Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Civilizacijos Paslaptys » 2023 » Sausio » 16

Radiniai liudija, kad praeityje egzistavo aukštųjų technologijų civilizacija

Senovės žmonių palikti aukštųjų technologijų įrangos naudojimo pėdsakai dar kartą įrodo, kad apie savo praeitį žinome nedaug.

Daugelyje planetos vietų randama keistų senovinių žvaigždės pavidalo skylių. Jų forma tokia tobula, kad neleidžia abejoti, jog jos padarytos kokiu nors įrankiu, panašiu į šiuolaikinį grąžtą.

Net ir dabar neturime tiek daug įrankių, galinčių padaryti idealios formos įdubą kietoje uolienoje. Šioms skylėms tūkstančiai metų. Daug tokių tiksliai iškaltų įdubų rasta Egipte, Peru ir kitose piramidžių bei megalitinių statinių vietose.

Karnake, kuris yra didžiulis šventyklų kompleksas netoli Luksoro, Egip
Karnake, kuris yra didžiulis šventyklų kompleksas netoli Luksoro, Egipte, daug senovinių šerdinių gręžinių pavyzdžių, o vienos jų skersmuo didesnis už žmogaus ranką. Kaip matote nuotraukoje, paties grąžto sienelė buvo plonesnė nei XXI a. pavyzdžių, ir net jį matę inžinieriai ir kasybos ekspertai negali paaiškinti, iš kokios medžiagos grąžtas galėjo būti pagamintas, kad išlaikytų savo formą ir stabilumą būdamas toks plonas.

Tačiau joks senovinis įrankis, joks rankų darbo meistras nesugeba padaryti tokios lygios cilindro formos skylės akmens gelmėse. Ypač daug klausimų kelia tobulai lygios įdubos, į kurias net ranka negali įeiti.

Žvaigždės formos skylės, iškaltos akmenyje, aptiktos Norvegijoje

Šią žvaigždės formos skylę (su septyniomis kraštinėmis) rangovai rado 2007 m. lapkričio 30 d., penktadienį, Voldoje (Norvegija).

Pašalinę paviršiaus augmeniją ir birią paviršiaus medžiagą, rangovai pradėjo darbus ant masyvaus kalno. Žvaigždės turi skirtingą spindulių skaičių: pavyzdžiui, yra 7 ir 11 galinių žvaigždžių formos skylių.

Norvegijos 5 kronų monetos skersmuo yra 25 mm.
Matmenys: Norvegijos 5 kronų monetos skersmuo yra 25 mm. Skylė yra maždaug 65-70 mm skersmens.

Būtent atliekant darbus kalno viduje, ši skylė buvo atidengta. Skylė yra savotiška, ji atrodo kaip septynkampė žvaigždė. Ji įsiskverbia į kalną.

Pasak vietos gyventojų; rangovai pasiekė keturis metrus į kalną, teigiama, kad skylė tęsiasi horizontaliai į vidų lygiagrečiai su Voldos fiordu šiaurės / vakarų kryptimi, skylė šiek tiek pasvirusi žemyn.

Skylės skersmuo yra apie 65-70 mm. Šiuo metu niekas nežino, kiek skylė tęsiasi ir kaip ji susiformavo.

Įdomu tai, kad kai kurios žvaigždės formos skylės gilumoje tampa tiesiog cilindro formos. Tarsi jos būtų išgręžtos siekiant ką nors jose sutvirtinti. Kitais atvejais įduba, kuri pradžioje buvo cilindro formos, tam tikrame lygyje, priešingai, įgavo žvaigždės formą.

Radiniai liudija, kad praeityje egzistavo aukštųjų technologijų civili

Tačiau tyrėjai nerado jokių įrankių, kuriais būtų galima padaryti kažką panašaus. Galime tik daryti prielaidą, kad visa praeities aukštųjų technologijų įranga buvo sunaikinta, išvežta arba rasta, bet mes paprasčiausiai nesuprantame, kas tai yra, nes nesuprantame veikimo principo. O senovinius statybos įrankius laikome, pavyzdžiui, muzikiniais ar ritualiniais.

Tuo tarpu garso bangas senovės statybininkai galėjo naudoti akmeniui apdirbti, ir tai dabar plačiai tyrinėjama.

Be to, civilizacijos, galėjusios lengvai apdoroti akmenį, buvo išsidėsčiusios visoje planetoje, o gal tai buvo viena civilizacija? Dabar pažangių senovės statytojų pėdsakų rasta Skandinavijoje, o tai dar kartą patvirtina, kad šiaurėje egzistavo senovinė labai išsivysčiusi civilizacija, galbūt ta pati Hiperborėja.

Keli vietiniai kalviai atskleidė, kad žvaigždės formos skylės senovėje buvo gana paplitusios. Jie teigia, kad Voldoje esanti skylė greičiausiai buvo išgręžta XX a. trečiajame dešimtmetyje. Tačiau daugelis žmonių abejoja šiuo paaiškinimu.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 17:28 Anglijoje per kelias minutes dingo moteris, vedžiojusi šunį parke, be jokių pėdsakų

Anglijos Lankašyro grafystėje toliau ieškoma dingusios 45 metų Nicolė Bulli, kuri per kelias minutes keistai dingo be žinios parke vedžiodama šunį.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 10:28 Tauta Siūlo Nuomonės ir komentarai: Patys „durni“
2021-ieji. Per visus kanalus triūbijama, kad Lietuva pradeda įgyvendinti elektros energijos rinkos liberalizavimą buitiniams vartotojams. Paskutinė iš ES šalių įgyvendina direktyvas. Nors direktyvose apie tokį liberalizavimą, koki...

Skaityti daugiau