Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2024 » Kovo » 3

Ekspertas atskleidė, kad COVID-19 vakcinos gali pernešti toksines daleles neskiepytiems žmonėms

COVID-19 vakcinos gali pernešti toksines daleles neskiepytiems žmonėms

Vienas iš pirmųjų nuogąstavimų dėl COVID-19 vakcinų buvo toksinių dalelių pasklidimo galimybė, kurią valdžios institucijos greitai atmetė ir teigė, kad tai neįmanoma, atsižvelgiant į tai, kaip veikia mRNA skiepai. Nors šį susirūpinimą dabar užgožė daugybė kitų neigiamų šių skiepų poveikių, dabar paaiškėjo, kad vakcinos gali išplisti, todėl kyla pavojus žmonėms, esantiems šalia neseniai paskiepytų asmenų.

Neseniai Fynikse vykusioje konferencijoje teigė vienas iš "Front Line COVID-19 Critical Care" (FLCCC) aljanso įkūrėjų daktaras Pierre'as Kory, kuris gydė daugiau nei 1000 pacientų, patiriančių simptomus po skiepijimo ir ilgai sirgusių COVID: "Deja, išskyrimas yra realus. FDA tai žino."

Kalbant apie vakcinų išskyrimo sąvoką, įprastas jos supratimas apima bakterijų, virusų ir kitų komponentų išsiskyrimą iš gyvų vakcinų. Kadangi mRNA ir adenovirusinės vakcinos nelaikomos gyvomis vakcinomis, techniškai teisinga, kad dėl to jos negali išsiskirti, ką internete greitai atkreipė dėmesį faktų tikrintojai.

Tačiau šios vakcinos veikia panašiai kaip genų terapijos produktai, kurie, kaip pripažįsta ir pati FDA, gali išsiskirti.

Tiesą sakant, "Epoch Times" Marina Zhang  nurodo, kad 2015 m. dokumente, kuriame analizuojami išskyrimo tyrimai, FDA apibrėžė išskyrimą kaip "[virusinių ar bakterinių genų terapijos produktų] išsiskyrimą ... iš paciento vienu ar visais šiais būdais: išskyromis (išmatomis), sekretu (šlapimu, seilėmis, nosiaryklės skysčiais ir t. t.) arba per odą (pūliniais, opomis, žaizdomis)".

Todėl pagal FDA genų terapijos produktų apibrėžtį, pagal kurią genų terapijos produktai - tai produktai, kurie "savo poveikį daro transkribuodami ir (arba) transliuodami perduotą genetinę medžiagą", mRNA ir adenoviruso COVID-19 švirkštai priklauso šiai kategorijai, nes jie veikia skatindami organizmą versti mRNA genetinę informaciją į smailiuosius baltymus.

Kitų genų terapijos produktų, pavyzdžiui, hemofilijos gydymo preparato Roctavian ir akių gydymo preparato Luxturna, poveikis pasireiškė išskyrimu.

Dr. Kory teigimu, tiek adenoviruso, tiek mRNA COVID-19 vakcinos gali sukelti paskiepytų asmenų išskyrimą spyglių baltymų ir kitų vakcinos komponentų. Kai kurie tyrimai rodo, kad skiepų dygliuotieji baltymai skiepytų asmenų kraujyje išlieka ilgiau nei šešis mėnesius, o tai reiškia, kad dygliuotieji baltymai gali išlikti. Mokslininkai taip pat nustatė, kad COVID-19 mRNA yra motinų, kurioms buvo suleista ši vakcina, motinos piene, todėl jų kūdikiai gali būti veikiami vakcinos.

Be to, daktaras Kory nurodė "Pfizer" dokumentus, kuriuose tyrėjams, dirbantiems su vakcinos tyrimais, nurodyta pranešti apie bet kokį aplinkos poveikį, kuris patiriamas, kai dalyviai veikė aplinkinius žmones, kai jie buvo veikiami skiepu per odos kontaktą ar įkvėpdami.

Juose taip pat pripažįstama antrinio užkrėtimo galimybė, kai asmuo, turėjęs sąlytį su vakcina, užkrečia kitą asmenį, pavyzdžiui, kai moteris, turėjusi sąlytį su tyrimo dalyvio vakcinos skleidžiama medžiaga, užkrečia savo kūdikį maitindama krūtimi.

Pačios "Pfizer" dokumentuose išvardyta šimtai nepageidaujamų reiškinių, susijusių su netiesioginiu poveikiu, pavyzdžiui, poveikis žindymo ir nėštumo metu. Tarp jų buvo nepageidaujamų reiškinių, susijusių su krauju, kepenimis, inkstais ir kvėpavimu.

Daugybė atvejų, kai pacientams pasireiškė simptomai po sąlyčio su neseniai paskiepytais asmenimis

Dr. Kory ir kiti specialistai pranešė apie pacientus, kuriems pasireiškė simptomai, atitinkantys pasiskiepijimą, pavyzdžiui, apie žmones, kuriems simptomai pasireiškia kiekvieną kartą, kai jie patenka į perpildytas patalpas, pavyzdžiui, prekybos centrus ar oro uostus.

Vienas atvejis buvo susijęs su vyru, kuris praeityje po vakcinacijos patyrė šienligės simptomus, o vėliau juos vėl patyrė per kelias valandas po to, kai artimai bendravo su draugu netrukus po to, kai jie buvo paskiepyti. Jo sutuoktinė taip pat pajuto simptomus po lytinio kontakto su juo; pavartojus Ivermektino, simptomai palengvėjo.

Yra daugiau nei 800 klinikinių atvejų, kuriuose aprašytas reikšmingas skiepytų žmonių išskyrimas iš baltymo šukių, taip pat patvirtinamoji mokslinė literatūra ir norminiai dokumentai. Išsamiai susipažinti su turimais įrodymais apie COVID-19 vakcinos išskyrimą galima FLCCC aljanso svetainėje.

Pas geriausias būdas pailsėti nuo viso triukšmo, televizijos, tai tiesiog pasiklausyti gamtos garsų. Ir iš tikro... kažkaip pasijauti geriau.... pabandykite... o jei patiko... prenumeruokite... spauskite patinka... čia ne politika, čia gamta... :)

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
19.09.2018 laikas 08:57 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai epilepsijai gydyti

Epilepsija liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai epilepsijai gydyti, epilepsija, epilepsijos gydymas, receptas epilepsijai, vaistažolės epilepsijai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip ...

Skaityti daugiau

09.11.2017 laikas 10:33 Receptai – Patiekalai Prakaitavimui arbata (čiobrelis, liepžiedžiai, ramunėlė)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: čiobrelis, liepos žiedai, ramunėlės žiedai.

Skaityti daugiau

05.07.2019 laikas 19:24 Receptai – Patiekalai Saldžios duonos riekelės su cukrumi ir cinamonu
Gaminame. Saldžios duonos riekelės su cukrumi ir cinamonu. Iškeptas riekeles dedame į lėkštę. Jas galima patiekti su šviežiomis uogomis, bananais, arba apšlakstytas medumi ar tirpintu šokoladu. Labai paprasta ir skanu!...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau