Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 18

Olandijos ūkininkai apstulbino pasaulio elitą, rinkimuose nugalėję WEF

Olandijos ūkininkai apstulbino pasaulio elitą, rinkimuose nugalėję WEF

Trečiadienį vykusiuose lemtinguose Nyderlandų Senato rinkimuose, kurie sukels atgarsį visame pasaulyje, nauja Nyderlandų ūkininkų partija sužlugdė Klauso Schwabo (Klaus Schwab) ir ministro pirmininko Marko Rutte aplinkosaugos planus.

Ūkininkų ir piliečių judėjimas (BoerBurgerBeweging, arba BBB) pakilo ant neseniai vykusių protestų prieš WEF pasiūlymus priverstinai uždaryti ūkius, konfiskuoti žemės ūkio paskirties žemę ir sumažinti gyvulių skaičių siekiant "kovoti su klimato kaita" bangos.

Nyderlandus kelis mėnesius drebino protestai, per kuriuos ūkininkai traktoriais blokavo WEF įsiterpusius vyriausybinius pastatus ir sulaukė tarptautinių veikėjų, įskaitant buvusį JAV prezidentą Donaldą Trumpą (Donald Trump), paramos. 

Dabar Nyderlandų žmonės prabilo ir atmetė grėsmingą Klauso Schwabo planą konfiskuoti paprastų žmonių turtą.

Suskaičiavus daugumą balsų, BBB turėtų laimėti 15 vietų Senate, surinkusi beveik 20 proc. balsų.

"Tai nėra normalu, bet iš tikrųjų taip ir yra! Balsavo visi normalūs piliečiai", - sakė BBB lyderė Caroline van der Plas.

Regioniniai rinkimai lemia naujojo Nyderlandų senato, kuris bus suformuotas gegužės mėnesį, sudėtį, o tai reiškia, kad ūkininkai galės blokuoti prieš ūkininkus nukreiptus teisės aktus, kuriuos pasiūlė Klauso Švabo (Klaus Schwab) marionetinė vyriausybė kaip dalį grėsmingo globalistų sąmokslo atimti iš žmonių nuosavybę ir pragyvenimo šaltinį.

Sukrėsta savo sėkmės masto, M. van der Plas šalininkams sakė, kad rinkėjai paprastai lieka namuose, jei praranda tikėjimą politika: "Tačiau šiandien žmonės parodė, kad nebegali likti namuose. Mes daugiau nebebūsime ignoruojami".

Komentatorius Benas Koatesas (Ben Coates) šį rezultatą apibūdino kaip "žemės drebėjimą Nyderlandų politikoje".

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 20:17 Kaip laikyti bulves?
Atminkite, kad daržovės nemėgsta šalčio ir šalnų, todėl saugiai uždenkite jas maišais ir apšildykite rūsį iki pavasario.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 19:47 Kenijos prezidentas Williamas Ruto paragino savo rinkėjus atsisakyti JAV dolerius
Kenijos prezidentas Viljamas Ruto (William Ruto) paragino savo rinkėjus, kurie "kaupia" JAV dolerius, jų atsikratyti, nes vyriausybė planuoja degalus importuoti Kenijos šilingais.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau