Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Sausio » 3

Drabužiai atspindi žmogaus požiūrį į save

Be abejonės visi girdėjome posakį, kad žmogų sutinka pagal drabužį, o palydi pagal protą. Drabužiai nėra vien tik ypatingu būdu susiūti audinio gabalėliai. Jie atspindi mūsų vietą visuomenėje. Drabužiai – tai išorinis įvaizdis, gaubtas, papildantis, sustiprinantis ar susilpninantis mūsų vidinį turinį, kuris paprastai vadinamas individualumu, mūsų tikruoju Aš.

Pagal drabužius mus sutinka ne tik kiti. Apranga yra pirmiausia mūsų požiūrio į save rodiklis! Kaip ir senovėje žmonės aukodavo dievams, išreikšdami jiems pagarbą, prašydami išpildyti kokį nors troškimą, lygiai taip pat rengdamasis žmogus parodo pagarbą ar nepagarbą savo kūnui, per sukurtą išorinį vaizdą sustiprina. vidinį Aš arba apleidžia jį, ignoruoja, paniekina.

Jūsų suknelė ar kostiumas yra duoklė jūsų kūnui, jūsų unikaliai asmenybei. Jei tikrai gerbsite save, pajusite savo išskirtinumą ir išreikšite jį veiksmais, nevilkėsite nepatogių, netinkančių drabužių – senų, susilamdžiusių, neišvaizdžių, pernelyg pigių ar nekokybiškų, ar net gaminamų milijoniniais tiražais, per daug populiarių ir madingų, kurie suniveliuotų jus su minia.

Apranga yra savigarbos rodiklis

Jei gerbiate save, esate unikalūs, tai kruopščiai parinktais drabužiais rodote pagarbą savo kūnui, atiduodate jam duoklę ir net per aprangos formos ir spalvų žaismą išreiškiate savo pasaulėžiūrą, vidines būsenas .

Mūsų drabužiai – tai mūsų sielos siunčiamos žinios išoriniam pasauliui, mūsų subtilaus, nenusakomo individualumo išraiška per išorines formas ir spalvas. Be to, mes savo drabužiais kuriame ir palaikome savo nuotaiką ir net darome įtaką kitų nuotaikai!

Apskritai tie, kurie mano, kad svarbu tik vidinis, dvasinis pasaulis, daro klaidą rengdamiesi bet kaip ir pamiršdami, kad drabužiais kuriamas, formuojamas bendras vaizdas, kuris priklauso ne tik nuo vidaus, bet ir nuo išorės. ne tik iš vidaus, Tada jų įvaizdis netenka prasmės, vidinio orumo, nes vidinis grožis visada reiškiasi išorine forma, o išorinės formos grožis veikia vidinę būseną.

Atsainiai, netvarkingai, nerūpestingai apsirengusių galima sutikti įvairių profesijų žmonių. Kai kurie net jaučiasi dėl to šaunuoliais, kad nekreipia dėmesio į savo išvaizdą. Iš tikrųjų tai yra žemos savivertės, nuoširdaus susidomėjimo savimi ir meilės sau stokos bei nepakankamos pagarbos kitiems požymiai.

Jūsų drabužis nėra tik audinio gabalas, pridengiantis nuogumą, nes nesate pirmykštis žmogus. Jūsų apranga – tai duoklė jūsų kūnui, jūsų unikaliai asmenybei, tradicijoms, kultūrai, saviraiškos forma, nuotaikos kūrimo priemonė, įtakos būdas, o svarbiausia – požiūrio į save ir aplinkinius rodiklis!

Nuotrauka iš IStockphoto

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau