Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Religija » 2023 » Sausio » 15

Kaip malda keičia kraują?

Malda yra didžiausia galia...

Malda gali pakeisti gyvenimą...

Tai, kad per Dievo giedojimą šventykloje jaučiama ramybė, dvasinis palengvėjimas, jums pasakys daugelis tikinčiųjų. Michailas Lazorikas iš Užgorodo nusprendė moksliškai patvirtinti gydomąjį maldos ir ramybės poveikį žmogaus organizmui. Po to jis užpatentavo savo tyrimų rezultatus.

Michailas Lazorikas yra medicinos mokslų kandidatas, Užgorodo nacionalinio universiteto fakultetų terapijos katedros docentas, Ukrainos garbės išradėjas, homeopatas ir patentuotas mokslininkas. Jis užpatentavo 166 išradimus, kai kuriuos iš jų kūrė kartu su savo mokiniais, kurie buvo daugelio iš jų bendraautoriai.

gydytojai, tyrimai, malda, sveikata, gydymas

Mintis ištirti maldos poveikį kraujui Michailui Ivanovičiui kilo prieš 15 metų, nes jis taip pat yra tikintis ir lanko bažnyčią.

Jis jau buvo atlikęs gydomųjų vonių poveikio kraujui tyrimus. Taigi jis susidomėjo: ar maldos metu keičiasi kraujo struktūra? Kartu su mokiniais ėmiausi darbo. Nusprendžiau nedalyvauti dvasininkams, kad jie nebūtų klausinėjami apie terapinę maldos vertę.

Penkiolika vyrų ir moterų sutiko dalyvauti eksperimente su sąlyga, kad jų vardai nebus atskleisti. Jie buvo teisininkai, gydytojai ir žmonės be jokio išsilavinimo. Pacientai sirgo ateroskleroze, hepatitu B, širdies ir kitomis ligomis.

Reikėtų pažymėti, kad tyrimas nebuvo atliktas vienu metu su visa grupe, nes vieno asmens kraujo tyrimas užima daug laiko.

Prieš eksperimentą mokslininkai paėmė kapiliarinį ir veninį kraują ir jį ištyrė. Tada pacientas (arba jo pažįstamas asmuo) 15-20 minučių skaitė maldas mintyse arba iš maldaknygės. Tai buvo "Tėve mūsų", "Tikiu", "Dangaus Karalius", 50-oji psalmė, "Šventiesiems", "Dangaus globėjams".

Po to jis vėl buvo tiriamas veninio ir kapiliarinio kraujo mėginiais.

- Pirmojo paciento rezultatai buvo labai netikėti! - sako Michailas Lazorikas. - Vyras vos išgyveno avariją, per kurią žuvo jo brolis. Jis sirgo osteomielitu (pėdų kaulų supūliavimu). Palyginus kraujo rodiklius prieš maldą ir po jos, paaiškėjo, kad vienas iš fagocitozės rodiklių buvo šešis (!) kartus mažesnis nei prieš eksperimentą!

Kitiems vyrams jis buvo tris kartus mažesnis, moterims - mažiau, nes jos yra emocionalesnės.

Palyginus tyrimo rezultatus paaiškėjo, kad malda turi... stiprų poveikį. Mes tai aiškiname tuo, kad uždegiminio proceso metu vystosi agresija prieš patogeną, o malda turi raminamąjį poveikį.

Savo tyrimais patvirtinome, kad malda nėra opiumas žmonėms. Jį skaitant garso vibracijos veikia žmogaus kūną ir sukelia kraujo parametrų pokyčius. Nes maldos metu įjungiame protą, akis, klausą ir kalbą.

Kuo naudingas "Schumano rezonansas"?

Padidinti paveikslą - Schumano rezonansas

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau