Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Sausio » 2

5 įspėjamieji ženklai, kad einate neteisingu gyvenimo keliu

Kartais gyvenime ateina toks momentas, kai nežinai, į kurią pusę pasukti ir kokį sprendimą priimti. Šiuolaikiniame pasaulyje tiek daug variantų, kad ne visada pavyksta rasti teisingą kelią.

Jeigu einate ne tuo gyvenimo keliu, jaučiatės nelaimingas, vienišas, pralaimėjęs ir niūrus. Bet kai randate teisingą kelią, viskas apsiverčia aukštyn kojomis – jūs tarsi atsiduriate ant skraidančio kilimo, kuris atplėšia jus nuo žemės ir kelia į anksčiau nematytas viršūnes.

Papasakosime apie kai kuriuos įspėjamuosius signalus, kurie padės jums suprasti, ar esate teisingame kelyje.

Jaučiatės nelaimingas

Vienas pagrindinių rodyklių, kad einate neteisinga kryptimi, – jūsų nepasitenkinimas. Sielos gelmėse jaučiate, kad esate nutolęs nuo savo tikslų ir kažko trūksta.

Nors laimė yra subjektyvus dalykas, jūsų sprendimai galiausiai turi suteikti jums džiaugsmo. Galų gale juk visi norime būti laimingi! Todėl leidžiame pinigus abonentams į sporto salę ir sveikiems produktams. Todėl mus traukia laimingi ir malonūs žmonės. Visi norime laimės ir komforto.

Visi jūsų sprendimai turi garantuoti, kad trumpalaikėje ar ilgalaikėje perspektyvoje būsite laimingas. Tad jeigu jaučiate diskomfortą, tiesiog sustokite ir padarykite kitą pasirinkimą. Galų gale ką jūs prarasite?

Neturite iššūkių

Net jeigu sakome, kad norime lengvai gyventi, noras įveikti sunkumus yra mūsų esybėje. Jie padeda mums mokytis ir augti. Jeigu gyventume dykumoje, su sunkumais susidurtume kasdien.

Nepaisant gyvenimo šiuolaikiniame pasaulyje, sunkių užduočių ir jų sprendimo poreikis iki šiol yra mūsų DNR dalis. Jis „įsiūtas“ mumyse, kad išgyventume ir vystytumės.

Kliūtys ir sunkumai daro mus stipresnius, tad išbandymų nebuvimas – ženklas, kad einate ne tuo keliu.

Nesiekiate tikslų

Dažnai surašome tikslus ir netgi sudarome veiksmų planą, kaip jų siekti. Bet jeigu savo tikslus nuolat perrašote arba atidėliojate, paklauskite savęs – ar tai iš tiesų būtent tai, ko norite visa širdimi? Jeigu nežinote, ko iš tikrųjų norite gyvenime, atėjo laikas pažvelgti giliau į sielą, kad tai suprastumėte.

Tęsiate bendravimą su netinkamais žmonėmis

Dar vienas požymis, kad pasirinkote blogą kelią, – netinkami draugai. Jie neturi ambicijų ir didelių tikslų, užtat blogų įpročių – su kaupu, jie nuolat traukia jus žemyn ir nesuteikia nieko pozityvaus jūsų gyvenime. Kodėl iki šiol su jais bendraujate? Negalite suprasti – greičiausiai iš įpročio. Bet jums reikia išdrįsti pakeisti bendravimo ratą.

„Pametėte“ save

Jei praradote ryšį su savimi, gero nelaukite, bet taip nutiko. Jūs nežinote, ko norite iš gyvenimo, jaučiate nuovargį, įtampą ir netgi baimę. Jūs nesuprantate, kur einate, o svarbiausia – kam.
Nepriklausomai nuo priežasties, kažkuriuo momentu visi save prarandame. Bet mums būtina atsistatyti, nes atsakymai į visus klausimus slypi mūsų viduje. Svarbiausia – pasistengti juos išgirsti.

https://vmarkus.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau