugelis pasakojo apie prastas ir dažnai žeminančias sąlygas evakuojant juos į tranzitines stovyklas ir internavimo vietas. Dažnai nuogi, surištomis už nugaros rankomis jie buvo sukišti į sunkvežimius ar mikroautobusus.  Taip pat užfiksavome netinkamo elgesio su rusų karo belaisviais baudžiamojoje kolonijoje Dniepropetrovsko srityje ir keliose ikiteisminio tyrimo įstaigose atvejų, įskaitant vadinamuosius "pasveikinimo sumušimus". 

Gavome įtarimų dėl ilgesnio laikymo neoficialiose sulaikymo vietose, pavyzdžiui, sargybinių arba karinių štabų rūsiuose."

Ar tikrai turėtume siųsti 104 mlrd. dolerių karui vietoje, kurios net negalime ištarti, tarp žmonių, kurių vardų negalime ištarti?

Kovo mėnesio karo belaisvių sušaudymo incidento vaizdo įrašas:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau