Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Lapkričio » 29

Netinkamas žmogus niekada nemylės tavęs teisingai

Galite stengtis iš visų jėgų, bet netinkamas žmogus niekada jūsų nemylės teisingai. Netinkamas žmogus nesupras jūsų širdies ar aistros. Jis nesupras, kodėl jums tai svarbu, kodėl taip save išreiškiate. Jis jus atstums, užuot su jumis bendravęs. Jis nežiūrės į jūsų jausmus rimtai.

Netinkamas asmuo nesugebės susidoroti su jūsų nuoširdumu ar emocijomis. Jis neįvertins to, ką dėl jo darote, priims jus kaip savaime suprantamą dalyką, supras jūsų gerumą kaip silpnumą ir jus apgaus. Su netinkamu žmogumi meilė sudaužys jums širdį ir nepadės išspręsti problemų.

Netinkamas žmogus privers jus vaikščioti aplink jį ant pirštų galiukų, nes kaskart, kai norėsite pasikalbėti, jis dings, kai jums jo labiausiai reikės... Netinkamas žmogus nesistengs dėl jūsų. Jis ieškos pasiteisinimų, o ne galimybių.

Neteisingas žmogus niekada nemylės jūsų teisingai tiesiog todėl, kad meilės nėra jo planuose ir, turbūt, niekada nebuvo. Galbūt jam patiko jūsų dėmesys, mintis, kad turi merginą, galbūt norėjo pamiršti savo buvusią ar atsikratyti vienatvės. Ir nieko daugiau. Štai kodėl jums užsimanius daugiau, jis staiga atvėso.

Neteisingas žmogus niekada nemylės jūsų teisingai. Su juo meilė taps vieniša, šalta vieta, ir galiausiai jūs išeisite, nes anksčiau ar vėliau suprasite, kad mylėti ne savo žmogų yra skausminga ir kad neverta kęsti viso to skausmo. Tai – ne jums.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau