Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistinės Būtybės » 2022 » Lapkričio » 26

Dėl to kaltas sniego žmogus? Nežmogiška būtybė paskerdė arklį, rastas negyvas upelyje

Ohajuje neseniai buvo išmėsinėtas ir nužudytas arklys, o šerifo pranešime nurodyta, kad tai padarė "ne žmogus", kartu dėl to nekaltinant gyvūnų, praneša sciotovalleyguardian.com.

Ūkininkas, arklio savininkas, netektį aptiko ryte, kai nuėjo į tvartą patikrinti savo gyvulių. Jo ūkyje įrengtos stebėjimo kameros, tačiau peržiūrėjus filmuotą medžiagą nebuvo matyti nieko įtartino iš vakarykštės dienos, įskaitant, matyt, ir tą akimirką, kai arklys dingo iš tvarto.

Šerifo pranešime nurodyta, kad tvarto durys buvo išlaužtos, o pačiame tvarte rasta kraujo. Gana keista, kad kamera neužfiksavo šio užpuolimo momento.

Užpultas arklys kažkokiu būdu atsidūrė netoliese esančiame upelyje, kur nugaišo, pranešė šerifas. Kaip tiksliai arklys buvo suluošintas, žiniasklaidoje nenurodoma.

Ūkininkas taip pat pastebėjo, kad buvo nupjauta apatinė elektrinės tvoros, juosiančios jo fermos perimetrą, viela. Tačiau kodėl kažkas įsilaužė į ūkį vien tam, kad suluošintų ir nužudytų vieną konkretų gyvūną?

O kai arklio kūną apžiūrėjo šerifo biuro ekspertai, jie paskelbė tokį verdiktą:

"Atlikę papildomą apžiūrą, galėjome nustatyti, kad vyras to arkliui nepadarė...".

Kartu ataskaitoje nė žodžiu nenurodyta, kad jie įtaria kokį nors gyvūną užpuolus arklį.

Ataskaitoje taip pat aprašyta, kad viskas rodo, jog arklys buvo užpultas ne toje vietoje, kur buvo rastas, o kažkur kitur, o vėliau "kažkokiu būdu" atsidūrė prie upelio, kur nugaišo (gali būti, kad nuo kraujo netekimo).

Bigfoot tyrėjai greitai perėmė šią žinią ir nusprendė, kad yra daug įrodymų, jog arklį užpuolė būtent Bigfoot. Neaišku, ar jis sugadino elektros laidą, tačiau jis lengvai galėjo išlaužti tvarto duris ir padaryti žirgui mirtinų žaizdų.

Atsižvelgiant į tai, kad Bigfootui dažnai priskiriamos antgamtinės galios, būtų galima paaiškinti, kaip jis galėjo visa tai padaryti neužfiksuotas stebėjimo kamerų.

Ohajas yra viena iš penkių JAV valstijų, kuriose daugiausiai pranešimų apie sniego žmogaus stebėjimą.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau