Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 1

Ar gali moteris išeiti į pasimatymą, jeigu jai per penkiasdešimt?

Atrodo, kad penkiasdešimtmetėms moterims pasimatymai nėra skirti. Atrodo, kad tik jaunimas gali susitikinėti ir kurti naujus santykius. Atrodo, kad aplinkui nėra gerų vyrų. Tiksliau, nėra vienišų penkiasdešimtmečių vyrų, kurie būtų geri ir malonūs žmonės. Tačiau neapsiribokime stereotipais. Kodėl manome, kad šiame amžiuje eiti į pasimatymus yra keista? Kodėl moterys dažnai mano, kad jos neturėtų to daryti? Pažvelkime į tai.

Dažnai sakau, kad amžius yra tik skaičius pase, nieko daugiau. Svarbu, kaip žmogus jaučiasi fiziškai ir psichologiškai. Jei žmogui sekasi gerai, kodėl nepasimatyti? Tai visiškai nesusiję su amžiumi. Taip, kai kuriems žmonėms tai atrodys keista. Bet žmogui reikia žmogaus.

Ir taip, būna atvejų, kai penkiasdešimtmečiai gali būti vieniši. Būna įvairių situacijų. Gali būti net taip, kad žmogus yra labai geras, bet visą gyvenimą jam nepavyko rasti tinkamo žmogaus. Gali būti, kad sulaukęs penkiasdešimties jis (ji) ras gerą partnerį.

Pavyzdžiui, aš turiu labai didelių lūkesčių. Pabandžiau visa tai apskaičiuoti statistiškai ir paaiškėjo, kad iš šimto tūkstančių žmonių man tinka tik vienas. Jei gyvenu mieste, kuriame gyvena penki šimtai tūkstančių žmonių, man tinka tik penki žmonės.

Paskaičiuokite patys. Pirmiausia padalykite sumą iš dviejų, tada atimkite savo lytį, tada amžių, išvaizdą, intelektą, humoro jausmą ir t. t. Neįsivaizduojate, kaip sunku rasti žmogų, kai sau ir mylimajam keliate aukštus reikalavimus. Gali būti, kad esate tas pats asmuo. Arba žmogus, kuris eina su jumis į pasimatymą būdamas penkiasdešimties metų, gali būti tas žmogus.

Turiu omenyje, kad geri žmonės gali būti vieniši labai ilgai. Taip jau yra. Nereikia manyti, kad geriausios galimybės baigiasi sulaukus trisdešimties. Dauguma taip ir daro, bet tai nereiškia, kad neturėtumėte bandyti rasti deimantą. Net jei jis yra tokio amžiaus.

Kaip jau sakiau, amžius nesvarbu. Visada norisi gyventi su kuo nors, o ne tuščiame bute. Todėl visiškai normalu ieškoti sielos draugo bet kuriame amžiuje. Svarbiausia, kad jums patiems būtų patogi pažinčių idėja. Tai svarbiausia.

Parašykite komentarą, prenumeruoti. Dėkojame už dėmesį!

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau