Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Ligos, Mutacijos » 2023 » Sausio » 3

Faktų tikrintojai supanikavo po to, kai visiškai sužalotas "Buffalo Bills" Damaras Hamlinas nugriuvo suspaudęs krūtinę žaidimo viduryje

Pirmadienio vakarą faktų tikrintojus ir pagrindinę žiniasklaidą apėmė panika po to, kai visiškai apnuodytas NFL žaidėjas Damaras Hamlinas (Damar Hamlin) nugriuvo susiėmęs už krūtinės.

Toliau pateiktoje nerimą keliančioje filmuotoje medžiagoje matyti, kaip Buffalo Bills žaidėjas Hamlinas (Nr. 3) pirmojo rungtynių ketvirčio metu staiga ir netikėtai nukrito atgal.

Infowars.com praneša: Žaidėjai, solidarizuodamiesi su Hamlinu, atsiklaupė aikštėje, kai į įvykio vietą atvyko greitosios pagalbos automobilis.

Bills žaidėjai atrodė sutrikę po netikėto komandos draugo griuvimo.

Bills žaidėjai ir darbuotojai apsupo Hamliną, kai jam buvo daromas dirbtinis kvėpavimas.

Vaizdo įraše matyti, kad "Bengals" sirgaliai taip pat meldžiasi už Hamliną.

Fox 19 sporto žurnalistas Joe Danneman pranešė, kad Hamlinas buvo nuvežtas į
Cincinačio universiteto medicinos centrą su pulsu, tačiau negalėjo pats kvėpuoti, pažymėdamas, kad jam taip pat prireikė automatinio išorinio defibriliatoriaus ir dirbtinio kvėpavimo lauke.

NFL išplatino pareiškimą, kuriame teigiama, kad rungtynės bus atidėtos po to, kai Hamlinas kritinės būklės buvo išvežtas į ligoninę.

"Hamlinui lauke buvo suteikta skubi medicininė pagalba, kurią suteikė komandos ir nepriklausomas medicinos personalas bei vietos paramedikai. Vėliau jis buvo nuvežtas į vietos ligoninę, kur jo būklė yra kritinė", - rašoma pareiškime.

Pirmadienio vakarą atnaujintame pranešime Hamlino atstovas Jordonas Rooney teigė, kad Hamlino "gyvybinės funkcijos normalizavosi ir jie jį paguldė miegoti, kad į gerklę būtų įkištas kvėpavimo vamzdelis", ir pridūrė: "Šiuo metu atliekami tyrimai".

Vienas gydytojas socialiniame tinkle "Twitter" be jokių įrodymų teigė, kad Hamlino griuvimas galėjo įvykti dėl commotio cordis, kuris pasireiškia sportininkams, patyrusiems staigius smūgius į krūtinę.

Iš pradžių sutikęs, kad Hamlinas galėjo patirti commotio cordis, žinomas kardiologas daktaras Peteris McCulloughas verslininkui Steve'ui Kirschui sakė, kad dabar jam susidarė įspūdis, jog žaidėjas patyrė širdies smūgį, o jei buvo skiepytas, reikėtų atsižvelgti į vakcinos sukeltą miokarditą.

Dr. Peteris McCulloughas ką tik man parašė (19:54 val.):

"Aš stebėjau žaidimą gyvai ir kaip sirgalius, ir kaip kardiologas, ir mačiau buką kaklo ir krūtinės ląstos traumą, trumpą atsigavimą po smūgio ir klasikinį širdies sustojimą.  Bendravau su vienu iš labiausiai patyrusių trenerių pasaulyje ir mes sutarėme, kad tai buvo širdies sustojimas esant dideliam adrenalino antplūdžiui.  Jei Damaras Hamlinas iš tiesų vartojo vieną iš COVID-19 vakcinų, tuomet diferencinėje diagnozėje reikia atsižvelgti į subklinikinį vakcinos sukeltą miokarditą.   Mums buvo pasakyta, kad jis buvo sėkmingai defibriliuotas lauke, intubuotas ir spontaniškai nekvėpuoja, o tai atitinka anoksinę encefalopatiją.  Tauta meldžiasi už jo visišką pasveikimą."

Daugelis socialiniuose tinkluose atkreipė dėmesį į tai, kad staigus Hamlino griuvimas atrodė panašus į kitų sportininkų pastaruoju metu patiriamus alpimus, kurie, atrodo, padažnėjo po "Covid" injekcijos įdiegimo.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau