Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 18

Klausas Švabas: ‘Aš esu Naujosios pasaulio tvarkos popiežius’

Klausas Švabas (Klaus Schwab) pareiškė, kad jis yra Naujosios pasaulio tvarkos popiežius, ir pažadėjo likti globalistų organizacijos vadovu iki pat mirties.

Pasak WEF informatorių, Klausas Švabas turi "dievo kompleksą" ir dažnai vadina save elito šventuoju vadovu.

Apie tai praneša Breitbart.com: Pranešama, kad keli su Pasaulio ekonomikos forumu susiję asmenys svarsto NVO ateitį po Klauso Švabo mirties, nes šią savaitę Davose vėl prasideda metinė organizacijos konferencija.

Šių metų kovo mėn. pačiam K. Švabui sukaks 85 metai, todėl kai kurie organizacijai artimi asmenys siekia išsiaiškinti, kas pakeis aršų globalistą jo vadovaujamoje organizacijoje.

Tačiau, kitaip nei daugelyje kitų pasaulio organizacijų, WEF įpėdinystės klausimas priklauso tik nuo vadovo, nes grupės įstatuose nurodyta, kad Švabas turi išimtinę prerogatyvą pasirinkti savo įpėdinį.

Remiantis POLITICO pranešimu, įvairūs asmenys, kurie anksčiau dirbo arba šiuo metu dirba Pasaulio ekonomikos forume, nemano, kad Švabas artimiausiu metu pateiks aiškumą šiuo klausimu, o leidinys konkrečiai cituoja kritikus, kurie teigia, kad Švabas valdo grupę kaip karalius ar popiežius ir kad šis įpėdinystės klausimas atitinka tokį vadovavimo stilių.

"[Švabas] turi dievo kompleksą ir mano, kad jis priklauso 0,1 proc. stipriausiųjų", - leidiniui sakė vienas Jungtinėse Valstijose gyvenantis WEF veteranas.

"Tačiau niekas nėra nemirtingas", - tęsė jie. "Beprotiška, kad jie neturi įpėdinystės plano, pagal kurį būtų galima sukurti visuomenės pasitikėjimą".

Kitas darbuotojas užsiminė, kad Švabas gali bandyti kontroliuoti savo įpėdinystės procesą iš, kaip POLITICO vadina, "pomirtinio pasaulio".

"Klausas dešimtmečius kelis kartus per metus keitė savo valią, todėl tiesiog neįmanoma žinoti, ką jis galiausiai nuspręs", - pastebėjo darbuotojas.

"Yra buvusių valstybių vadovų, kurie prieš 20 metų manė, kad pretenduoja į šį postą", - tęsė jie, tačiau, kaip pranešama, pridūrė, kad visiems šiems kandidatams arba nusibodo laukti, kol V. Švabas perduos valdžią, arba jie prarado galingojo WEF vadovo palankumą.

Apskritai leidinys teigia, kad yra didelė tikimybė, jog Švabo šeimos narys galėtų jį pakeisti, vėlgi kaip karalius.

Tarp kitų galimų kandidatų minima Europos Centrinio Banko prezidentė Christine Lagarde - nors, kaip pranešama, jos didėjantis amžius kelia susirūpinimą dėl bet kokio perdavimo - taip pat tikėtinu kandidatu laikomas buvęs Norvegijos finansų ministras Børge Brende, kurį 2017 m. į organizaciją atvedė Švabas.

Philippas Rösleris (Philipp Rösler), buvęs Vokietijos vicekancleris, atstovaujantis libertarinei Laisvųjų demokratų partijai, kuris į organizaciją įstojo 2014 m., matyt, tikėdamasis pakeisti Švabą, taip pat laikomas tikėtinu kandidatu perimti organizaciją.

Iš Vietnamo kilęs, bet vokiečių tėvų įvaikintas 49 metų amžiaus H. Rösleris laikomas palyginti jaunu žmogumi, o jo patirtis einant technologijų ir ekonomikos ministro pareigas Angelos Merkel (Angela Merkel) kabinete gali būti gera gyvenimo aprašymo dalis, jei jis imtųsi šių pareigų.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
1
Svabos tikras svabas .85metu ,Dimensija ,ir greitai progresuojanti ir dar užkrete visus šalia jo esančius .O sako ,kad dimensija neužkrečiama . Meluja mokslininkai .
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau