Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Gruodžio » 15

3 moters, kurią vyras myli visą gyvenimą, savybės

Manau, kad tai gana klasikinė situacija, kai žmonės gyvena vienas su kitu ne todėl, kad myli vienas kitą. Bet kadangi praėjo daug laiko, nebėra kur eiti ir nebėra noro. Jūs tiesiog norite gyventi bent jau su žmogumi, kurį gerai pažįstate. Bet kaip priversti moterį mylėti vyrą visą gyvenimą? Net jei kartu praėjo dešimtys metų.

Pirmiausia meilė baigiasi įpročiu. Žmogus jau yra išstudijuotas, viskas buvo, viskas aišku. Vyrui reikia naujumo ir įdomumo. Štai kodėl vieni vyrai eina pas kitus. Kaip priversti vyrą ne tik pasilikti, bet ir mylėti?

Pirmoji savybė yra ta, kad moteris turi keistis. Kad vyras galėtų ją įsimylėti kasdien vis iš naujo. Taip, šią savybę labai sunku išsiugdyti. Juk turite tobulėti, keistis. Ir ne tik išvaizda, tai nieko nenustebins.

Reikia keistis iš vidaus. Pavyzdžiui, kai žmogus daug skaito, jis keičiasi, tobulėja. Jis įgyja naujos patirties, naujų pažiūrų. Svarbiausia nepersistengti, nes kitaip tapsite visiškai kitu žmogumi, o tada vyras gali nusigręžti.

Bet jei tai tikra meilė, vyras jus mylės labiau. Galų gale, jūsų pokyčiai yra jūsų. Tai jūsų savęs apraiška pasaulyje. Vyrui tai patiks, nes taip sustiprinsite savo bruožus.

Turite keistis, daryti ką nors naujo, mokytis naujų dalykų, keliauti. Šiandien moteris daro viena, rytoj - kita. Vieną dieną ji stebina šokiais, kitą - prancūzų kalba. Šio požiūrio privalumas yra tas, kad jei vyras jus myli, jis seks jūsų pavyzdžiu. Jis taip pat evoliucionuos ir keisis. Taip kasdien sulauksite naujos meilės.

Sugeba rasti kompromisą – tai antroji visą gyvenimą mylimos moters savybė. Visi žino, kaip vyrai nemėgsta nereikalingų ginčų. Ir ne kiekvienam iš jų pakanka kantrybės. Jei moteris nuolat generuoja konfliktus, vyrai, žinoma, gali tai kentėti.

Tačiau konfliktai žudo meilę, dėl konfliktų moterį galiausiai tenka jau ne mylėti, o tiesiog pakęsti šalia. Nemanau, kad jums norisi būti su žmogumi, kuris jus viso labo pakenčia, užuot mylėjęs. Todėl moteris turėtų mokėti surasti kompromisą, be to, ji turėtų leistis į kompromisą, jeigu jį suranda vyras.

Juk šeimos gyvenimas kupinas prieštaringų akimirkų. Ir taip malonu šalia matyti tą moterį, kuri gali ramiai surasti išeitį, surasti kompromisą. Ją galima mylėti visą gyvenimą, juk jos nebeteks pakęsti šalia. Jeigu kas nors atsitiks, visada galima bus drauge rasti išeitį, moteris pasufleruos ką nors naudingo.

Aš nesakau, kad moteris turi taikytis ir visą laiką derintis prie vyro, anaiptol. Kompromisas – tai kada abu yra patenkinti rezultatu. Ir kai išties labai norisi mylėti tą, kuri meistriškai ir subtiliai gali surasti problemos sprendimą.

Trečia savybė – moteris dovanoja meilę ir ramybę. Tai paskutinė savybė, apie kurią norėjau pakalbėti. Juk tam, kad gautum meilę pats/pati, privalai ją dovanoti kitam. Kad vyras matytų, jog tai – abipusė meilė, kad jis priimamas ir mylimas. Taip, ne kiekvienas vyras gali į tai atsakyti taip, kaip norėtų moteris, tačiau čia jau reikia rinktis iš anksto, prieš pradedant santykius.

Nes jeigu vyras pačioje pradžioje nebuvo linkęs ypatingai dalintis meile, tai būtų labai keista laukti iš jo šito vėliau. O jeigu stipriai mylėjo, ir myli dabar – puikus variantas. Parodykite jam savo meilę ir gausite meilę mainais.

Apie ramybę aš irgi ne šiaip sau užsiminiau, būtent jos trokšta visi, kas turi santykius. Norisi ramybės, o šalia esantis mylintis žmogus ją suteikia. Jei moteris pakankamai palaiko vyrą, šansas sulaukti nuolatinės ir ilgalaikės meilės tik didėja.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau