Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Sausio » 21

8 paprastos tiesos, kurių niekada nesupras moteris

Kartu išsiaiškinkime, ko nežino ir nesupranta moteris, kuri nėra apdovanota "turtinga vidine substancija".

Nei grožis, nei meilė nereikalauja aukų

Dauguma moterų gyvena laikydamosi vidinės nuostatos, kad už visas gėrybes reikia mokėti, tačiau tai nėra tiesa. Būti gražiam nereiškia kęsti skausmą, būti santykiuose nereiškia būti manipuliatoriaus auka. Jei dėl grožio ar meilės reikia aukotis, tiesiog bėkite nuo jų ir prisiminkite: tai ne jūsų istorija. Nei jūsų išvaizda, nei amžius, nei svoris negali sutrukdyti jums jaustis gražiems ir mylimiems.

Turėkite vaikų tik tada, kai esate tam pasirengę

Vienintelė tinkama priežastis susilaukti vaiko yra jūsų nuoširdus noras jį turėti. Tai yra istorijos pabaiga. Nei tėvų priekaištai, nei straipsniai žurnaluose apie "biologinį laikrodį" ar užjaučiantys draugų žvilgsniai neturėtų priversti jus jaustis sugedusia ir konvulsiškai nėščia. Ne tol, kol nesate tam pasiruošę.

Jūsų partneris nėra jūsų vidinių problemų sprendimas

Daugelis moterų labiau už viską bijo vienatvės: jos negali ištverti mėnesio su niekuo nebendraudamos ar neidamos į pasimatymą. Taip yra todėl, kad jie labai bijo likti vieni su savimi, todėl ieško ko nors, kas "užkimštų" vidinę tuštumą, arba "ramsčio", į kurį galėtų atsiremti. Vyro atsiradimas jūsų gyvenime nėra panacėja nuo visų "tarakonų" ir neurozių. Turėkite drąsos patys su jais susidoroti.

Leisti sau patingėti – negėdinga

Vaikystėje jums dažnai sakydavo, kad gulėti ant sofos ir nieko neveikti yra „gėda“ ir „taip negalima“. Greičiausiai panašiai ir savo vaikus auklėjate. O veltui. Leiskite sau (o tuo pačiu vyrui bei vaikams) patinginiauti, tai nėra gėdinga ir niekam nekenkia. Pagirti save reikia ne už darbą iš paskutinių jėgų, per „negaliu“, o už harmoniją su savimi. Jei nuolat nerimaujate ir blaškotės, nerimstate, neturėsite nė akimirkos pasijausti laiminga.

Būtina sutelkti dėmesį į savo troškimus, intuiciją ir vidinį jausmą

Svarbiuose reikaluose (taip pat ir visuose kituose) būtina išjungti savo racionalumą ir įsiklausyti į vidinį balsą, intuiciją – vadinkite tai kaip norite. Įsiveskite taisyklę, kad sprendimai būtų priimami remiantis „noriu-nenoriu“, „patinka-nepatinka“, o ne „taip teisingai-o štai taip taip neteisinga“. Atsiminkite: „pasverto“ sprendimo sąvoka tinka tik žmonėms, turintiems savyje gilų vidinį konfliktą, ir tai visiškai nepadeda jo atsikratyti.

Jūs neprivalote eiti į darbą, kurio nemėgstate

Taip, pasirodo, kad tai įmanoma, ir niekas neturi teisės jūsų smerkti už tokį pasirinkimą! Galite mesti darbą, kuriame nesate vertinama kaip darbuotoja, kur jūsų negerbia kaip žmogaus ir apskritai, jei šis darbas jums neteikia jokio malonumo. Vaikai, būsto paskolos ir noras išskristi atostogauti neturėtų versti jūsų dirbti, sukandus dantis. Kiekvienas žmogus turi gabumų ir savo pašaukimą, tačiau kol kiurksote nemėgstamame darbe, nei talentų, nei pašaukimo nerealizuosite, jūs apie juos net nesužinosite.

Galima nustoti bendrauti su žmonėmis, kurie daro jus nelaiminga

Ir nesvarbu, ar tai giminės, kolegos ar draugai. Jūs galite nutraukti bendravimą su „toksiškais“ žmonėmis arba bent jau minimizuoti. Niekas šiems žmonėms nesuteikė teisės aiškinti, kad esate „kažkokia ne tokia“, jūs turite teisę jų neklausyti. Jokie „na, bet juk tai mano teta/draugė/mama“ neturėtų trukdyti jūsų apsisprendimui atsikratyti toksiškų žmonių.

Sveiki ir laimingi santykiai įmanomi

Tačiau įmanomi jie tik tarp dviejų psichologiškai sveikų ir laimingų žmonių. Kol pati netapsi tokiu žmogumi, nėra prasmės stengtis perdarinėti partnerį ar mesti jį ir eiti ieškoti sekančio princo. Viskas paprasta – jūsų vidiniai „tarakonai” vis tiek neleis tapti laiminga net prašmatniausioje pilyje ir su miniomis tarnų. Paliksite dabartinį partnerį, paverksite, paskui vėl susirasite tokį patį, ir užsisuks užburtas ratas. Pradėkite rūpintis nuosava psichine sveikata ir nuosava laime, o visa kita ateis savaime.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau