Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 4

Pasaulio ekonomikos forumas skelbia, kad pedofilai ‘išgelbės žmoniją’

Prieštaringai vertinama iniciatyva, kurią valdžios koridoriuose propaguoja Klauso Švabo Pasaulio ekonomikos forumas Davose, sukels šeimų ir visų, kuriems rūpi vaikai, įtūžį.

Pasaulio ekonomikos forumas ragina dekriminalizuoti lytinius santykius su vaikais, teigdamas, kad įstatymai, draudžiantys "meilę dėl amžiaus skirtumo", dažniau vadinamą pedofilija, "pažeidžia žmogaus teises".

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Pasak Klauso Švabo (Klaus Schwab), kurio vadovaujamas Pasaulio ekonomikos forumas pareiškė, kad pedofilų gamta ne veltui sukuria vis daugiau ir daugiau, o ne kaip rykštę, o kaip "gamtos dovaną" žmonijai.

Davose vykusiame WEF pristatytame moksliniame straipsnyje teigiama, kad pedofilijos reiškinys yra gamtos bandymas išvalyti žemę ir "išgelbėti žmoniją" nuo jos pačios. Moksliniais duomenimis, nepilnamečiai patrauklūs žmonės kur kas rečiau susilaukia daug palikuonių, o vadinamieji nepilnamečiai, su kuriais jie palaiko vadinamuosius "santykius", statistiškai rečiau patys tampa gausių šeimų galva.

Tai patinka WEF ir jų vizijai sunaikinti šeimos vienetą ir ištuštinti žemę.

WEF, kuris įsakė pagrindinei žiniasklaidai pradėti skleisti šį pasakojimą, nori įvesti tarptautinę politiką, kuri reikalautų, kad dauguma šalių dekriminalizuotų arba bent jau sušvelnintų įstatymus, draudžiančius pedofiliją.

Laikraštis "The New York Times", kuris visada yra globalistų darbotvarkės priešakyje, paskelbė straipsnį, kuriame teigiama, kad pedofilija nėra nusikaltimas.

Pasak Times, pedofilams turi būti taikoma pilietinių teisių apsauga. "Be teisinės apsaugos pedofilas negali rizikuoti kreiptis dėl gydymo ar atskleisti savo statuso kam nors, kad gautų paramą".

WEF, WEF DAVOS, pedofilai

Neapsikentusi CNN kontratakavo straipsniu, skelbiančiu, kad pedofilai nėra "monstrai" ar "socialiniai nukrypėliai, gyvenantys šešėlyje". Pasak CNN, visuomenei pats laikas atnaujinti pedofilų įvaizdį.

Po šio straipsnio CNN paskelbė dar aiškesnį raginimą užjausti. Užuot laikę pedofilus žemiausiais iš žemiausių, turėtume jiems padėti ir stengtis juos suprasti, teigia CNN, nes, anot jų, "žmogus negali pasirinkti nebūti pedofilu".

Psichologas Jesse Beringas (Jesse Bering), knygos "Perv: The Sexual Deviant in All of Us", taip pat ragina skaitytojus užjausti pedofilus, rašydamas, kad pedofilija sergantys žmonės "negyvena savo gyvenimo spintoje; jie amžinai užsisklendę panikos kambaryje".

Salon taip pat įsitraukė į šią akciją, ragindamas susitikti su pedofilais, kurie nori gero.

O BBC, kuri dešimtmečius dangstė garsiausią Didžiosios Britanijos pedofilą Jimmy Savile'ą (Jimmy Savile), taip pat nori, kad apie naująją pedofilų kartą galvotume teigiamai.

Nesupraskite klaidingai, pedofiliją bandoma pristatyti kaip "nekenksmingą".

Kas vyksta? Žiniasklaida mums pateikia klasikinį "Overtono lango" atvejį. Pasak politologo Džozefo Overtono (Joseph Overton), egzistuoja langas, kurio ribose yra idėjos, visuomenės laikomos "priimtinomis", todėl toleruojamos net tų, kurie joms nepritaria. Idėjos, esančios už šio lango ribų, laikomos "ekstremistinėmis" ir nepriimtinos viešose diskusijose.

WEF, WEF DAVOS, pedofilai

Remiantis šia Overtono lango idėja, imta teoriškai aiškinti, kaip šiuo metu radikali idėja gali sėkmingai tapti priimtina visuomenei ar net tapti populiaria politika. Tai yra suvokimo skalė, pagal kurią nuo idėjos laikymo neįsivaizduojama iki jos laikymo radikalia, vėliau priimtina, tada populiaria ir, pasiekus šį tašką, paverčiama politikos praktika.

Pasak Davose susirinkusio pasaulio elito, atėjo laikas didžiajai visuomenei pasivyti juos ir sušvelninti pasenusį socialinį tabu prieš pedofiliją. O koks gali būti geresnis būdas pakeisti visuomenės moralę nei vaikų smegenų plovimas?

Kaip tik šią savaitę Klausas Švabas (Klaus Schwab) buvo pagautas besigiriantis, kaip Pasaulio ekonomikos forumas visiškai įsiskverbė į daugelio šalių švietimo sistemas. Pasak Švabo, jei vaikai pakankamai anksti susiduria su WEF ideologija, jie gali būti visiškai indoktrinuoti.

Jie įsiskverbė į mokyklas, kurdami kursą tiesiai į mūsų vaikus. Ir mes jau žinome, kad jie įsiskverbė į kabinetus.

Viso pasaulio vyriausybės, kontroliuojamos Pasaulio ekonomikos forumo, kariauja prieš mūsų vaikus. Klauso Švabo jaunieji pasaulio lyderiai sistemingai bando normalizuoti pedofiliją ir dekriminalizuoti lytinius santykius su vaikais visame pasaulyje.

Šią savaitę Jacindos Ardern (Jacinda Ardern’) vadovaujamoje kraštutinių kairiųjų Naujojoje Zelandijoje teisėjas paskelbė, kad dvylikamečiai vaikai gali duoti sutikimą lytiniams santykiams su suaugusiaisiais. Jūs mane teisingai išgirdote. Šioje byloje dalyvavo 45 metų vyras, kurio gynyba buvo grindžiama teiginiu, kad jo 12 metų auka "to norėjo". Pasak vidutinio amžiaus vyro, 12 metų mergaitė darė jam spaudimą dėl sekso.

"Žinau, kad ji buvo vaikas, bet tai, kaip ji priėjo prie manęs, priminė brandžią moterį. Aš jai atsisakiau, bet ji vis grįždavo prie manęs. Ji tikrai to norėjo", - apie vaiką, kuriam tuo metu buvo 12 metų, pasakojo 45 metų vyras.

Paskutinėmis teismo proceso dienomis teisėjas Earwakeris (Earwaker) sprendė jaunesnio nei 16 metų asmens sutikimo klausimą, teigiama "New Zealand Herald" pranešime:

"Teisiškai jaunesnis nei 16 metų asmuo negali duoti sutikimo dėl kaltinimų nepadoriais veiksmais, todėl jums, kaip prisiekusiesiems, tereikia nuspręsti, ar buvo atlikti nepadorūs veiksmai, - sakė jis.

Tuomet atėjo svarbiausias momentas. Teisėjas prisiekusiesiems pasakė:

"Tačiau kalbant apie lytinius santykius, jaunesnis nei 16 metų asmuo gali duoti sutikimą. Turite apsvarstyti, ar sutikimas buvo duotas, ar ne, remdamiesi turimais įrodymais."

Sveiki atvykę į Klauso Švabo Naująją Zelandiją.

Bet palaukite, kol išgirsite, kas vyksta Prancūzijoje.

Emmanuelis Macronas (Emmanuel Macron) buvo perrinktas prezidentu anksčiau per rinkimus, kurie plačiai vertinami kaip įtartini. Tikriausiai nenuostabu, kad jis taip pat yra vienas iš Klauso Schwabo jaunųjų pasaulio lyderių, o Prancūzija taip pat normalizuoja pedofiliją.

Prezidento E. Macrono vyriausybė 2018 m. balsavo prieš tai, kad Prancūzijoje būtų nustatytas sutikimo amžius, ir tapo viena iš pirmųjų valstybių, pasidavusių tarptautinio sąmokslo, pasiryžusio visame pasaulyje dekriminalizuoti lytinius santykius su vaikais, spaudimui.

Tai reiškia, kad Prancūzijos federaliniuose įstatymuose nėra įteisintas sutikimo amžius, o suaugusieji, turintys lytinių santykių su bet kokio amžiaus vaikais, nebus traukiami baudžiamojon atsakomybėn už išžaginimą, jei nukentėjęs vaikas negalės įrodyti "smurto, grasinimo, prievartos ar netikėtumo".

Rugpjūčio 3 d. Prancūzijos parlamentas pasirašė kovos su seksualiniu ir lyčių smurtu įstatymo projektą, žinomą kaip Šiaipos (Schiappa) įstatymas, kuris sukėlė pasipiktinimą Prancūzijoje, nes tėvai ir vaikų teisių grupės apkaltino E. Macrono vyriausybę išdavus tautos vaikus.

Pasak vaikų teisių apsaugos pareigūnų, dėl to, kad Prancūzijoje nėra nustatyto sutikimo amžiaus, milijonams vaikų kyla rimtas seksualinės prievartos pavojus.

Jei kas nors ir yra, tai yra per menkas pasakymas. Tačiau ar jie turėtų stebėtis? Kaip ir Jacinda Ardern iš Naujosios Zelandijos, E. Macronas yra vienas iš Klauso Schwabo jaunųjų pasaulio lyderių. Jie visi yra velniškai pasiryžę kariauti prieš mūsų vaikus.

Žinoma, didžioji žiniasklaida prisideda prie to, kad tyli. Į ją taip pat įsiskverbė Pasaulio ekonomikos forumas, ir ji stengsis jus atšaukti, jei išdrįsite garsiai prabilti kuriuo nors iš šių klausimų. Pasak 2020 m. pagrindinės žiniasklaidos, nutukimas yra sveikas. Eksperimentinės vakcinos nesukelia žmonių alpimo ir mirties. O abortai yra meilė.

Apie šiuos laikus mus perspėjo Džordžas Orvelas (George Orwell). Jis sakė, kad elitas bandys mus įtikinti, jog du ir du lygu penki. Kad karas yra taika.

Dabar jie bando mus įtikinti, kad vaikų prievartavimas yra būdas padaryti pasaulį geresnį.

Net Orvelas nemanė, kad jie nueis taip toli.

Tačiau jei pastaruoju metu atkreipėte dėmesį į absurdišką WEF politiką, nenustebsite. Visos WEF politikos kryptys turi vieną bendrą bruožą: jos mus dehumanizuoja, žemina ir tyčiojasi iš mūsų. Jos skirtos atimti visus gyvenimo džiaugsmus ir sukelti didžiausią skausmą.

Dar yra depopuliacijos siekis, kuris ilgą laiką buvo sąmokslo teorija, bet dabar yra visiškai atviras. Jie net nebando apsimesti, kad nenori išnaikinti daugumos mūsų.

Pasak šių dviejų WEF galvažudžių, visos religinės grupės priešinasi Pasaulio ekonomikos forumui, nes religijos nori "daugiau sielų", o WEF "nori mažiau".

Kuriuo momentu mes sustojame ir sakome "gana"? Kiek kartų Pasaulio ekonomikos forumas turi paskelbti apie savo grėsmingus ketinimus, kad pasaulis sustotų ir įsiklausytų?

Klauso Švabo dešinioji ranka Juvalas Nojus Hararis (Yuval Noah Harari), kuris jau seniai garsiai sako tyliąją dalį, paskelbė, kad Dievas yra miręs, o "Jėzus yra netikra naujiena".

Pasak Harari, šiuolaikiniame pasaulyje nėra vietos tradicinėms krikščioniškoms vertybėms. Pasauliui laikas pripažinti Pasaulio ekonomikos forumo dieviškumą ir atsisakyti senamadiškų socialinių tabu.

Atrodo, kad nurodinėjimas į elito nedorybes niekada nepadarys jokios įtakos ir niekada jų nepaveiks. Kodėl? Todėl, kad jie neturi gėdos. Jie neturi gėdos, nes neturi moralinio kompaso. Jie neturi moralinio kompaso, nes tiki, kad Dievas miręs, ir gyvena pagal taisyklę "daryk, ką nori". Šis priesakas persmelkia kiekvieną jų ideologijos skaidulą - nuo rinkimų iki atvirų sienų, klimato kaitos, abortų, pedofilijos ir kitų dalykų.

Žinau, kad kartais gali jaustis tamsus ir vienišas, bet masės prabunda ir elitui nepavyks perimti valdžios taip lengvai, kaip jie tikėjosi.

Net avys pamažu atveria akis, o tai reiškia, kad žmonijai yra vilties, jei ir toliau šviesti mases. Prašome pamėgti šį vaizdo įrašą ir užsiprenumeruoti šį kanalą, kad galėtume ir toliau plačiai skleisti informaciją ir atskleisti globalistinio elito darbotvarkę.

Mes esame kartu, ir svarbiausia, kad mūsų nesustabdytų netvarkinga politika ir išsiblaškymas, kuris žmones nuteiktų vienus prieš kitus.

Bendras priešas yra tas, kuris bando jus kontroliuoti, apnuodyti ir sugadinti jūsų vaikus, o ne jūsų artimas. Jei išliksime stiprūs ir vieningi, šią kovą laimėsime.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau