Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Sausio » 5

Šveicarijoje pacientams bus perpilamas saugus neskiepyto grynakraujo kraujas

Šveicarijoje įkurta organizacija "Saugi kraujo donorystė", kurios tikslas - teikti žmonėms visame pasaulyje saugų kraujo perpylimą tik iš tų žmonių, kurie liko nepaskiepyti nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19).

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Organizaciją 2022 m. pabaigoje įkūrė šveicarų natūropatas George'as Della Pietra (George Della Pietra). Kaip rašoma grupės interneto svetainėje, jos tikslas - suteikti žmonėms visame pasaulyje galimybę gauti gyvybę gelbstinčių kraujo perpylimų, atsisakant nuo COVID-19 sukurtų vakcinų.

"Nesvarbu, ar tai būtų skubus atvejis, ar planinė operacija, ar dėl to, kad jums reikia reguliariai perpilti kraują dėl kitų medicininių priežasčių. Būtent čia kaip tarpininkas atsiranda "Saugi kraujo donorystė", - rašoma organizacijos interneto svetainėje paskelbtame pareiškime.

Grupė iš esmės veiks kaip tarpininkas, sujungsiantis žmones visame pasaulyje su medicinos partneriais, kurie yra pasirengę priimti kraujo donorystę ir atlikti kraujo perpylimus žmonėms, turintiems sveikatos poreikių, tačiau nesiryžtantiems vykti į ligonines, kur beveik neabejotinai gaus paskiepytų asmenų kraujo.

Della Pietra įkūrė savo organizaciją dėl to, kad išleidus mRNA COVID-19 vakcinas visame pasaulyje kilo ginčų dėl kraujo gydymo ir perpylimo. Tiksliau, žmonės, kurie skeptiškai vertina naudą, gaunamą vartojant eksperimentines vakcinas, ir nenori, kad jų organizmas būtų užterštas nesaugiais produktais.

2022 m. gruodį Naujosios Zelandijos vyriausybė iš tėvų atėmė mažiau nei vienerių metų kūdikį, nes šie atsisakė leisti naudoti COVID-19 vakcinomis užterštą kraują per gyvybę gelbstinčią operaciją, kurios metu buvo šalinamas kūdikio širdies defektas.

Pagrindinės medicinos įstaigos, atsisakančios neskiepytiems asmenims perpilti švarų kraują

Della Pietra susisiekė su šimtais klinikų visoje Europoje, tačiau visos jos vis dar neleidžia žmonėms pasinaudoti "žmogaus teise laisvai pasirinkti kraują". Be to, dešimtys klinikų, su kuriomis jis susisiekė, atsisakė tapti naujosios organizacijos partnerėmis. Kai kurios iš šių klinikų yra palankiai nusiteikusios, tačiau teigė nenorinčios, kad apie jas būtų kalbama, nes baiminasi keršto iš pagrindinės medicinos bendruomenės.

Įkūrėjas taip pat pažymėjo, kad pagrindinis jo tikslas yra ne vykdyti "Saugios kraujo donorystės" veiklą kaip kraujo bankui, pažymėdamas, kad "šiuo metu tai neįmanoma" dėl teisinių problemų, bet veikti kaip greito nukreipimo tarnyba, "suderinanti kraujo donorus ir recipientus", kurie vėliau siunčiami į medicinos partnerių kliniką, kur bus atliekamas saugus, neskiepytas kraujo perpylimas.

Mainais už šią paslaugą nariai taip pat raginami "tapti kraujo donorais" kitiems žmonėms, ieškantiems neskiepyto kraujo perpylimo.

Kol kas dar nėra nė vieno kraujo banko, kuriame būtų galima gauti kraujo be mRNA, tačiau "Saugaus kraujo donorystė" pareiškė, kad "nepasiduosime, kol galėsime pasiūlyti pasaulinį tokių klinikų tinklą".

Della Pietra savo organizacijos interneto svetainėje pažymėjo, kad kai tik "Saugaus kraujo donorystė" turės pakankamai medicinos partnerių, galinčių patenkinti sudėtingus jos narių, kurie nenori skiepytų kraujo, poreikius, taip pat priimti prašymus, priimti kraujo donorystę ir atlikti kraujo perpylimus, organizacija nedelsdama imsis darbo.

"Kraujo perpylimai atliekami naudojant kraujo konservus, kurie po kraujo davimo pereina sudėtingą procesą, kurio metu jie iš esmės išvalomi nuo svetimkūnių", - rašoma "Saugios kraujo donorystės" interneto svetainėje. "Atsiradus visiškai naujoms mRNA vakcinoms... čia susiduriame su visiškai naujais iššūkiais, nes ne tik vadinamieji spygliuotieji baltymai yra neutralizuojami tik nežinia kokiu mastu."

Žmonės iš mažiausiai 16 šalių, įskaitant JAV, Kanadą, Australiją ir keletą kitų Vakarų Europos, Azijos ir Afrikos valstybių, jau užsiregistravo arba duoti neskiepytą kraują, arba gauti kraujo perpylimą iš neskiepytų asmenų.

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą, kuriame Jasonas Liosatosas kalbasi su George'u Della Pietra apie saugią kraujo donorystę.

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1
Sąmokslo teorijos tampa realybė... kitas klausymas... galimas geras dabar verslas.... grynas kraujas... manau greitu laiku... bus svarbi ir neskiepyto vyro sperma... neskiepytai moteriai. Jeigu norės turėti sveiką vaikutį...
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
31.01.2023 laikas 20:16 Kodėl esu toks vargšas, jei esu toks protingas?

Kai užslėptas pripažinimo troškimas, visų pirma slepiamas nuo savęs, yra svarbesnis už naudingumo idėją - tai neuždirba pinigų.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 22:33 Billas Gatesas investavo į dirbtinius kiaušinius prieš paslaptingą kiaušinių trūkumą ir kainų kilimą

Globalistas milijardierius Billas Gatesas, kuriam būdinga neįtikėtinai įžvalgios investicijos prieš pat pasaulį ištikusią nelaimę, investavo į dirbtinius kiaušinius prieš kiaušinių kainų šuolį.

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 20:51 Neatidėliotina pankreatito priežiūra namuose
Kasą galima gydyti liaudiškomis priemonėmis, pavyzdžiui, gerai žinomais krapais arba jų sėklomis. Vieną arbatinį šaukštelį susmulkintos žaliavos (krapų arba jų sėklų) užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite vieną valandą, perkoškite. Išgerk...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

31.01.2023 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai "Svečiai buvo nustebę, kad jį taip lengva pagaminti": švelnus varškės pyragas arbatai (skanesnis už bet kokį tortą)
Skanus, kvapnus ir toks švelnus, kad tirpsta burnoje! Varškės pyragas gaminamas paprastai, greitai ir iš dažniausiai naudojamų ingredientų. Jis toks pat skanus kaip ir pyragas!

Skaityti daugiau

31.01.2023 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai "Iš stiklinės kefyro pagaminau kalną skanėstų": pusryčiai visai šeimai (be miltų ir paruošti per 5 minutes)
Paimkite paprasčiausius produktus ir tiesiogine prasme per 5 minutes pagaminkite skanius pusryčius! Šiuos skanius pusryčius su kefyru galite pasigaminti be jokių miltų ar vargo. Išbandykite - jums patiks. Dalinuosi šiuo receptu su...

Skaityti daugiau

30.01.2023 laikas 23:37 Receptai | Patiekalai «Toks švelnus, kad norisi jį gaminti vėl ir vėl»: kvapnus arbatos pyragas (lengva pagaminti, lengva įsiminti)

Ir vėl aromatas pasklido po visus namus! Šiandien "skubėdama" gaminu subtilų keksiuką arbatai. Tai visai nesudėtinga pagaminti, o skonis neįtikėtinas! Šis receptas yra vienas iš mano mėgstamiausių.

...

Skaityti daugiau