Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 23

Apie sveikus santykius

Sveikiems santykiams reikia drąsos, sąžiningumo ir gerumo.

Sąžiningumas šiame kontekste nereiškia, kad "tu priaugai svorio", taip pat nereiškia, kad per pirmąsias dvi pokalbio minutes reikia išsakyti visas savo problemas.

Mano supratimu, sąžiningumas yra tada, kai kalbate apie savo dabartinį "aš". Taip pat duodate atvirą ženklą, kad esate pasirengę kalbėti apie asmenį, su kuriuo kalbate dabartyje. Kad tai yra pakankamai saugu ir tai galima daryti. Ir jūs patvirtinate šį saugumą veiksmais. Aiškinantis, jei veiksmų nepakanka (taip dažnai).

Sąžiningumas - kalbėkite apie tai, kur ir kaip galite, o kur ir kaip negalite. Nuoširdžiai įspėkite apie pasekmes, jei po žodinio įspėjimo jie jus įskaudins. Sąžiningai - vykdyti savo sąlygas, jei žmogus negirdi, nenori girdėti, nesupranta žodžių.

Sąžininga pripažinti sau, kad skauda ten, kur skauda. Nesvarbu dėl kokios priežasties. Skauda – ir tam nereikia pasiteisinimų.

Sąžininga suvokti, kad baisu prarasti žmogų. Kad ir kiek bebūtų metų ir patirties. Sunku būti pasiruošusiam paleisti. Net jeigu santykiai nutrūko.

Sąžininga tai, kad kartais nepakeliama saugoti apsibrėžtas ribas. Ir kad sutinki su kažkuo tau visiškai nereikalingu, o paskui susigriebi ir persigalvoji, ir nuoširdžiai tai pasakai sau ir kitam.

Sąžininga – pripažinti sau, kad saugumas yra svarbiausias dalykas, svarbiau už kitą žmogų. Ir pripažinti, kad bandymai tai ignoruoti, neigti – visada baigiasi didelėmis vidinėmis problemomis, o paskui ir išorinėmis.

Sąžiningumas reikalingas pirmiausia sąveikaujant su savimi. Ir čia yra labai daug darbo savęs tyrinėjimo srityje. Jis prasideda nuo klausimo sau pačiam: kaip tai veikia manyje, kas aš esu?

Sąžiningumas, pagardintas gerumu – tai kalbėti apie tai, kas svarbu šiuose konkrečiuose santykiuose su šiuo konkrečiu žmogumi. Šį pokalbį pagardinus mintimi „priešais mane – gyvas žmogus, o ne spintelė ar kitas baldas“. Net jeigu jo veiksmai ir žodžiai ką tik mane stipriai užgavo.

Su gerumu mechanizmas veikia paprasčiau, o darbas dažnai būna sunkesnis.

Gerumas kitam žmogui atsiranda ten, kur esama gerumo sau pačiam. Pradžiai bent jau užuojautos.

Tai pojūtis, kad tu turi teisę būti ir priimti save tokį, koks esi iš tikrųjų. Sutikti su „neteisiu“, mylėti „netobulą“, tyrinėti tai, kas „siutina-erzina”. Būti sau gera, priimančia, šilta mama. Ir tokiu pat tėčiu. Gal dar šiek tiek močiute ir seneliu.

Toks savotiškas spektaklis, kuriame patys renkamės, kaip gyventi ir kaip elgtis su savimi ir žmonėmis. Ir kuo toliau, tuo labiau renkamės meilę. Ir nesirenkame kategoriškumo ir agresijos, aktyvios ar pasyvios vidinio savęs ir kitų žmonių suvokimo lygmenyje.

O drąsa – tai išlikti stabiliu žmogumi, kai aplink siautėja aistros, chaosas ir visiškas neteisėtumas. Šie reiškiniai visada egzistuoja gyvenime ir pasaulyje, ypač jei žiūrime vien į juos ir nepastebime aplinkui nieko kito.

O jeigu atrasime savyje jėgų pamatyti, paaiškės, kad resursai ir stabilumas – jų yra visur aplink mus. Tai, kas padeda gyventi, to pilnai pakanka bet kokiame likime ir pasaulyje. Tai suteikia pasitikėjimo, sugrąžina į realybę iš fantazijų apie begalinį savo skausmą ir nesugebėjimo gyventi gerai ir oriai pasaulio.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.11.2022 laikas 19:45 JK priežiūros institucija priekaištauja "Pfizer" generaliniam direktoriui dėl "klaidinančių" pareiškimų apie "Covid" vakcinas vaikams
Jungtinės Karalystės farmacijos priežiūros institucija priekaištavo "Pfizer" generaliniam direktoriui Albertui Bourlai (Albert Bourla) už "gėdingai klaidinančius" pareiškimus apie vaikams skirtas "Covid" vakcinas....

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 19:28 Brazilijos kariškiai paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" - Medijos užtemimas

Brazilijos kariškiai parodė savo paramą Brazilijos žmonėms ir paskelbė Bolsonaro "tikruoju Brazilijos prezidentu" po to, kai paaiškėjo, kad rinkimai buvo suklastoti.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 14:55 Prieš ir po: Adamas Schiffas atsisako įsipareigoti liudyti Kongrese (po D.Trumpo)

Demokratas Adamas Šifas (Adam Schiff) daug metų stūmė suklastotą, Hillary Clinton (Hillary Clinton) finansuotą Steele'o dosjė, žinodamas, kad tai visiškas melas, finansuojamas demokratų.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:51 Receptai | Patiekalai Neįprastas skanėstas arbatai (gaminsiu Naujųjų metų išvakarėse)
Tai ne tik pyragas, bet ir tikras skanėstas! Tai neįprastas, originalus ir labai skanus skanėstas. Jį lengva paruošti ir pagaminti, be to, jis atrodo gražiai ir šventiškai! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

28.11.2022 laikas 21:31 Receptai | Patiekalai Subtilus keksiukas arbatai (pagaminu per 10 minučių)
Šis keksas tarsi tirpsta burnoje! Drėgnas, švelnus, orus ir labai skanus. Pagaminti šį patiekalą užtrunka 10 minučių (tiesiog viską sumaišau ir pašaunu į orkaitę)! Privalote tai išbandyti. Dalinuosi receptu.

Skaityti daugiau

27.11.2022 laikas 21:02 Receptai | Patiekalai Blynai iš kopūstų? Nustebsite kaip fantastiškai gerai pavyksta!
Nors kopūstas ir nėra toks didelis kaip moliūgas, bet paprastai jo per vieną kartą taip pat nesunaudojame. Todėl verta turėti galvoje bent jau du patiekalus, kuriems būtų galima sunaudoti vieną kopūstą. Žinoma, tai galėtų būti pap...

Skaityti daugiau